June 16Jun 16 Sjajan je dokumentarac The Dark Wizard!Pogotovu ko voli penjanje i tu kulturu. Ja sam se u istu zaljubio zahvaljujući Honoldu mada nije da pratim scenu revnosno. Din Poter je bio izuzetno čudan lik, sa jasno vidljivom tamnom stranom koju često nije mogao da kontroliše. Imao je jaku kompetitivnu crtu koja ga je na kraju i koštala života. Bilo mi je jako žao što je stradao kada je donekle uspeo da se izvuče na svetlu stranu jer se pronašao u životu sa novom devojkom, njenom decom i psom. Kao da je ta porodična sigurnost i ljubav bila sve što mu je trebao. Pojava Honolda je totalni cirkus, Honold je uvek surovo iskren i uopšte, u dokumentarcu je sjajno obrađena ta smena generacija kada je Honold postao kralj Yosemita dok se Poter šaltao na base jumping i base letenje. Sahranio ga je Honold koliko je lako odradio neke uspone za koje se Poter spremao mesecima i velikom mukom im odrađivao. Npr, čuveno Heaven free solo penjanje koje je Poteru bilo pitanje života i smrti. Honold je doveo ekipu tačnije snimana je neka reklama, a Alexa je rekao "opušteno, ja ću da se spuštam gore dole dokle treba, vi kad snimite recite ".Svaka, svaka preporuka, tužna napaćena ljudska priča jednog od kultnih svetskih penjača u istoriji, izuzetno egocentričnog i sujetnog u isto vreme.
Friday at 10:455 days Počeo da re-gledam™ Šest stopa ispod. Kakva divota od serije, likova, radnje svega. Ne verujem da sam ovo gledao pre davnih 25 godina, definitivno jedna od najboljih serija ikada.
Saturday at 10:084 days On 14. 6. 2026. at 21:01, Svemir Zeka said:Jel to ova od večeras? Toliko sam postala nezainteresovana da ne znam ni koja je po redu sadSad u nedelju će deveta, deluje da će biti ozbiljno sranje za stanovnike...videćemo.
Monday at 21:132 days Sad će opet da kukaju kako se u Fromu nije desilo ništa, garant Meni je skroz OK sezona. Jeste sporiji tempo, slažem se, ali tačno se vidi kako se sve vreme slažu kockice i sve ide ka raspletu. Zasad sve ima smisla i poređenja sa Lostom diljem interneta su besmislena.Sledeće nedelje finale sezone.
Monday at 23:592 days On 19. 6. 2026. at 12:45, Spirit said:Počeo da re-gledam™ Šest stopa ispod. Kakva divota od serije, likova, radnje svega. Ne verujem da sam ovo gledao pre davnih 25 godina, definitivno jedna od najboljih serija ikada.Ne jedna od nego THE!
9 hours ago9 hr On 22. 6. 2026. at 23:13, Halvard said:Sad će opet da kukaju kako se u Fromu nije desilo ništa, garant Meni je skroz OK sezona. Jeste sporiji tempo, slažem se, ali tačno se vidi kako se sve vreme slažu kockice i sve ide ka raspletu. Zasad sve ima smisla i poređenja sa Lostom diljem interneta su besmislena.Sledeće nedelje finale sezone.Zanima me kako će da reše ovu situaciju, da li ćeda krene opšte sranje kada iščupaju drvo? Verovatno da, ne vidim kako to može da prođe bez posledica i čudi me da se Džejd odlučio na takav korak - čupaš drvo pomoću kojeg je Tabita otišla u natrag u stvarni svet, malo je nategnuto da bi neko njegove inteligencije pomislio da je to dobar korak. Ali ajde, videćemo.Jeste malo sporija sezona i fali tu nešto od one magije, ali za četvrtu sezonu ultra popularne serije nije to uopšte hrđavo. Edited 9 hours ago9 hr by Rudolf Pingvinoglu
7 hours ago7 hr On 22. 6. 2026. at 23:13, Halvard said:Sad će opet da kukaju kako se u Fromu nije desilo ništa, garant Meni je skroz OK sezona. Jeste sporiji tempo, slažem se, ali tačno se vidi kako se sve vreme slažu kockice i sve ide ka raspletu. Zasad sve ima smisla i poređenja sa Lostom diljem interneta su besmislena.Sledeće nedelje finale sezone.A dobro, ova je konkretnija - nema dileme. Samo sto sam se nadao da ce se resiti u ovoj sezoni, a vidim da ce to biti za (mozda) 2 godine ...
Create an account or sign in to comment