Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

26 minutes ago, MocaVukotic said:

Ako je uopste zvezda drzavna firma

 

Posto znam da nisi profesionalni provokator i trol, evo cisto da ti odgovorim, gosn Vukoticu. :D


Zvezda je formalno sportsko udruzenje, a u praksi..  necemo otvarati tu temu po milioniti put, zar ne?

 

Drugo, on prepolovljava plate, a ne otpusta nikog. Igraci su na ugovor, a ne na neodredjeno. Ugovor mozes raskinuti, produziti, a moze i isteci pre vremena sporazumno ili otkazom jedne od strana potpisnica ugovora.

 

Trece, Terzic laze kako zine, ne verujem mu ni da je danas policijski cas do 17h...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne provociram, prosto ne znam kako to ide sa "drzavnim klubovima", zato pitam. Pretpostavljam da ce slicno biti i kod nas... 

Da, nisam uzeo u obzir da su igraci tu na ugovoru, ali ako odbiju smanjenje, bice otpusteni koliko sam ja shvatio (kaze terzic bice uzmi ili ostavi), bas me zanima dal ce biti reakcije drzave kad krenu blizanci da otpustaju. 

Link to comment

Ma Terzic prica gluposti, ni on vise ne veruje u svoje budalastne. Postoji trend smanjivanja plata po Evropi, Juventus, Barselona... neki klubovi se cak i gase tipa ZIlina, neki su pred bankrotom, Anderleht, s obzirom koliko prihoda imaju i Zvezda i Partizan, smanjenje plata i rashoda je neminovnost.

 

Bice kako mu kazu da bude, a ne kako odluci UO ili on licno. Isto je i kod vas.

Link to comment

А, ова пандемија, која је довела до финансијског карамбола и колапса у европском фудбалу, отрезнила је фудбалски свет. Мораће на рационалнији начин да се приступа у будућности.

 

:Jova:

Link to comment

Borjan:

 

Quote

Kao što znate, više od polovine igrača Crvene zvezde nije u Beogradu, komuniciramo telefonskim putem. Ovo nije tema i odluka koja bi se rešavala i donosila na daljinu, već kada svi budemo u Beogradu sešćemo i razgovarati na tu temu, saslušaćemo predlog kluba i iznati naš stav ili dati zajednički predlogVeć tri godine naša svlačionica je jedna jedinstvena i jaka porodica, koja sve odluke donosi i brani zajedničkim snagama, pa će tako biti i sada

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...