Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ako je istina ono za Zajeha, odlicna kupnja Lamparda, fil na poziciji koju treba osvezavati, nije bas u cvetu mladosti ali ima jos nekih 5-6 jakih sezona ispred sebe sigurno.

Link to comment

kazu da je ovaj telegraf dosta pouzdan za ajax zato sam i postavio. ovo verovatno znaci da nema nista od sancha.

 

sacekao bih ja jos sa time da ce ovaj igrati za lamparda.

Link to comment

Zašto bi to radili ffs? Nisu doveli Murinja pa da dobije šut kartu ako ne uđe u top 4, doveli su početnika sa klupskim pedigreom. Neće ga šutniti sve i da bude deseti.

 

Link to comment

Ja bih isto bio (neprijatno) iznenadjen da otpuste Lamparda, meni se cini da je on uradio dobar posao do sada, iznad mojih ocekivanja svakako. U krizi su, ok, ali nije kao da imaju world-class momcad. Ne svidja mi se taj trend menjanja trenera ko na pokretnoj traci, kao da je iko od njih madjionicar i moze da sastavi sve za par meseci.

 

Ok, ako su bas zapeli i uspeli da privole Poketina ili recimo Alegrija, al' sad da menjaju ovog nekim random Mojesom, to je sranje, koninuitet >>> mala razlika u klasi.

 

Opet, Celzi je tim koji je pedalirao trenera nako osvojenog kupa UEFA, tako da nista nije iskljuceno.

Link to comment

logika i fc chelsea cesto ponekad ne idu zajedno.

 

pokazao je lampard neki potencijal, ali ima bas nedostatke koji su ocigledni. rezultati su ok s obzirom na okolnosti ali kada se malo bolje pogleda bilo je tu dosta userstva i generalno raspad ostalih ekipa. 

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

generalno raspad ostalih ekipa. 

 

Ovo je bas ocigledno. Bar ovih velike cetvorke/petice/sestice.. OK, imamo Liverpul koji ima fantasticnu sezonu ali Shity igra prosjecno dobro (losa sezona za njihove standarde, moze se reci). Rezultati, igra, pa i igracki kadar ostalih su ocajni, katastrofalni. U situaciji smo da se niko ne bi pretjerano iznenadio da Vulfsi i Sefild Utd igraju CL, sto se REALNO moze desiti ako klubovi gornjeg dijela tabele zadrze svoju formu. Uvijek je kaskao jedan, dva kluba, ali da niko od tih velikana nije sposoban ugrabiti nikad bolju priliku da se ukopaju za top4 ne znam da mi je bolo oci nekad.

Link to comment

Manchester junajted: konačno privole nekog napadača da potpiše, izbije koronavirus pa mora 14 dana u izolaciju.

Odu na warm weather pripreme u Marbelju, isti hotel bukirali Benitezovi Kinezi pa se moralo menjati. [emoji30]

 

 

 

 

 

Link to comment
18 hours ago, kipo said:

 

Ovo je bas ocigledno. Bar ovih velike cetvorke/petice/sestice.. OK, imamo Liverpul koji ima fantasticnu sezonu ali Shity igra prosjecno dobro (losa sezona za njihove standarde, moze se reci). Rezultati, igra, pa i igracki kadar ostalih su ocajni, katastrofalni. U situaciji smo da se niko ne bi pretjerano iznenadio da Vulfsi i Sefild Utd igraju CL, sto se REALNO moze desiti ako klubovi gornjeg dijela tabele zadrze svoju formu. Uvijek je kaskao jedan, dva kluba, ali da niko od tih velikana nije sposoban ugrabiti nikad bolju priliku da se ukopaju za top4 ne znam da mi je bolo oci nekad.

da, bas sam gledao, prethodnih sezona sa 41 pts koliko sada chelsea ima, bi obicno bili 6,7 posle 25 kola...

 

zvanicno

 

https://english.ajax.nl/streams/ajax-now/ajax-and-chelsea-reach-agreement-for-ziyech-.htm

 

kazu da je bio najbolji igrac holandske lige poslednje dve sezone, ali uvek mora biti oprez sa igracima iz njihove lige.

kao sto rekoh ovo znaci da nema nista od sancha osim ako willian takodje bude odlazio, onda mogu zamisliti i da pojurimo i sancha. ziyech, hudson-odoi, pulisic, sancho....mozda bi bilo i previse da ga dovedemo a nije jeftin nikako. steta je sto ce u tom slucaju otici u liverpool ili united.

jos jedan napadac, bekovi, mozda golman i to je to otprilike. ako christiensen bude prodat onda je moguce i neki stoper da se dovede.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...