Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Manji broj utakmica bi povukao sa sobom smanjenje protoka novca u fudbalu.Tu je cela priča.

 

Jedino bi prosečan građanin imao više u svom džepu.

Edited by Milošica
Link to comment

Uopste nije problem broj kupova ili broj utakmica, klubovi znaju svoje prioritete, a hvala bobu i dobijaju ogromne paretine od sponzora pa finansijski ne zavise o istim (konkretno FA kup i Liga Kup). Sa tim paretinama mogu da prisute brdo igraca koje ce rotirati po zelji.

 

Problem je sto se ne pojavljivanje Klopa na klupi svog tima na svom stadionu nece promeniti apsolutno nista. Problem je ta njegova neiskrenost sto je mogao javno reci "ljudi treba mi odmor" ili "planirao sam da provedem nedelju dana sa porodicom na Baliju" nema veze, sta god. Valjda ima problem sa tim da bi u ocima javnosti ispao "covek od krvi i mesa" kome treba odmor. Mozda je on nadcovek :hitler:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Problem je sto se ne pojavljivanje Klopa na klupi svog tima na svom stadionu nece promeniti apsolutno nista. Problem je ta njegova neiskrenost sto je mogao javno reci "ljudi treba mi odmor" ili "planirao sam da provedem nedelju dana sa porodicom na Baliju" nema veze, sta god. Valjda ima problem sa tim da bi u ocima javnosti ispao "covek od krvi i mesa" kome treba odmor. Mozda je on nadcovek :hitler:

 

A kako si ti tako siguran da je neiskrenost u pitanju? Bukvalno je lik simbol tvrdoglavosti, inata i isterivanja svojih principa, ali ti mu učitavaš neku neiskrenost? Na osnovu čega tačno?

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

A kako si ti tako siguran da je neiskrenost u pitanju? Bukvalno je lik simbol tvrdoglavosti, inata i isterivanja svojih principa, ali ti mu učitavaš neku neiskrenost? Na osnovu čega tačno?

 

Pa, jel rekao zasto nije sedeo na klupi? Jel ima nekog zvanicnog saopstenja kluba zasto im trener prvog tima ne sedi na klupi u zvanicnoj tekmi?

Ne daj boze, to smo gledali samo u slucaju porodicnih tragedija ili bolesti (Tanjga menja Mihu kao najskorije kad vec moram da crtam) i u tim slucajevima bi klub izdao zvanicno saopstenje.

 

 

Siguran sam da sam Klopa pratio u Bundesu vise od tebe (bez uvrede) i ne secam se nekog isterivanja svojih principa. Mozda je "simbol tvrdoglavosti" kada su neke tatkticke zamisli u pitanju, dakle nesto vezano za teren. Van terena nisam stekao takav dojam. Daj neki primer.

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa, jel rekao zasto nije sedeo na klupi? Jel ima nekog zvanicnog saopstenja kluba zasto im trener prvog tima ne sedi na klupi u zvanicnoj tekmi?

Ne daj boze, to smo gledali samo u slucaju porodicnih tragedija ili bolesti (Tanjga menja Mihu kao najskorije kad vec moram da crtam) i u tim slucajevima bi klub izdao zvanicno saopstenje.

 

 

Siguran sam da sam Klopa pratio u Bundesu vise od tebe (bez uvrede) i ne secam se nekog isterivanja svojih principa. Mozda je "simbol tvrdoglavosti" kada su neke tatkticke zamisli u pitanju, dakle nesto vezano za teren. Van terena nisam stekao takav dojam. Daj neki primer.

 

Quote

“It’s not ideal, and the situation is that in April we got a letter from the Premier League, I think, [saying] we should respect the winter break for the players,” he told LFCTV.

“And it’s not allowed to organise international friendlies or competitive games, and we’ll respect that.

“So I said to the boys weeks ago already they will have a winter break, so we’ll play with the players who are here, the young boys, so that’s it.

“The Premier League or whoever, they cannot organise around us.

“It’s our fault today that we have a replay, 100 percent, but you cannot promise everybody time off and then in the end you take it away.

“So I cannot like this, we cannot work like this, that’s why that’s our solution.”

 

A na klupi nije sedeo jer ne tenira on U23 ekipu, nema smisla da dođe da ih vodi jednu utakmicu kad oni imaju svog trenera.

 

I dobio je podršku vlasnika kluba za tu odluku.

 

Što se tiče isterivanja principa, ovo što je uradio nije van terena. 

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

 

A na klupi nije sedeo jer ne tenira on U23 ekipu, nema smisla da dođe da ih vodi jednu utakmicu kad oni imaju svog trenera.

 

I dobio je podršku vlasnika kluba za tu odluku.

 

Što se tiče isterivanja principa, ovo što je uradio nije van terena. 

 

Ali to nije bila zvanicna takmicarska utakmica U23 ekipe nego prvog tima pa makar u njoj igrali i samo igraci akademije.

 

Nisi mi odgovorio po cemu je on simbol tvrdoglavosti i isterivanja svojih principa, jer da je "simbol" valjda bi bilo masu slicnih situacija u svojoj karijeri. 

U konkretnom slucaju je samo iskoristio preporuku PL od aprila prosle godine.

 

Ipak FA kup nije isto sto i PL tako da ne vidim razliku izmedju njega ili Stiv Brusa ili Murinja ili Hasenhuta koji su vodili svoje timove sinoc odnosno pre 2 dana. To je kljucno za celu pricu. Klop se izuzeo od ostalih i tu ja vidim njegovu bahatost.

 

A to sto su vlasnici kluba (i fanovi diljem sveta) podrzali odluku Klopa nije relevantno jer im je Klop doneo titulu prvaka Evrope i donece titulu prvaka Engleske posle ravno 30 godina. Necu bas citirati Rennea, ali Klopu se moze oprostiti sve sto uradi jer cilj opravdava sredstvo.

 

 

 

 

Kad smo vec kod FA kupa.

 

skysports-tottenham-southampton_4912537.

 

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

To je najmanji problem, to su 2 utakmice godisnje za samo jedan klub iz evrope. Problem su stotine drugih koji igraju preglomazne lige, zatim po kup ili 2, zatim preglomazna evropska takmicenja, plus na kraju reprezentacije, pa umiru od srcke na terenu ili ih nema nigde na leto kad dodje euro ili wc, a kako i da ih bude kad do leta vec imaju odigranih 60+ utakmica u sezoni. Sve za debelu bulju u fotelji i za kladionicu. Mnogo je 7 dana izmedju 2 utakmice, daj na svaka 3 dana, ko ne moze da izdrzi nek crkne, ko mu jebe mater... 

 

+100

 

Превише је то и за навијаче, што је више утакмица будеш све равнодушнији према резултату, јбг игра се опет прекосутра. Него хајде да попунимо све зарад кладионица (нема смисла да у понуди буде само фински хокеј данас) и других спонзора који пошаљу своје запослене да попуне трибине и поједу кокице.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Ali to nije bila zvanicna takmicarska utakmica U23 ekipe nego prvog tima pa makar u njoj igrali i samo igraci akademije.

 

Nisi mi odgovorio po cemu je on simbol tvrdoglavosti i isterivanja svojih principa, jer da je "simbol" valjda bi bilo masu slicnih situacija u svojoj karijeri. 

U konkretnom slucaju je samo iskoristio preporuku PL od aprila prosle godine.

 

Ipak FA kup nije isto sto i PL tako da ne vidim razliku izmedju njega ili Stiv Brusa ili Murinja ili Hasenhuta koji su vodili svoje timove sinoc odnosno pre 2 dana. To je kljucno za celu pricu. Klop se izuzeo od ostalih i tu ja vidim njegovu bahatost.

 

A to sto su vlasnici kluba (i fanovi diljem sveta) podrzali odluku Klopa nije relevantno jer im je Klop doneo titulu prvaka Evrope i donece titulu prvaka Engleske posle ravno 30 godina. Necu bas citirati Rennea, ali Klopu se moze oprostiti sve sto uradi jer cilj opravdava sredstvo.

 

I Liga Kup sa Aston Vilom je bila zvanična utakmica i Klop nije mogao da je vodi sve i da je hteo, pa je ovim potezom sa Šruzberijem samo dokazao svoju poentu, koju ti nazivaš "bahatošću".  I ponavljam, to je utakmica Liverpula, na koju je Liverpul poslao U23 ekipu koju je vodio U23 trener. Kako i zašto Klop da vodi na utakmici igrače koje ne trenira svaki dan i koje ne poznaje toliko dobro? Cediš suvu drenovinu, ali bezuspešno.

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

I Liga Kup sa Aston Vilom je bila zvanična utakmica i Klop nije mogao da je vodi sve i da je hteo, pa je ovim potezom sa Šruzberijem samo dokazao svoju poentu, koju ti nazivaš "bahatošću".  I ponavljam, to je utakmica Liverpula, na koju je Liverpul poslao U23 ekipu koju je vodio U23 trener. Kako i zašto Klop da vodi na utakmici igrače koje ne trenira svaki dan i koje ne poznaje toliko dobro? Cediš suvu drenovinu, ali bezuspešno.

 

Vi se pravite ludi ili ste stvarno poludeli?! Jebo vas Klop u dupe sve redom. Uzas.


Sa izuzetkom Vinija, svakako.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Vi se pravite ludi ili ste stvarno poludeli?! Jebo vas Klop u dupe sve redom. Uzas.


Sa izuzetkom Vinija, svakako.

 

Mislim da si malo sluđen i da ozbiljno preteruješ i da učitavaš stvari koje ne postoje. Klop je igračima obećao odmor koji je PL propisala, Klop je održao obećanje.

 

Klop nije vodio tim sastavljen od klinaca jer on nije njihov trener, to je stvarno toliko prosto da prostije ne može da bude. Kojom logikom treba na jednoj utakmici da vodi tim sastavljen od igrača koje ne poznaje dovoljno dobro? Da bi se zadovoljili ogorčeni  navijači Man Junajteda?

Link to comment
26 minutes ago, John Coltrane said:

 

Vi se pravite ludi ili ste stvarno poludeli?! Jebo vas Klop u dupe sve redom. Uzas.


Sa izuzetkom Vinija, svakako.

pa kad smo se drznuli da pišemo o novom isusu

Link to comment
30 minutes ago, John Coltrane said:

Vi se pravite ludi ili ste stvarno poludeli?! Jebo vas Klop u dupe sve redom. Uzas.


Sa izuzetkom Vinija, svakako.

 

Mislim... nemoj da se ljutiš, ali kolega Copi je ovde sasvim u pravu. 

 

Nema Klopp šta da traži u svlačionici sa U23 igračima od koje bar polovinu ne bi prepoznao da ih vidi na ulici, a kamoli da zna koju poziciju igraju.

 

Da je kombinovao tim kao što sam ja predložio, rezervisti plus deca, onda bi imalo smisla. Ali ako već ideš samo sa klincima, sa klupe jedino može da ih vodi čovek koji ih cele sezone i trenira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...