Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Prosto se te osobine ličnosti koje pojedince čine uspešnim na poslovnom planu projektuju i na njihov privatan život.

Valjda se očekuje da neko ko je uspešan rukovodilac i menadžer ne bude neodlučni smota bez samopouzdanja privatno?

 

 

Neko je smatrao da je do jaja da u igranoj seriji stavi 1 takav nerealan kontrast. Na slici nacrtas krokodila, a sliku nazoves nosorog. 

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Reci da se šališ da je ovo dobra serija? :unsure:

 

 

 

Kad se završi  mogu reći da li je dobra. Do sad mi je držala pažnju i iskreno sam jedva čekao da izadje nova epizoda. Možda sam i pristrasan zbog Bergmana. Možda me i atmosfera nosi obzirom da je tema rasturenih brakova vrlo aktuelna u mom okruženju zadnjih godinu dana. Ne znam.

 

Link to comment

Pri tome, pomenuta je i mogucnost da je dobar deo njenih uspeha na poslu rezultat zaljubljenosti direktora u nju

 

A i muz se cudi kako je uspesna s obzirom na lose komunikacione vestine

Edited by Lezilebovich
  • +1 2
Link to comment

smorila me atmosfera, jedva sam je odgledao a i diže mi stupanj za agresiju u mozgu

 

jedna stvar me kopka, kakva im je želja sa onim introom, da prikažu da je korona time, ili imaju neku drugu poruku?

Link to comment
On 5.10.2021. at 12:05, John Coltrane said:

 

Kad se završi  mogu reći da li je dobra. Do sad mi je držala pažnju i iskreno sam jedva čekao da izadje nova epizoda. Možda sam i pristrasan zbog Bergmana. Možda me i atmosfera nosi obzirom da je tema rasturenih brakova vrlo aktuelna u mom okruženju zadnjih godinu dana. Ne znam.

 

Ja sam bas to i pomislio: ovo moze da bude interesantno ljudima koji ce ubrzo proci kroz to, koji prolaze kroz to, ili koji su upravo prosli kroz to - ili vide to u neposrednom okruzenju. Onima koji nisu, ili koji su davno prosli ova tema je ili strana, ili je bajata vest.

 

Edited by ObiW
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

smorila me atmosfera, jedva sam je odgledao a i diže mi stupanj za agresiju u mozgu

 

jedna stvar me kopka, kakva im je želja sa onim introom, da prikažu da je korona time, ili imaju neku drugu poruku?

 

Eto vidiš, ne ostavlja te ravnodušnog.

 

Intro je "preuzet" iz originala, al nemam pojma šta je u pitanju.

 

39 minutes ago, ObiW said:

Ja sam bas to i pomislio: ovo moze da bude interesantno ljudima koji ce ubrzo proci kroz to, koji prolaze kroz to, ili koji su upravo prosli kroz to - ili vide to u neposrednom okruzenju. Onima koji nisu, ili koji su davno prosli ova tema je ili strana, ili je bajata vest.

 

 

Trebali su pre početka napisati "samo za venčane".

Link to comment

 a šta je onda bila bergmanova ideja?

 

izgleda odlično. pravi finu distinkciju između kamerno postavljenih scena

 

i sasvim sam siguran da nije tek tako, nemamo šta da turimo pre špice i ajd udri ovo

:fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Eto vidiš, ne ostavlja te ravnodušnog.

 

Intro je "preuzet" iz originala, al nemam pojma šta je u pitanju.

 

 

Trebali su pre početka napisati "samo za venčane".

... i sveze razvedene, i one koji posmatraju sve to iz blizine (a ne odnosi se nuzno na njih).

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 a šta je onda bila bergmanova ideja?

 

izgleda odlično. pravi finu distinkciju između kamerno postavljenih scena

 

i sasvim sam siguran da nije tek tako, nemamo šta da turimo pre špice i ajd udri ovo

:fantom:

 


Pa verovatno prelazak iz “običnog” života u ulogu žene/muža u braku. Brak posmatran kroz sve “spoljašnje uticaje”, a u isto vreme izolovan jer na kraju dana sve se svodi na njih dvoje. 

Nagadjam…nek probaju i drugi, i mene zanima čemu taj uvod.

Link to comment

Jel peta epizoda Scena iz braka poslednja? 

Meni se baš ova epizoda jako dopala, nekako fino zaokružuje čitavu njihovu vezu, brak, razvod, život posle, sve.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...