Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

53 minutes ago, Lezilebovich said:

Odgledao sam za redom Mare, Sharp Objects i Q i jedino sto mi se mota u glavi je da su USA bas sjebane

Šta je Q? Ove ostale sam gledao.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Šta je Q? Ove ostale sam gledao.

Dokumentarac "Q in the storm". Imas neke utiske medju prethodnih 20ak postova

  • +1 1
Link to comment
On 30.6.2021. at 4:52, ObiW said:

Nisu isus, muhamed i njihovi sledbenici upali u americki Parlament 6.1.2021 nego Qanonovci, tako da...  serija je bas kakva treba i bas u pravo vreme.

pa sta ako upali, to je i njihov parlament, sta ste drugo i ocekivali posle njihove marginalizacije, masovne cezure da vam cak i staljin zavidi, demozinacije polovine stanovnistva. da se ti pitas i danas bi francuska bila monarhija a vi bi i dalje bili britanska kolonija

Link to comment
4 hours ago, black mirror said:

pa sta ako upali, to je i njihov parlament, sta ste drugo i ocekivali posle njihove marginalizacije, masovne cezure da vam cak i staljin zavidi, demozinacije polovine stanovnistva. da se ti pitas i danas bi francuska bila monarhija a vi bi i dalje bili britanska kolonija

Da se ja pitam ti što su upali u parlament bi svi na robiju, po zakonu koji je Tramp doneo, a u vezi desekracije saveznih ustanova i spomenika. 

Link to comment
On 1.7.2021. at 0:29, Peter Fan said:

Vrijednost filma (bar je meni bilo vrijedno) je u tome sto  objasnjava anatomiju QAnona, a to sto se do do tog saznanja dolazi kroz egzibicionizam ovih dripaca i sto je sve to moglo biti sazetije, nije toliko vazno. Takodje,  razjasnjavanje uloga ovih "QTubera" kao kljucnih propagatora i saucesnika u UZP je veoma znacajno.

Baš to...

 

Odgledao (više odslušao, u stvari) juče i danas u cugu svih 6...

 

Nije bitno ni ko je Q na kraju, (mada se otkrije, jel') nego cela logika toga, način širenja propagande i sve što ide sa tim... Inače taj fzon da lupaš gluposti, stvaraš misltifikaciju i onda puštatš ljude da tumače je star par 1000 godina, i uvek pali kad pokušavaš da napraviš kult... Samo je ovde sve to pospešeno internetom...

 

Inače, ko je Q je bilo najkasnije gotovo kad ga je navodio na Bannona, posle toga je samo bio tehnički problem dokazati da je on Q... Milsim, admin sajta i baš eto ima podatke o IP adresama da su sve Bannove, a nije mu ranije palo na pamet da to pretraži... Hoće to...

 

 

Link to comment

Dobra Mare, završih sinoć. Pored svega napisanog o tamnoj strani U S A, U S A, U S A, treba staviti i borbu za porodicu u fokus. Svi se koriste svim mogućim sredstvima da zaštite svoje.

 

Spoiler

I meni je klinac bio sumnjiv ali više kao čudak, dete u par pojavljivanja ne progovara ni reč! Ričard takodje, onaj iznenadni odlazak.


 

 

Link to comment

Pogledah malo Oceans 12 (ili kako su naši preveli - Igraj svoju igru). Titlovi katastrofalni, kao da su skinuti sa nekih sajtova. Reči pogrešno napisane, pa dve reči spojene u jednu, često nema razmaka nakon tačke ili zareza...

Link to comment

Meni je ovaj Q malo podbacio. Previše epizoda za ipak jedan uzak aspekt cijele te priče. Puno se drlja o tom ličnom odnosu programera/osnivača i ovog dvojca ćale/sin, te njihovim psihološkim profilima. To kakve su kloake ti čenovi, to sam znao, ali mnogo se fokusira na njih trojicu (kapiram ja da je on njih pratio 3 godine) i par sporednih likova a izmiče osvrt na sama pisanija i sociološki aspekt, zašto je bitan taj pokret. Fali mi malo više talking heads, nekih sociologa, politikologa, teoretičara medija. Ono, drama oko toga da li će ovaj uteći sa Filipina pojede pola sata, ono, koga boli kurac za taj u široj slici nebitan detalj. Nije ovo zanatski nešto urađeno da padnem na dupe.

  • +1 2
Link to comment

Ima jedno 20% ponovljenih scena u 4 epizode. Očigledno im je nedostajalo mesa. Mora malo drame da ima (Filipini) da bude zanimljivije. Meni je ok serija. Malo iznad proseka.

Link to comment

Pa jeste da je priča o Brenanu i Votkinsima, ali ovo je naslovljeno kao dokumentarac o Q pokretu, a toga u centralnom dijelu serijala maltene da i nema. Dosta toga se vrti oko pokušaja da sjebu jedni druge. Kapiram ja i taj aspekt "joj pogledaj kakve budale su zamlaćivale svijet mjesecima i godinama" ali se malo pričalo o tome koliko je ovo u nekom momentu bilo big thing i zašto.

Link to comment

Ne znam da li je ovde neko hvalio The Nevers, nisam nešto oduševljen, pogotovu posle poslednje epizode i... Da ne spojlerišem. 

7 na imdb je sasvim odgovarajuće.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...