Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ovo ako je tacno da dolazi stankovic, to je odlican potez zvezde, kad vec ovaj nece da ostane. Oduvek sam dekija najvise cenio od svih igraca u zadnjih 30 godina, ima nerv za trenera siguran sam, ima znanje to znamo, mogao bi tacno da bude korak napred, bas taj korak koji ste cekali da milojevic napravi.

 

Bice zanimljivo pratiti odnose izmedju vecitih sad kad dva drugara vode timove. 

Link to comment
On 18.12.2019. at 0:40, James Marshall said:

 

    Da bi Zvezda igrala bolje trebaće mu bolji igrači. Prilično prosto. Ono što bi moglo eventualno da se desi je da svojim imenom, autoritetom, privuče neko ozbiljnije ime jer ogroman broj igrača jednostavno ne želi da igra u Srbiji. 

    A ovo... voli te brat najviše, ljubi brat.... bljak. 

    Pogrešno sam kvotovao, izvinjavam se. 

Edited by fandorin
Link to comment

Ja sam prezadovoljan (ako je istina)... Doduše, biće zajebano proći kvalifikacije, ali ima čitavih pola godine da se uštima. Nama i onako više leži LE od LŠ, bar trenutno... [emoji39]

Samo neka ostane debeli Kosan i uz još par pojačanja na klupi, biće to OK. U principu, mada Dekija ne poznajem tako da ne znam kakav je ego u pitanju, najveći uspesi se postižu pravilnim delegiranjem zadataka. Znači, okupiti oko sebe ljude koji su bolji u poslu od njega samog, i vozi...

OK, mene malo nose emocije, kao sa Robijem, ali poenta je ista...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Hvala Milojeviću za sve. Želim mu puno uspeha.
Ako je potvrđeno ovo za Dekija, voleo bih da (trenerski) raste sa Zvezdom, da ga ne presiraju[emoji769] (što je malo verovatno)...

A ovo poređenje Miloja sa Miljanom je stvarno zajebancija jel' da?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nije mi Deki “kapacitet” da kontrira Terzi i Mrkeli, tako da ce morati da igra po njihovim notama. 

Mene cak ne drzi ni neka nostalgija.

Jedno je sigurno, bice dobar brend™ za Zvezdu svakako.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Hvala Milojeviću za sve. Želim mu puno uspeha.
Ako je potvrđeno ovo za Dekija, voleo bih da (trenerski) raste sa Zvezdom, da ga ne presirajuemoji769.png (što je malo verovatno)...

A ovo poređenje Miloja sa Miljanom je stvarno zajebancija jel' da?



... Shiit has hit the fan...
 

Ne, nije.  Poredjenje je bilo u vezi rezultata i misije koji su obojca imali u Zvezdi (zaustavili pad Zvezde, povratili dominaciju u domacem takmicenju i napravili rezultate u evropskim takmicenjima).  Poredjenje nije bilo da li je trener Milojevic isti kvalitet kao trener Miljanic (nije, Miljanic je bolji), ali Harper je tako hteo da interpretira ono sto sam napisao, a tom majstoru spina tesko moze da se kontrira neko ko je totalni duduk u spinovanju.

Link to comment
Ne, nije.  Poredjenje je bilo u vezi rezultata i misije koji su obojca imali u Zvezdi (zaustavili pad Zvezde, povratili dominaciju u domacem takmicenju i napravili rezultate u evropskim takmicenjima).  Poredjenje nije bilo da li je trener Milojevic isti kvalitet kao trener Miljanic (nije, Miljanic je bolji), ali Harper je tako hteo da interpretira ono sto sam napisao, a tom majstoru spina tesko moze da se kontrira neko ko je totalni duduk u spinovanju.
Nemoj da se vadiš, potpuno je smešno porediti njih dvojicu.
Mogao si da porediš istoriju, period kluba, ali bukvalno njih dvojicu staviti u istu rečenicu je bezveze...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Vazi, kad vi kazete pristajem.  Verovatno nikada niste odglkedali ni jednu utakmicu Zvezde (ili Raela) dok je Miljanic bio trener, ali t izgleda nije bitno. 

Link to comment

citam da ce stankovic kao asistenta angazovati izvesnog nebojsu milosevica, trenera egipatske el guane. ja sam se iskren nadao nekim pomocnicima iz italije + da ostanu kosan i trener golmana. definitivno mu treba jak strucni stab, videcemo kako ce se snaci na tom prvom koraku... 

Link to comment

Da vidimo sta ce Stankovic da uradi.  Ima trenera-pocetnika koji su napravili znacajne uspehe (Bekenbauer, Zidan), do onih koji su doziveli fijasko (Krstajic).  Mozda bude kao Savo Milosevic, da mu tim bljesne tu i tamo i da ga totalno uprska tu i tamo.  Uostalom, da vidimo da li ce Milosevic da napravi podvig u domacem prvenstvu, ili ce Stankovic da sacuva bodovnu prednost i trijumfalno dovede Zvezdu do trece titule.

Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Vazi, kad vi kazete pristajem.  Verovatno nikada niste odglkedali ni jednu utakmicu Zvezde (ili Raela) dok je Miljanic bio trener, ali t izgleda nije bitno. 

Pre ce bti da ti izgleda nisi gledao niti jednu utakmicu Zvezde dok je Milojevic bio trener.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...