Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

fudbal je otisao u picku materinu i tesko da cemo mi vise ikad uhvatiti prikljucak; primera radi prebaciti na eurosport 2. u tom kontekstu ja kao navijac sam uvek pre za to da igramo ruzan fudbal sa rezultatima nego ruzan fudbal bez rezultata... 

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

fudbal je otisao u picku materinu i tesko da cemo mi vise ikad uhvatiti prikljucak; primera radi prebaciti na eurosport 2. u tom kontekstu ja kao navijac sam uvek pre za to da igramo ruzan fudbal sa rezultatima nego ruzan fudbal bez rezultata... 

+29

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

A ti isti rezultati jedino što rade jeste da hrane SNS hobotnicu, klub od toga ne vidi ništa. 

Немој да дижеш револуцију преко даљинског!:dry:

Link to comment

@James Marshall

 

ti rezultati mene zabavljaju. a hobotnica se hrani na hiljadu nacina, kako ova tako i prosla i buduca. 

 

iskreno, ne znam kolko neki od vas zivota imaju al ja ima samo jedan. zato me manite sa tom kuknjavom i naricanjem na temu opstih okolnosti... 

Link to comment

Čekaj, u kom si rezultatu posebno uživao ove godine, protiv Bajerna ili protiv Totenhema? Ili mučenja protiv Finaca? Mislim, jedini naš rezultat (jedino pozitivno ove sezone) jeste sam ulazak u LŠ, koji je na duge staze vrlo upitan kao koristan, sem koeficijenta - bili smo kanta za napucavanje, lova će slabo da stigne do kluba, i ako stigne uložiće se u sumnjivu drvnu građu, reputaciju kluba smo usmjerili tako da smo postali jedan od jačih argumenata za dodatno otežavanje prohodnosti kluba ka LŠ... Realno, malo radosti je donio klub ove sezone, sem ako ne računaš tovarenje JSL sirotinje,a ni tu nismo nešto previše gledljivi bili, a tri boda protiv Rada ili Mačve nisu nešto od čega padam na dupe. Čak nas je i Partizan rastavio na proste faktore. 

Link to comment
9 hours ago, James Marshall said:

Čekaj, u kom si rezultatu posebno uživao ove godine, protiv Bajerna ili protiv Totenhema? Ili mučenja protiv Finaca? Mislim, jedini naš rezultat (jedino pozitivno ove sezone) jeste sam ulazak u LŠ, koji je na duge staze vrlo upitan kao koristan, sem koeficijenta - bili smo kanta za napucavanje, lova će slabo da stigne do kluba, i ako stigne uložiće se u sumnjivu drvnu građu, reputaciju kluba smo usmjerili tako da smo postali jedan od jačih argumenata za dodatno otežavanje prohodnosti kluba ka LŠ... Realno, malo radosti je donio klub ove sezone, sem ako ne računaš tovarenje JSL sirotinje,a ni tu nismo nešto previše gledljivi bili, a tri boda protiv Rada ili Mačve nisu nešto od čega padam na dupe. Čak nas je i Partizan rastavio na proste faktore. 

 

Penali protiv Danaca...istorijska tekma bre:wicked:

Link to comment

baš zbog tih penala u Danskoj mi je čudno da su ovako kilavo i neiskusno pristupili penalu u Atini. u Danskoj su mogli da vide bukvalno celu ekipu na delu, ko je kakav pod pritiskom. i onda daju neproverenom Tomaneu da šutira. umesto Degeneku ili nekom drugom ko je preživeo pakao Parkena :dry:

Link to comment

rezultatski smo dobro prosli u kvalifikacijama i linglong ligi. grupnu fazu ls smo odigrali katastrofalno i tu je bilo stvarno bolnih poraza. ja te poraze kompenzujem raznoraznim propratnim sadrzajem u vidu okupljanja, zezanja, druzenja i putovanja koja prate te velike utakmice; al ok, to je moj subjektivni trip i nije merodavan za raspravu ovde. 

 

sinoc sam pomenuo utakmicu dortmund - rbl, koju sam u tom trenutku gledao, kao primer onoga sto je dobro u savremenom fudbalu. problem je sto smo mi iz tog voza ispali pre vise od 25 godina i sad pokusavamo da uhvatimo prikljucak na foru. malo ide al uglavnom pljuste samari, al svakako je boje probati nego sedeti u cosku i gledati sa strane. 

Link to comment

@levi

Gobelja bi meni bio prva opcija tu...

Inače i dvomeč sa YB je bio sasvim korektan, možda i  dve najbolje utakmice koje smo odigrali ove polusezone

Edited by Apollo Creed
Link to comment

samo sto je degenek u danskoj bio na vrhuncu forme, pun sampopouzdanja, pravi "komadant odbrane" :fantom:koju je dobrim delom sam drzao

od tad mu negde i krece pad

da je u atini izvodio penal verovatno bi ili dodao golmanu ili prebacio stadion

 

gobelja je trebao sutirati

vidno je bio nalozen

uneo bi golmana sa loptom u gol

 

ali jbg, kad smo prodali :(

 

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

@levi

Gobelja bi meni bio prva opcija tu...

Inače i dvomeč sa YB je bio sasvim korektan, možda i  dve najbolje utakmice koje smo odigrali ove polusezone

evo, kad se i apolo slaze, tu dileme nema :fantom:

2 minutes ago, Bright Billy said:

sinoc sam pomenuo utakmicu dortmund - rbl, koju sam u tom trenutku gledao, kao primer onoga sto je dobro u savremenom fudbalu. problem je sto smo mi iz tog voza ispali pre vise od 25 godina i sad pokusavamo da uhvatimo prikljucak na foru. malo ide al uglavnom pljuste samari, al svakako je boje probati nego sedeti u cosku i gledati sa strane. 

jbg, ja bih bio zadovoljan da je tako, ali ja makar ne vidim da je tako

mi izgledamo gore nego u prvoj utakmici ls

 

a glavni razlog sto nema ama bas nikakvog napretka vidim najpre u terzicu zbog igrackog sastava, pa onda u milojevicu koji ni postojeci nije najbolje iskoristio

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...