Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Peter Fan said:

Pogledah sinoc  4 epizode iz cuga i slazem se sa tvojom ocjenom i da dodam da mi je veoma zanimljiv dokumentarac. A meni je zanimljiv jer ja zapravo nisam ni znao sta je to Q/QAnon. Mislio da je to neka "obicna" pro-Trump /antiestablishment stranica, a tek pojma nisam imao za te 2, 4, 8chan sajtove. Jebote, koja je to septicka jama covjecanstva (da ne kazem kloaka), to je nepojmljivo.

 

A ovi dripci (otac i sin) su tek posebna prica.

 

pa da. dozlaboga banalno, a posljedice su baš daleko od banalnih.

pada mi na pamet yellow king iz true detective, očekujemo onostranog demijurga, dobijemo lokalnog ludaka, s tim da je ovo realan život.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Могао си баш и спојер да ставиш. Шта, смешни брци је Љ?

Izvinjavam se, nisam se sjetio. 

 

Spoiler

Glede tvog pitanja - ne znam za sigurno, nisam jos odgledao do kraja. Ali nagadjam da jeste.

 

Edited by Peter Fan
Link to comment

da naprave dokumentarac o religiji od 10 sezona a dve epizode o q pa nekako a ovako bas plitko, qanon je laka meta pa moze im se. nek probaju da se zajebavaju sa isusom ili muhamedom i njhovim sledbenicima

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

4 epizode Kjua i za sada je ovo nevodjena glupost. Nasao je 3 lika zeljna paznje i prati ih. Nadam se da su poslednje 2 epizode smislenije

Vrijednost filma (bar je meni bilo vrijedno) je u tome sto  objasnjava anatomiju QAnona, a to sto se do do tog saznanja dolazi kroz egzibicionizam ovih dripaca i sto je sve to moglo biti sazetije, nije toliko vazno. Takodje,  razjasnjavanje uloga ovih "QTubera" kao kljucnih propagatora i saucesnika u UZP je veoma znacajno.

Edited by Peter Fan
Link to comment

Joj al smoriše Big little lies drugu sezonu :isuse:

 

Ne pamtim da sam negde toliko sati proveo gledajući sećanja 5 žena over and over again.

 

Link to comment

Pauzu na EP iskoristih da počnem Mare, vidim gorela je tema od aprila...

 

Kejt mi se godinama gadila zbog Titanika i sve do Čitača bio sam ravnodušan prema njoj. Posle toga sam shvatio koliko sam bio u krivu.

Link to comment
33 minutes ago, Lezilebovich said:

Odgledao sam za redom Mare, Sharp Objects i Q i jedino sto mi se mota u glavi je da su USA bas sjebane

pogledaj i “znam da je ovo istina” isto na hbo

čisto da upotpuniš sliku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...