Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

19 hours ago, 1n54jd3r said:

i to bi bilo to...Holidej ostade u Pelikansima...Denver ni Majami nisu bili spremni da ubace Portera jr. tj. Hiro-a u trade

 

Čekaj, NOP su tražili još nešto pored Heroa i MPJa? Na kojim drogama bi trebalo da budeš pa da tražiš, ili još gore - završiš ovaj trejd? Čak i 1 za 1 je bezobrazluk.

Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

Buahahaha, carevi.

moze im se, sasvim legitimno...ne zuri im se, nemaju nikakvo moranje da ga trejduju...pa i sam sam ranije pisao da navijam da Jrue dodje u Denver, ali pod ovim uslovimo ni pod tackom razno i uopste mi nije zao...pa nije Tim Koneli veverica da ga neko izvacari 

Link to comment

I mali Hayes ce biti do jaja. Definitivno najtalentovaniji tim u ligi. 

 

Ne znam sto bi trazili MPJ-a ako ce da guraju sa Ingramom, preslikani igraci. Mada mi se vise svidja MPJ i bice bolji ako bude zdrav. A izgleda je Monte Moris bio u prici za paket, sinoc se po isteku dedlajna zahvaljivao Bogu na tviteru :D

Zato je tu bio Napier kao osigurač, a kada je propalo samo su ga zavaljali dalje.

 

Generalno Denver kasni sa procenama i pomalo se zaljubljuje u svoje igrace, i zbog toga na kraju ne dobiju puno u trejdovima. Kasnili sa procenom da je Jokic bolji od Nurka, da bi ovog drugog klupirali, ovaj pisao po svima tamo, da bi u zelji da ga se sto pre rese na kraju izvukli malo u odnosu na njegov kvalitet. Kasnili sa procenom da ce Bizli biti bolji od Herisa, ovaj drugi se ozbiljno raspada vec duze vreme i nema nikakvu vrednost, a Bizli popizdeo i zatrazio trejd. Kasnili sa procenom da je Juancho kurac i Unikaha level igrac, i da su mogli nesto da izvuku dok je jos imao neku minutazu i bar nesto pogadjao.

Link to comment

Beasley nije bolji igrac od Harrisa, narocito za Denverove potrebe. Moze brka tri puta da se rapada u napadu, covek redovno zakljucava nabjolje bekove lige. Zajeali bi se da se ga trejdovali za precenjenog Jrue-a.

Link to comment
Just now, Joe D said:

Beasley nije bolji igrac od Harrisa, narocito za Denverove potrebe. Moze brka tri puta da se rapada u napadu, covek redovno zakljucava nabjolje bekove lige. Zajeali bi se da se ga trejdovali za precenjenog Jrue-a.

slabo pratim al I mene je zacudila zelja za Jrue-om.

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

Beasley nije bolji igrac od Harrisa, narocito za Denverove potrebe. Moze brka tri puta da se rapada u napadu, covek redovno zakljucava nabjolje bekove lige. Zajeali bi se da se ga trejdovali za precenjenog Jrue-a.

 

+111

Link to comment

ovo kako Harris šutira u 2020 preti da prejebe i brojke Kirka Hinricha u decembru 2013

ima 24/88 u poslednjih 10 tekmi. 27%

a kad se samo setim da sam pre 2 godine odbio Kawhi za Harrisa trejd ponudu u dynasty ligi. :violin:

 

Link to comment

Koliko god da je problem u napadu, toliko je life-saver u odbrani. BTW, pridružujem se iščuđivanju za jrua, ne vidim šta bi tačno doneo Denveru u odnosu na trenutni sastav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...