Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

17 minutes ago, Bright Billy said:

izgleda da stvarno dolazi deki stankovic... 

 

Trebalo im je jako ime ako stvari krenu juzno nakon odlaska najuspesnijeg trenera Zvezde u poslednjih cetvrt veka, a jace tesko da su mogli da izvuku iz sesira. Dekiju puno srece (trebace mu s ovim lopovima), treba sacekati utakmice da se vidi hoce li sve to s njim biti drugarska zajebancija ili ozbiljan posao. U svakom slucaju, za prvi samostalan trenerski posao u zivotu uzeo je krupan zalogaj.

Link to comment

@harperupravo tako

plus se terza nada da ce dekiju kao pocetniku moci lagano da sastavlja ekipu

 

sa druge strane ako je neko dovoljno veliko ime da dobije podrsku svih zvezdasa onda je to stankovic

male su sanse, ali voleo bih da pokaze karakter, da se izbori za potpunu samostalnost i gura neku svoju viziju kakva god ona bila pa dokle stigne

na terenu bih pre svega voleo videti ofanzivniji fudbal, sa vise golova, raznovrsnije zvezdine napade, rutiniranje domace konkurencije

i ne manje bitno da da sansu mladim igracima, da mu igraju najbolji i oni sa najvise talenta, a sto manje "specijalaca" sto bi "zivot dali za sever" a ne umeju dati pas napred u prazan prostor ili nabaciti spolja u 16

 

milojevicu hvala za sve

rezultatski je preporodio zvezdu i od kluba koji ispada u prvim kolima od sssr amatera napravio redovnog ucesnika ligaskog dela uefa takmicenja

ona prva sezona mu je mozda bila i najbolja, dosta dobrih utakmica, velikih pobeda/prolaza, na kraju mu je mozda falilo i malo srece protiv cska

druga, slicna prvoj, ali ipak slabija, pre svega zbog prevelikog respekta protivnika u ls, preskakanja kafua pa i ebisilija, a guranja raznih jovicica, causica,simica

ova je vec bila osetno slabija, jos u kvalifikacijama a posebno u grupi

na stranu ekipa i igraci pojedinacno, ali nisam stekao utisak da je on sam nesto napredovao posle ove tri godine u evropi

 

borjanu spomenik da digne :D

valjda ga nece povesti sa sobom u novi klub

 

takodje nisu mi se svidjale njegove izjave cesto na granici dziberskih, preterane pohvale terzicu i zahvaljivanje "velikom sefu"

 

ali sve to ostalo na stranu, za 10ak godina, miloje ce se pamtiti kao trener kom je uspelo da nas sa ne bitno kvalitetnijim sastavom nego ranije posle 30 godina uvede u ls i to 2 puta i da posle istog tog perioda prezimimo u evropi

to je uspeh vredan svakog postovanja i to nas je bukvalno sa dna ponovo lansiralo medju ozbiljne klubove evrope

na drugima je prvenstvena odgovornost sto taj uspeh nije iskoristen za dodatnu stabilizaciju kluba i napredak na drugim poljima

 

Edited by pbg12345
Link to comment
39 minutes ago, harper said:

U svakom slucaju, za prvi samostalan trenerski posao u zivotu uzeo je krupan zalogaj.

zašto? ne misliš valjda da prvo treba da se “kali” sa omladincima?

 

ima ispred sebe laganu polusezonu sa samo dve ozbiljne utakmice. sasvim dovoljno vremena da pokaže kako shvata moderan fudbal i da li ima kapaciteta to da sprovede u delo

 

problem mu je preobimni roster, sa dosta stranaca koje nije birao, a moraće da ih rotira. to mu je jedina mina sa kojom će morati da se izbori do leta

 

druga je terza & co

 

 

e

o tome kakav će te fudbal gledati možemo samo da nagađamo, a sudeći kakav je igrač bio, tj kakvu je ulogu imao u najvećem delu svoje karijere i “opčinjenost” murinjom, mislim da neće biti radikalnijih promena

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zašto? ne misliš valjda da prvo treba da se “kali” sa omladincima?

 

ima ispred sebe laganu polusezonu sa samo dve ozbiljne utakmice. sasvim dovoljno vremena da pokaže kako shvata moderan fudbal i da li ima kapaciteta to da sprovede u delo

 

problem mu je preobimni roster, sa dosta stranaca koje nije birao, a moraće da ih rotira. to mu je jedina mina sa kojom će morati da se izbori do leta

 

druga je terza & co

prilicno sam siguran da ce se vec sad resiti zandera i la pare, mozda i kanjasa i probati uvaljati boacija

 

marin, garsija, ben i tomane verujem da ostaju

 

ja bih vise voleo boacija od tomanea, ali to nije realno, prilicno sam siguran da se boaciju ide i sve i da ostane da bi igrao preko kurca

 

i ako postoji mogucnost treba odmah da vrate jirku, da se momak uigrava sa ekipom za leto, koje je nama jbg najbitniji deo sezone

posle gluposti sa benom, ta zajebancija sa jirkom je druga najveca glupost ove sezone

Edited by pbg12345
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

zašto? ne misliš valjda da prvo treba da se “kali” sa omladincima?

 

ima ispred sebe laganu polusezonu sa samo dve ozbiljne utakmice. sasvim dovoljno vremena da pokaže kako shvata moderan fudbal i da li ima kapaciteta to da sprovede u delo

 

problem mu je preobimni roster, sa dosta stranaca koje nije birao, a moraće da ih rotira. to mu je jedina mina sa kojom će morati da se izbori do leta

 

druga je terza & co

 

 

e

o tome kakav će te fudbal gledati možemo samo da nagađamo, a sudeći kakav je igrač bio, tj kakvu je ulogu imao u najvećem delu svoje karijere i “opčinjenost” murinjom, mislim da neće biti radikalnijih promena

 

Rezultat u nasoj ligi ce mu biti najmanji problem.

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

prilicno sam siguran da ce se vec sad resiti zandera i la pare, mozda i kanjasa i probati uvaljati boacija

 

marin, garsija, ben i tomane verujem da ostaju

 

ja bih vise voleo boacija od tomanea, ali to nije realno, prilicno sam siguran da se boaciju ide i sve i da ostane da bi igrao preko kurca

 

i ako postoji mogucnost treba odmah da vrate jirku, da se momak uigrava sa ekipom za leto, koje je nama jbg najbitniji deo sezone

posle gluposti sa benom, ta zajebancija sa jirkom je druga najveca glupost ove sezone

A kako ce da se rese Van La Pare? Moze da ode jedino u Aziju jer je vec igrao za 2 kluba ove sezone?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...