Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Joooooooj Jokaraaaaaaaaaaaa...

Pa sam je na sutu bio :/ Umesto da sutne, fintirao, krenuo ka kosu i bacio pas za izgubljenu loptu

A kontam da nije sutnuo jer se oseca preumorno.. bila je dobra sansa da pogodi za produzetak. Trebao je da je zvekne.

Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

Pa sam je na sutu bio :/ Umesto da sutne, fintirao, krenuo ka kosu i bacio pas za izgubljenu loptu

A kontam da nije sutnuo jer se oseca preumorno.. bila je dobra sansa da pogodi za produzetak. Trebao je da je zvekne.

 

Imao je jedan momenat sa SPa, ostao mi urezan u secanju, giljamo da stignemo Argentince, Jokara sam na trojci ko duh, on fintira, jedan dribling u stranu (realno nije se pomerio s mesta) i onda uzima sut. Omasio je tricu. Mora te suteve da uzima bez ikakvog razmisljanja i bez ikakve alternative, cak i da je na 0/7 suta do tada. 

Link to comment

Nema on frku sa preuzimanjem odgovornosti, ovo je incident.
Ono što izgleda nikad neće rešiti je način na koji je napravio 5. faul.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Ne mislim da je frka u pitanju, nego ima neki kliker u glavi da trazi bolji sut od otvorene trojke. Nema toga, zajebi sve, ako ne vidis direkt otvoren pas za zicer, pripaljuj.

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Ma mora ovo da se uzme po bilo koju cenu. Šteta, bitna utakmica pred pauzu.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

nije sutnuo jer je znao da ce promasiti. videlo se da nema noge u drugom poluvremenu. od povrede Murraya pa do danas, Jokic je odigrao najvise minuta u celoj NBA. covek je na izdisaju...

 

btw, jump ball :lol: :lol: :lol: plus usputna statistika: Howard i AD 21 bacanje, Jokic 2

Link to comment

Jebote, kad shvatis da ce Jokic igrati (ne racunajuci povredjenog Stefa i Duranta) u ekipi sa prakticno celom americkom reprezentacijom jednu utakmicu. Ovo cemo sada da gledamo i nikad vise od nekog domaceg igraca.

Link to comment

A za Irvinga sad javljaju da ce razmotriti da li ce poceti s treninzima posle ASa

Prvo je bilo da ce na parket posle pauze a sad da ce mozda tek poceti da trenira

Sta se desava s njim?
Deluje mi da je neki dublji problem u pitanju
Bukvalno kao da ceka svaku priliku da ne izadje na parket

Psihicki problemi?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Ne znam, mozda od svega po malo? 

 

KAT je isto pauzaro dobih 10-15 utakmica, pri cemu Minesota nijednom nije izasla u javnost sa jasnim detaljima povrede, nego je pred svaku utakmicu bio "day-to-day", a u stvari ga nema mesec i po dana. Valjda je to sad trend, da se kriju karte.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...