Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Nije daily mail nesto pouzdan izvor, samo su spekulisali sta bi se desilo. U stvari ako siti kompletno ne obori presudu u Lozani, ako im ostane makar i godinu dana suspenzije ili novcana kazna to automatski znaci da su lagali i englesku federaciju kad su aplicirali za dobijanje licence za ucestvovanju u premijer ligi (normalna procedura). Ako se kazna potvrdi onda ce uefa verovatno da kazi englesku federaciju sto nisu lepo proveravali informacije, a ovi ce da onda istrazuju siti.

 

 

Link to comment

Okrenuo Mourinho, Parazitu Reina odbranio penal,  ali ne i odbijanac.

 

Ova Villa je mogla u Ligu prvaka sa ovim bodovima koje su ispustili umjesto da se bore za opstanak.

 

Htjedoh reći za tezu o šeicima koji preuzimaju klubove... Neumjerena potrošnja je skupo koštala Rangerse, smrdljivi Leeds, Portsmouth...a Boga mi i Fiorentinu, Parmu i (donekle) Lazio. Novi šeici donose nova pravila, a tu je, recimo, Milan nagrajisao jer ih kinesko sunce nije grijalo kao Berlusconijevo. Tu bi bio i Chelsea da im se nije posrećilo sa Abramovichem koji je kupio klub u lošem stanju.

Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nemoj sad da nam kvariš, ja već u glavi zamišljam Džerarda kako retroaktivno proslavlja titulu.

 

Morali bi da pozovu i Sterlinga a to bi tek bilo zabavno za videti :D

Link to comment
47 minutes ago, radisa said:

Meni bi to bilo glupo...

 

Tako je i inter dobio jednu titulu, zbog Juventusa i nameštanja, jel' tako? 

Da, 3 meseca kasnije. Liverpul bi šest godina kasnije dobio titulu.

Link to comment
51 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nemoj sad da nam kvariš, ja već u glavi zamišljam Džerarda kako retroaktivno proslavlja titulu.

 

Ne zanima me takva titula, ali s druge strane, The Slip bi se anulirao, što bi izazvalo haos i histeriju u mnogim glavama :lol:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...