Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

zion kao da igra protiv dece a ne protiv nba atletskih zverina

ako ga posluzi zdravlje imace doncic itekako takmaca narednu deceniju

jeben je nop sad napokon kad su zdravi

uopste, kako se vracaju igraci tako se i podizu neke ekipe, zapad ce biti do jaja zanimljiv za po mesta

 

oklahoma mi je utisak sezone

paul posebno valjda

jeste raspala minesota, ali sinoc su igrali sa dva rukija anonimusa u startih 5, bukvalno im je pola ekipe falilo  i rutinska pobeda opet

samo da ga zdravlje posluzi, definitivno ce biti najvece izenadjenje godine

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Gledam DEN-HOU, mec zanimljiv, preokreti, rezultatska klackalica, ali slika samo prolazi.. uopste ne mogu da se skoncentrisem i pratim desavanja

Prolaze mi kroz glavu Kobijeve igre

Koliko sam ga samo mrzeo.
Bilo je tesko navijati protiv njega jer je uvek zeleo da pobedi.
Mrzeo sam ga zbog toga sto je pobedio Kingse
Mrzeo sam ga jer je prisao tako blizu Jordanu

A divio sam mu se

Svaki potez je bio tako kosarkaski

Rad nogu, igra ledjima, sut iz okreta, ma lud covek

Onaj dokumentarac, oprostajno pismo koje je ostavio kosarci kao igri, intervjui, komentarisanje igre, prepoznavanje sta ce protivnik sledece uraditi.. covek je ziveo kosarku svakog momenta

Jbt toliko smo ga pratili, toliko se pisalo o njemu, gledali, citali.. kao da ga znas

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 


 

apsolutno! 
 

mrzis ga a u stvari mubse divis  mrzis ga sto je toliko nadmen a divis mu se sto ima tu petlju  

ogroman rispekt za njega kao igraca 

ljubimac/volim ga, mi rodman, pa rispekt za Dzordana Boga a onda dolazi Kobe  

 

posle cuvenog playoffa izmedju kongsa i lejkersa prestala sam da pratim kosarku a zatim i sve ostale sportove  za srce su me ujeli

Link to comment

Kada sam napuštala juče hotel i pitala gospodina koji radi na ulazu da mi zaustavi taksi stigla mi je poruka na telefon koji je bio u džepu. Tek kad smo krenuli sa vožnjom videla sam na ekranu “Umro Kobe”. Šta Kobe? Koji Kobe? Ne može Kobe da umre, može da pogine, ali ne tek tako da umre. Utoliko na semaforu mi se tlf nakači na ulični wifi i kreće lavina poruka, linkovi i vesti. Počela sam da se tresem kao da su mi javili za nekog najbližeg i onda sam preplakala sve do JFK. Na aerodromu je bilo puno ljudi koji su plakali, a i oni koji nisu su samo o tome pričali. 

 

Mnogo ga volim. Nikad se nisam ni zbog jedne javne ličnosti ovako srozala. Imam za njega toliko slatkog i zastrašujućeg da napišem za eulogiju, ali neću jer će onda postati stvarno.

Link to comment
12 minutes ago, teacher said:

Mislim, velika je tragedija, ali da Kyrie nije od tuge mogao da igra i ostavi drugare da ih Niksi pobede, to već ne mogu da razumem

 

Mozda nije od tuge no mu je proradio srspki inat. Ono... Jebala vas kosarka da vas jebala u ovom momentu.

Link to comment
53 minutes ago, teacher said:

Mislim, velika je tragedija, ali da Kyrie nije od tuge mogao da igra i ostavi drugare da ih Niksi pobede, to već ne mogu da razumem

 

Kada je Gari Spid izvrsio samoubistvo,bilo je onih koji su zbog stresa i shoka trazili da ne igraju..Kreg Belami nije mogao da odigra derbi protiv Sitija ako se dobro secam. 

 

Jedno je biti profi..drugo je pokusati da budes robot koji moze da napravi vecu stetu nego korist grupi ljudi sa kojima radis nesto na terenu.

Link to comment

Ceo zivot sam navijao protiv njega, sad sam se smorio kao da mi je umro stric ili nesto. Drugi put ikada sam se sokirao tako, prvi put je bio Gandolfini. Kapiras takvi nece nikada. 

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

Mislim, velika je tragedija, ali da Kyrie nije od tuge mogao da igra i ostavi drugare da ih Niksi pobede, to već ne mogu da razumem

 

Ionako će ih Baksi ili Toronto pregaziti u prvom kolu plejofa, ne mora ni da igra dok se ne vrati KD

Link to comment

kobi ko colin mcrae

veliki igrač, još u jordan eri izašao iz senke i  postavio se uz rame najvećem svih vremena

i pokazao zašto je košarka najveći sport

 

Link to comment
22 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ionako će ih Baksi ili Toronto pregaziti u prvom kolu plejofa, ne mora ni da igra dok se ne vrati KD

već sad ga mrze više nego što su ga mrzeli u bostonu

Link to comment

leteo po magli? o jbt

 

Quote

Kako se navodi, vremenski uslovi u trenutku leta nisu ispunjavali minimalne standarde za letenja zbog magle, rekao je portparol te službe Džoš Rubinštajn.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...