Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ti bas nisi njegov fan? :D

 

ako ide hvala mu za sve

odlicne rezultate je napravio, a to je najvaznije

sa druge strane nikako nisam zadovoljan kako igramo u drugoj polovini njegovog mandata, niti me je kupio ponasanjem van terena

 

sanse da dovedemo boljeg, koji ce makar ponoviti ovakve rezultate u evropi su gotovo nikakve

ne zato sto nema boljih koji bi dosli u zvezdu, vec sto je prvi covek ovog kluba terzic, a njegovi motivi su prvestveo punjenje sopstvenog dzepa

Edited by pbg12345
Link to comment

Terzic najavio nov stadion, gradnja pocinje za dve(najvise 3 godine) [emoji38] i kostace svega 200m evra i imace 42000 mesta. [emoji38]

Milojevic izgleda najavio ostanak, ovaj put :D

Link to comment

izgleda da ipak ostaje miloje. u tom slucaju mislim da je neophodna sok terapija u igrackom kadru. da se ja pitam, od bitnih igraca pustio bih marina i boacija a probao po svaku cenu da zadrzim borjana, degeneka i bena. sto se ostatka ekipe tice nek ide ko god hoce i moze, jer u ofanzivnom delu vec imamo po 5 igraca na svakoj poziciji a u defanzivnom predpostavljam da ne bi bilo tesko naci zamene makar istog kvaliteta...

Edited by Bright Billy
Link to comment
19 minutes ago, pbg12345 said:

ti bas nisi njegov fan? :D

 

ako ide hvala mu za sve

odlicne rezultate je napravio, a to je najvaznije

sa druge strane nikako nisam zadovoljan kako igramo u drugoj polovini njegovog mandata, niti me je kupio ponasanjem van terena

 

sanse da dovedemo boljeg, koji ce makar ponoviti ovakve rezultate u evropi su gotovo nikakve

ne zato sto nema boljih koji bi dosli u zvezdu, vec sto je prvi covek ovog kluba terzic, a njegovi motivi su prvestveo punjenje sopstvenog dzepa

Ma jesam, obožavam fudballsku dekadenciju i kukavičluk, a onaj je bas dobar u tome. Prva sezona mu je bila dobra, poslije toga sunovrat i sreća neponovljiva protiv Salcburga,a vile nosale protiv YB.

Link to comment
10 minutes ago, Bright Billy said:

izgleda da ipak ostaje miloje. u tom slucaju mislim da je neophodna sok terapija u igrackom kadru. da se ja pitam, od bitnih igraca pustio bih marina i boacija a probao po svaku cenu da zadrzim borjana, degeneka i bena. sto se ostatka ekipe tice nek ide ko god hoce i moze, jer u ofanzivnom delu vec imamo po 5 igraca na svakoj poziciji a u defanzivnom predpostavljam da ne bi bilo tesko naci zamene makar istog kvaliteta...

Na prolece ocekujem da Nikolic, Erakovic i Gavric budu u postavci za prvi tim.  Ja se ne bih lisavao Marina i Boacija.  Od stranaca, Ben, Marin, Boaci i mozda Grrsija. 

Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Ma jesam, obožavam fudballsku dekadenciju i kukavičluk, a onaj je bas dobar u tome. Prva sezona mu je bila dobra, poslije toga sunovrat i sreća neponovljiva protiv Salcburga,a vile nosale protiv YB.

 

Dobar je trener Milojevic ali ne moze dalje od opanaka srpskih trenera, a mi smo napravili tim za fudbal koji je suprotan filozofiji srpskih trenera. Jednostavno se nije snasao u toj tranziciji jer nema trenersku sirinu, cim je pocelo nesto da se ocekuje od igre zabagovao je. Kojeg god domaceg trenera, narocito iz nase lige, da dovedemo suocice se sa istim problemom. Nije slucajno sto od nasih trenera niko ne moze da radi u ozbiljnim ligama osim Mihajlovica i Jokanovica, koji u sustini i nisu domaci treneri, nasa fudbalska doktrina je odavno prevazidjena i s njom nema sta da se trazi u modernom fudbalu. Tu i tamo se s tim dekadentnim fudbalom napravi poneki rezultat ali daleko je to od nekog sistema igre koji moze da daje rezultate u kontinuitetu. Milojevic ima tim u kojem su najjaci igraci oni koji treba da povuku igru napred s mnogo poseda i brzim izmenama mesta, a kvalitetom najslabiji igraci su opet najjaci u obaveznoj igri, sirovoj snazi i gabaritima. Da bi spojio te dve stvari napravio je Frankenstajna od tima u kojem se ne igra ni jedno ni drugo, niti igra najbolji tim jer ne moze da igra ovo sto Milojevic trazi, niti ovi koji mogu da igraju to sto on trazi imaju kvalitet da to iznesu. U nasoj ligi taj manjak strategije na terenu se pegla kvalitetom i nesposobnoscu protivnika, protiv jacih ekipa se zavrsi kako se nama obicno desavalo ove godine - blamazom.

 

Ono sto nama treba je perspektivni trener iz liga petice kojem ce se dati odresene ruke i dosta vremena da igracima promeni mentalitet i navike, na nacin na koji je to u nemogucim uslovima pokusao Prosinecki. Na toj modernoj fudbalskoj filozofiji treba insistirati od petlica do prvog tima i polako cistiti tim od kurajbera koji su tu od danas do sutra i cekaju neku masnu prodaju i neznalica koji nikad nisu shvatali koje su prednosti poznavanja osnovnih fudbalskih vestina kao sto su prijem i predaja lopte, kontrolisan sut i pas, koncentracija na terenu od 90 minuta, kontrola poseda i razumevanje timskih kretnji. Ono sto ce se desiti je da ce doci neka srpska izvikana losija verzija Milojevica, tipa ovog trenera Cukarickog, koja ce i dalje da nam trosi vreme i drzi nas u fudbalu od pre 30 godina jer ne zna za bolje.

Link to comment
11 minutes ago, Dimitrije said:

Na prolece ocekujem da Nikolic, Erakovic i Gavric budu u postavci za prvi tim.  Ja se ne bih lisavao Marina i Boacija.  Od stranaca, Ben, Marin, Boaci i mozda Grrsija. 

 

plasim se da ove ostale nece niko da uzme ni pod tackom razno. a i nije neka sok terapija ako ode npr zander... 

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Na prolece ocekujem da Nikolic, Erakovic i Gavric budu u postavci za prvi tim.  Ja se ne bih lisavao Marina i Boacija.  Od stranaca, Ben, Marin, Boaci i mozda Grrsija. 

:lolol:

da, poznati smo proteklih godina po proizvodnji mladih igraca

21 minutes ago, Bright Billy said:

izgleda da ipak ostaje miloje. u tom slucaju mislim da je neophodna sok terapija u igrackom kadru. da se ja pitam, od bitnih igraca pustio bih marina i boacija a probao po svaku cenu da zadrzim borjana, degeneka i bena. sto se ostatka ekipe tice nek ide ko god hoce i moze, jer u ofanzivnom delu vec imamo po 5 igraca na svakoj poziciji a u defanzivnom predpostavljam da ne bi bilo tesko naci zamene makar istog kvaliteta...

marin nije u onoj formi u kojoj je bio, ali je i dalje ubedljivo najbolji fudbaler zvezde

on igra kako igra jer ga ubija ovo sto miloje/zvezda igra

 

on je bukvalno poslednji uz borjana koji treba da ode, treba promeniti sistem igre i on ce opet biti onaj stari

 

prema benu je napravljena nevidjena svinjarija (koja nas je kostala), ako zeli da ostane, bilo bi lepo da mu zelju i ispune

 

degenek je poslednjih 2,3 meseca bas pao u formi,  od "komadanta odbrane" pretvorio se u vrlo nestabilnog igraca preterano sklonog kiksu

ne zam zasto je to tako

mada medju ovom 4com stopera svakako deluje kao igrac od kog se na dalje moze najvise ocekivati

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

 

plasim se da ove ostale nece niko da uzme ni pod tackom razno. a i nije neka sok terapija ako ode npr zander... 

 

To je ozbiljan problem, Terzic ne moze nikog da proda od ovih dunstera iz prvog tima. Nema vise uvaljivanja igraca preko youtube klipova, svi rade skauting. Kojoj budali ces ti da prodas Vukanovica, Pavkova, Jovancica, Simica, Gobeljica, Rodica, a nikom od njih se vise ne igra jer su zbog toga dosli? Pavkova su bukvalno na silu pokusavali da prodaju, otvarao se sampanjac kad su se Kinezi zainteresovali za njega. Liku bilo malo milion dolara po sezoni i vrati se u klub. Dao covek dva gola Liverpulu i umislio da ce sad da ga zasipaju milionima a ne zna pas od pet metara da stopuje. U medjuvremenu su svi dosli na ozbiljne plate u Zvezdi i zabole ih, sviraju kurcu za velike pare. Kad je letos voda dosla do grla Stojkovica i Savica su morali da puste za dzabe jer im se to vise isplatilo nego da im se ekipa motivaciono raspadne jos pre nego sto je sezona pocela.

Link to comment

i da, valjalo bi vratiti makar jednog iz dvojca krsticic/donald

nisu u pitanju igraci ekstra klase, ali se radi o za nase uslove vrlo kvalitetnim igracima koji su ovde rado i vrlo dobro igrali

posle njih, na tim pozicijama nismo imali ni priblizno dobro resenje

da opet ne bi lutali, najejdnostavnije je vratiti njih

 

ne trebaju nama ne znam kakve promene, treba se resiti balasta i dati sansu najboljima napred da igraju

garsija i marin su videni kao opak tadem a zapravo kod nas to uopste nisu dobili priliku pokazati

cak i u atini je garsija imao onaj pas petom , to u zvezdi mogu samo njih dvjica medjusobno odigrati

ofanzivni deo donald, krsticic-garsija, marin,ben-boaci bi za nase uslove bio pun pogodak

 

e: i nadam se da ce jirka dobiti priliku

ovu polusezonu je lagano mogao da igra po desnoj strani kod nas, ali jbg..

Edited by pbg12345
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

i da, valjalo bi vratiti makar jednog iz dvojca krsticic/donald

nisu u pitanju igraci ekstra klase, ali se radi o za nase uslove vrlo kvalitetnim igracima koji su ovde rado i vrlo dobro igrali

posle njih, na tim pozicijama nismo imali ni priblizno dobro resenje

da opet ne bi lutali, najejdnostavnije je vratiti njih

 

ne trebaju nama ne znam kakve promene, treba se resiti balasta i dati sansu najboljima napred da igraju

garsija i marin su videni kao opak tadem a zapravo kod nas to uopste nisu dobili priliku pokazati

cak i u atini je garsija imao onaj pas petom , to u zvezdi mogu samo njih dvjica medjusobno odigrati

ofanzivni deo donald, krsticic-garsija, marin,ben-boaci bi za nase uslove bio pun pogodak

 

Napisao sam pre par postova, imamo mi sasvim dobar tim ali tim koji ne moze da igra ovo sto Milojevic hoce. Plus neki igraci, poput Rodica, jednostavno nece da igraju ono sto mogu i to je ocigledno. Nije slucajno to sto su nam svi glavni igraci svuda izgledali bolje nego kod nas, ni to sto su najbolje partije pravili odmah po dolasku. Danas smo u jednom trenutku igrali sa tri klasicna spica i jednim veznim igracem za kojeg se do juce tvrdilo da ne igra jer je supalj u odbrani ali smo toliko pritiskali posedom i presingom da Cukaricki za to vreme nije ni video loptu, kamoli nas ugrozio. Naravno, to smo igrali jer smo jurili rezultat ali se usput pokazalo da odgovoran i motivisan tim nema potrebe za specijalcima i igracima s izrazitim defanzivnim karakteristikama (citaj, ne znaju da dodaju loptu nikom osim stoperu ili golmanu) da bi dominirao u nasoj ligi protiv najmanje slabih protivnika.

Link to comment

Volio bih da smo danas vidjeli tog Birmančevića, je li čemu, da ne bude ko ovaj mali Terzin talenat Njegoš muva bez glave. Toliko povjerenja u pravilnu kupovinu imam da bih najviše volio da ovi ljudi više ništa ne kupuju. Miloju stvarno svaka čast za ovih +11 bodova, na šta god da se odluči nešto će morati promjeniti, definitivno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...