Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

The White Lotus, nova HBO mini serija.

Pogledao pilot epizodu, prilično prazno deluje, nedostaje radnje… sve vreme sam uzaludno očekivao da se nešto desi. 

Ne kapiram ni o čemu je reč, ni da li bi trebalo da je dramatično ili komično, pošto nije ni jedno. 
Moram da pogledam još koju epizodu za kompletniji utisak, sigurno se nešto krupno valja iza brda… :dry:

Uglavnom, šta god da im je ideja, prva epizoda ne bi smela izgledati ovako.

Edited by mraki
Link to comment

Odgledao Succession. Odavno se nisam ovoliko smejao, pojedine delove kao Nusic da je pisao. A Kendal isti Toma Mona, iskoci mi Monina slika pre neki dan na twitteru ili ovde na forumu, ja mislio Kendal prvo :lol: 

 

Recite mi da je Brajan Koks dobio neke glumacke nagrade za ovo. Ceo ansambl je odlican, ali matori kida! 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Sludge Factory said:

Odgledao Succession. Odavno se nisam ovoliko smejao, pojedine delove kao Nusic da je pisao. A Kendal isti Toma Mona, iskoci mi Monina slika pre neki dan na twitteru ili ovde na forumu, ja mislio Kendal prvo :lol: 

 

Recite mi da je Brajan Koks dobio neke glumacke nagrade za ovo. Ceo ansambl je odlican, ali matori kida! 


Serija je top 3 poslednjih 5 godina. Jebeno ne mogu da dočekam treću sezonu, a poslednje dve druge sezone su prava mala remek dela, pogotovu poslednja. Ne  znam kada sam toliko čekao neku sezonu nečega.

 

2020. Koks nominovan ali zajebao ga James Strong te on pokupio. Ali i on je fenomenalan. 

 

 

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Jebeno ne mogu da dočekam treću sezonu, a poslednje dve druge sezone su prava mala remek dela, pogotovu poslednja. Ne  znam kada sam toliko čekao neku sezonu nečega.

 

I ja, moram reci, primio sam se lepo, iako mi generalno serije u poslednje vreme nista ne leze. (Npr. pre ovoga sam gledao Maru iz Isttauna i bila mi je bas sranje (osim Kejt, naravno :wub: ) da sam se smorio.)

 

BTW, da dodam da je serija oslicno snimljena, montirana, rezirana i da je muzika dobra, glavna muzicka tema je vrh. 

 

3 minutes ago, Mil@n said:

2020. Koks nominovan ali zajebao ga James Strong te on pokupio. Ali i on je fenomenalan. 

 

Pih! Ali ajde, dobro :dry:

Link to comment
On 6.6.2021. at 9:03, kud u maglu Simoviću said:

mare pokidala, ulazi u top 3 serije ove sezone lagano, ako se ne desi neko iznenađenje na dobrobit gledalaca

Odgledali zena i ja Maru. Nama odlicna a vi kako te?

Kumse koje su druge dve u tvojih top 3?

Gledam Ted Lassa odlicna limunada kao sto je neko primetio slicno Emili u Parizu.

Link to comment
Odgledao Succession. Odavno se nisam ovoliko smejao, pojedine delove kao Nusic da je pisao. A Kendal isti Toma Mona, iskoci mi Monina slika pre neki dan na twitteru ili ovde na forumu, ja mislio Kendal prvo [emoji38] 
 
Recite mi da je Brajan Koks dobio neke glumacke nagrade za ovo. Ceo ansambl je odlican, ali matori kida! 
Ali matori kad napravi facu "sa kojim debilima ja imam posla..."







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Da dodam da mi je mozda i najbolja stvar u seriji sto se epizode ne zavrsavaju klifhengerima. Maj gad, kako to prija (a da serija nije 'svake nedelje nova prica' tipa)!  

Link to comment

I šta, niko sem mene ne gleda Belog Lotosa da razmenimo utiske?

Ostala još jedna epizoda do kraja.

Ne videh dugo seriju sa besmislenijom radnjom, likovima, dijalozima… a opet nekako nije loše :lolol::isuse:

Obnovljeno i na drugu sezonu (nova lokacija i priča) :ziga:

  • Haha 1
Link to comment

Odgledao i poslednju, 6. epizodu Belog Lotusa.

Ne sećam se serije koja mi je toliko prazna, a da me nešto vuče da gledam i dalje. Pretpostavljam da je u pitanju neki letnji vajb koji provejva, sami Havaji, ali i činjenica da će biti samo 6 epizoda. Dobra produkcija ume da zavara, style over substance.

U početku sam čekao da se desi nešto krupnije, kasnije je postalo jasno da nije taj tip serije, ali i dalje sam se nadao nečemu smislenijem u celoj priči.
Hteo sam da mi se svidi, ali nije se desilo, konačni utisak je kao i na početku, prilično tanak.
Voleo bih čuti još neko forumsko mišljenje, na netu ima toliko pozitivnih kritika da me zbunjuju, kao da nismo gledali istu seriju.

Sad kad bolje razmislim, čak ni filmičnost Havaja nije iskorištena…

Edited by mraki
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...