Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, maheem said:

Jbte i na to sam zaplakao.

Je l zna neko kakva su ovo predviđanja od pre nekoliko godina da će Kobe ovako završiti? Eno i neki crtani se sharuje (dobra fora za pass u crtaću):

 

 

 

Vrv se samo cesto vozio helikopterom... 

Link to comment

Ne znam koji je ovo crtani, mozda je helikopter samo slucajnost tu.

 

A ovaj tviteras mi lici na jednog od onih mrsomuda sto se prave pametni pa sednu jedan dan i napisu tipa "spanija ce biti prvak sveta mmw", i tvit ponove za 30 drugih reprezentacija, i onda hideuju sve tvitove i posle prvenstva ponovo aktiviraju samo onaj koji je bio tacan.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Ne znam koji je ovo crtani, mozda je helikopter samo slucajnost tu.

 

A ovaj tviteras mi lici na jednog od onih mrsomuda sto se prave pametni pa sednu jedan dan i napisu tipa "spanija ce biti prvak sveta mmw", i tvit ponove za 30 drugih reprezentacija, i onda hideuju sve tvitove i posle prvenstva ponovo aktiviraju samo onaj koji je bio tacan.

 

Kažu da je koristio neki softver da bi izgledalo da je tvit napisan 2012. godine, tj. da je to napisao sinoć i nekako naštelovao datum.

Link to comment

Ono što ovu tragediju pojačava, što se tiče Kobija, je što je on taj "život posle NBA" odlično hendlovao i lepo je krenuo Neki koji su bili sa njim u kontaktu, kažu da ono što je kod njega dok je igrao izgledalo kao bes iljutnja, transformisalo u ljubav i opuštenost...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nisu još. Neverovatno je da je pre samo dva dana LeBron pretekao Kobija po broju poena, a da sutra uveče igraju Lejkersi i Klipersi, kao da je neko režirao sve to.

Link to comment
 
Kažu da je koristio neki softver da bi izgledalo da je tvit napisan 2012. godine, tj. da je to napisao sinoć i nekako naštelovao datum.


Nije, to je nemoguće na Tviteru.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...