Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jrue bi imao smisla da su oni u win now poziciji, kao Lejkersi, kojima bi on legao kao niko. Pošto nisu, dobro je da su ga preskočili.

Edited by napadaj
Link to comment

Ovoj trojici majmuna sto sude u Solt Lejku bi trebalo zabraniti da se bave tim poslom. Prvo ne sviraju Zaza faul na Simonsu (point of emphasis moj kurac), momak tresne glavom u padu i dobije potres mozga. Posle opravdano iskljuce Arizu (neverovatno da covek s toliko godina u ligi nastavlja da napusava sudiju u facu posle tehnicke) i ostave Portland sa sedam igraca od kojih dvojica nisu imala minut u Sakramentu, a treci je Hezonja. Zatim podele dve duple tehnicke i to sve do poluvremena.

 

Na kraju u trecoj cetvrtini pokrecu dve serije Jute sa dva bezobrazna no calla. Prvo Ingles udari Damea u glavu na sutu za tri, a onda dva igraca Jute igraju nogom i oni obe stvari pustaju. Umesto da Portland sa sedam igraca i Melom na petici vodi 15 razlike, sad je egal i gotovo sigurno Jazz okrece do kraja.

 

Ne vredi, back to back i ovolika potrosnja dosla po svoje. CJ promasio tri bacanja, svaki sut kratak.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Beasley nije bolji igrac od Harrisa, narocito za Denverove potrebe. Moze brka tri puta da se rapada u napadu, covek redovno zakljucava nabjolje bekove lige. Zajeali bi se da se ga trejdovali za precenjenog Jrue-a.
Beasley nije, ali Jrue jeste. Čak je i bolji defanzivac.
Istina, previše je Junior, Harris i pikovi. Za Beala možda, za Jruea je previše.
Nije nikakav problem da cene svoje igrače i da retko trejduju. Tim raste iz godine u godinu, mladi su, baš nema potrebe da reskiraju. Mislim, ja bih u po noći zavaljao Bartona ako se nađe neko raspoložen, ali i to se ispostavlja kao upitan potez.
Dobro radi Karnišovas. Shvatio je da je dobio timčinu i ne nameće se mnogo. Murrey je idealan za Debelog, eventualno može neki dinar da mu daje svakog prvog da se ne bruka kao najplaćeniji igrač. A mislio sam da će Harris biti taj pre par godina.
Sada, kako stvari stoje, biggest issue im je Porterovo zdravlje.




Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Nema sta da se misli, ocigledna silazna. Ogromana greska trojice nekompetentnih glupana. Osim ranije pomenutih propusta, uspeli su da ne primete da je vreme stajalo tokom  poseda Portlanda na 1.40 do kraja utakmice. Ne secam se da sam gledao nesposobniju sudijsku trojku u NBA.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Oladipo za sada 1:4 

Tako to ide kad se ozbiljni igraci vracaju, I Sac ima problem sa Baglijem..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...