Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, Zlurad said:

Manchester junajted: konačno privole nekog napadača da potpiše, izbije koronavirus pa mora 14 dana u izolaciju

 

Pa mislim da je upravo korona i razlog zašto je ovaj izbegao u Englesku da igra za osetno manje novce. Karasko takođe pobegao na pozajmicu, ima još slučajeva. I mislim da nije u izolaciji, koliko sam čuo, nisu ga poveli na pripreme jer bi onda bio problem da ponovo uđe u Englesku, jer su u međuvremenu dodatno pooštrili uslove za ulazak "Kineza".

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

da, bas sam gledao, prethodnih sezona sa 41 pts koliko sada chelsea ima, bi obicno bili 6,7 posle 25 kola...

 

zvanicno

 

https://english.ajax.nl/streams/ajax-now/ajax-and-chelsea-reach-agreement-for-ziyech-.htm

 

kazu da je bio najbolji igrac holandske lige poslednje dve sezone, ali uvek mora biti oprez sa igracima iz njihove lige.

kao sto rekoh ovo znaci da nema nista od sancha osim ako willian takodje bude odlazio, onda mogu zamisliti i da pojurimo i sancha. ziyech, hudson-odoi, pulisic, sancho....mozda bi bilo i previse da ga dovedemo a nije jeftin nikako. steta je sto ce u tom slucaju otici u liverpool ili united.

jos jedan napadac, bekovi, mozda golman i to je to otprilike. ako christiensen bude prodat onda je moguce i neki stoper da se dovede.

 

A sto su "zakasnili" 2 nedelje?

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa mislim da je upravo korona i razlog zašto je ovaj izbegao u Englesku da igra za osetno manje novce. Karasko takođe pobegao na pozajmicu, ima još slučajeva. I mislim da nije u izolaciji, koliko sam čuo, nisu ga poveli na pripreme jer bi onda bio problem da ponovo uđe u Englesku, jer su u međuvremenu dodatno pooštrili uslove za ulazak "Kineza".

 

 

Sve stoji. Htedoh da napisem da ove dve recenice opisuju trenutno stanje u jedinstvu. I nekako je, sto se pominjalo vise ekipa sve vise na lici njih, na zalost. Kao mimovi o Brajanu: Finally finds something positive in life. HIV.

 

Trenira posebno, sa svojim trenerom, "zabranjen" (preporuceno*) mu je dolazak u trening centar utd-a da ne bi eventualno zarazio nekog, u Spaniju ne sme zbog onog sto si rekao a Oli danas kaze da je konkurentan za ponedeljak a nit je Oli video njega, nit ovaj teatar, nit igrace :ph34r:

 

Inace Ziyech odlican posao za Chelzi, mada malo skripi ovo polugodje. Gledao par tekmi Ajaxa, vidi se da se smori posle 60 minuta kad ukapira da nema najbitnijih igraca od prosle godine. Ako otpuste lamparda debili su. Sa decom je cetvrti, a tek uci

Edited by Zlurad
Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

FFP?

 

Sponzorski ugovori Etihada sa Cityjem su bili vještački napuhani kako bi se izigrala finansijska pravila. Wenger to rekao još prije 7-8 godina, a obični smrtnici tek danas dobili potvrdu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...