Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

ma ne smeta meni ništa

boli me uvo i za liverpool i za klopa

smeta mi on pojedinih navijača što je pretvoren u bezgrešno bogovsko prevosveštenstvo

Ma daj...

 

Ako je već odlučio da pusti klince, onda je bolje da ih vodi onaj koji ih i inače vodi... A,ono što Zlurad i ja pokušavamo da kažemo je da je ova odluka dobrim delom inspirisana izrkavanjima sa rasporedom, gde mu nameštaju da igre 2 utakmice u 2 dana(a gde su u predhodnom kolu izginuli da prođu), daju mu pauzu, a onda uzimaju... Prošle godine je Liverpool za novu godinu imao neki totalno besmislen raspored, ako se dobro sećam, gde je City imao uvek dan više za odmor... Jbg, popizdi čovek na takve stvari...

 

Prosto, milim da je revolitran odnom rema rasporedu i da je to pokušao da pokaže na ovaj način...

 

Inače, tako svako može da kaže da i navijačima ManU sve što je uradio Ferguson je kao od boga dato... Kakav je to način da razgovaramo?

Link to comment

mogao je klop da je hteo da pobedi prvu utakmicu, imao dva nula, pa počeo da se zajebava, pa ne bi pravio cirkus oko druge

i tako dalje i tako bliže

lepo rekoh, klop novi isus, jebi ga

Link to comment
13 hours ago, renne said:

mogao je klop da je hteo da pobedi prvu utakmicu, imao dva nula, pa počeo da se zajebava, pa ne bi pravio cirkus oko druge

i tako dalje i tako bliže

lepo rekoh, klop novi isus, jebi ga

 

a u pravu si, u stvari nije hteo da pobedi prvu utakmicu, hteo je cirkus i dodatni posao sovjim igračima

 

Link to comment
17 hours ago, John Coltrane said:

Vezano za te kupove i 1 krizu kup takmicenja u ENG, Murinjo je dao izjavu (jos pre 2 godine) da bi mecevi trebali da se igraju na terenu ekipe iz nizeg ranga zbog novca koji bi prihodovali od prodaje karata (i prateceg programa) i zbog te "prednosti" domaceg terena koji bi davao neki procenat sanse u duelu sa bogatijim klubovima koji imaju 20-25 igraca u rotaciji.

 

Ovo postoji u našem košarkaškom kupu, timovi iz viših liga uvek gostuju ako na žrebanju dobiju timove iz nižih.

 

Saglasan za nepoštovanje protivnika, Klop je u najmanju ruku trebalo da bude na klupi.

 

 

Link to comment

Što bi Leeds recimo bio povlašten u odnosu na neku ekipu oko 15-og mesta u PL.

 

Oni su davno trebali da uvedu rotiranje domaćinstava. U nekom od kupova igraju ekipe A i B. Domaćin je ona ekipa koja je bila gost u njihovom prethodnom susretu u nekom od kupova. Ukoliko nisu ranije igrali u nekom od  kupova  žreba se.

Link to comment

Meni je tu glupo klupsko svetsko prvenstvo veći problem nego engleski kupovi. To treba da se igra leti, u avgustu, a ne usred sezone.

Edited by napadaj
Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

Meni je tu glupo klupsko svetsko prvenstvo veći problem nego engleski kupovi. To treba da se igra leti, u avgustu, a ne usred sezone.

 

I igrace se, promenjen je format kompletno.

Link to comment

To je najmanji problem, to su 2 utakmice godisnje za samo jedan klub iz evrope. Problem su stotine drugih koji igraju preglomazne lige, zatim po kup ili 2, zatim preglomazna evropska takmicenja, plus na kraju reprezentacije, pa umiru od srcke na terenu ili ih nema nigde na leto kad dodje euro ili wc, a kako i da ih bude kad do leta vec imaju odigranih 60+ utakmica u sezoni. Sve za debelu bulju u fotelji i za kladionicu. Mnogo je 7 dana izmedju 2 utakmice, daj na svaka 3 dana, ko ne moze da izdrzi nek crkne, ko mu jebe mater... 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Meni je tu glupo klupsko svetsko prvenstvo veći problem nego engleski kupovi. To treba da se igra leti, u avgustu, a ne usred sezone.

 

Liga Kup je krajnje besmisleno takmičenje, evenutalno da mu promene format i da izbace premijerligaše iz te priče, mada i ovako učestvuju samo 92 kluba. 

 

Slažem se za SKP, u stvari trebalo bi reorganizovati i sinhronizovati veći broj takmičenja po svetu, ali FIFA i UEFA su krajnje nesposobni za tako nešto. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...