Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ide neka prica da je moguce da od prolecnog dela sezone EU pasosi nece biti racunati kao stranci. To u mnogome resava problem jer u tom slucaju stranci vise nece biti VLP, Marin, Tomane, Jirka, Kanjas...

Inace grobarkokezino u21 pravilo je odlicno, jedna od retkih dobrih stvari koja je potekla odatle i jedva cekam da stupi na snagu. Lik nam spasava skolu kad je vec trener ziheras.

Link to comment

mislim da ne mogu u toku prvenstva da se menjaju pravila. sta god odluce vazice za narednu sezonu. dobro ce biti ako odluce sad, cisto da moze malo unapred da se planira... 

Link to comment

nije dupliralo :sad:

 

Čelnici Crvene zvezde i Gazproma dogovorili su se da produže ugovor o generalnom sponzorstvu, koji je isticao 2020. godine. Nova saradnja biće oročena na dve godine, a zvanična promocija je zakazana za sredu na Marakani. Prema dogovoru, uslovi saradnje se neće menjati. Crvena zvezda će godišnje dobijati oko 4.000.000 evra od ruskog naftnog giganta, dakle ukupno 8.000.000 evra do isteka oročene saradnje.

Edited by Bright Billy
Link to comment
8 hours ago, los borrachos said:

Ide neka prica da je moguce da od prolecnog dela sezone EU pasosi nece biti racunati kao stranci. To u mnogome resava problem jer u tom slucaju stranci vise nece biti VLP, Marin, Tomane, Jirka, Kanjas...

Inace grobarkokezino u21 pravilo je odlicno, jedna od retkih dobrih stvari koja je potekla odatle i jedva cekam da stupi na snagu. Lik nam spasava skolu kad je vec trener ziheras.

 

Ne spasava on nista. Promenice se nista osim sto ce klubovi jos smesnije izgledati na terenu, ako je to uopste moguce. Najbolji klinci ce i dalje biti prodavani, rotirace se u prvom timu ovi preostali klinci koji nisu dovoljno dobri za prodaju, treneri ce imati jos vece glavobolje sa uigravanjem za evropske utakmice zato sto ce im po jedan igrac biti van tima non-stop da bi igrao neki maloletni dunster sa dve leve noge. Potpuna besmislica. Jedino smisleno pravilo u profesionalnom sportu je da igra onih 11 za koje trener proceni da su najbolji, sve drugo je drkanje kurca da nam prodje vreme do neke druge sumanute odluke koja ce trajati par godina, pa ce biti zamenjena nekom trecom. I tako u krug.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ne spasava on nista. Promenice se nista osim sto ce klubovi jos smesnije izgledati na terenu, ako je to uopste moguce. Najbolji klinci ce i dalje biti prodavani, rotirace se u prvom timu ovi preostali klinci koji nisu dovoljno dobri za prodaju, treneri ce imati jos vece glavobolje sa uigravanjem za evropske utakmice zato sto ce im po jedan igrac biti van tima non-stop da bi igrao neki maloletni dunster sa dve leve noge. Potpuna besmislica. Jedino smisleno pravilo u profesionalnom sportu je da igra onih 11 za koje trener proceni da su najbolji, sve drugo je drkanje kurca da nam prodje vreme do neke druge sumanute odluke koja ce trajati par godina, pa ce biti zamenjena nekom trecom. I tako u krug.

Pa baš i ne znam je  smisleno to pravilo. Milojević je naime prošle godine do besvesti isticao Čaušića i Simića kao one koji su za najboljih 11. Znamo šta je posle bilo.

Edited by Draganče 79
Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

je li ovo neka zajebancija da je dejan stankovic glavni kandidat za klupu, ako milojevic ode?

 

Ја чуо то сат времена прије него Мондо објавио, све контам лупају

Link to comment

novosti su prve objavile, sto znaci da verovatno nije istina. 

 

ko ce ga znati dal bi bilo dobro, lutrija je uvek sa tim igrackim legendama. mi smo probali sa robijem i pizonom u dva navrata, grobari sa jokanom, batom i savom, reprezentacija sa krstajom... jedino je sigurno da bi se publika nalozila u startu i da su svi ti ljudi imali prilike da vide kako se radi u velikim klubovima. 

Edited by Bright Billy
Link to comment
25 minutes ago, Draganče 79 said:

Pa baš i ne znam je  smisleno to pravilo. Milojević je naime prošle godine do besvesti isticao Čaušića i Simića kao one koji su za najboljih 11. Znamo šta je posle bilo.

 

Ja govorim o principu a ne o ovom ili onom treneru i sta taj trener prica. Koliko je sam Milojevic verovao da su mu ta dvojica za prvih 11 o tome najbolje govori to gde trenutno Causic igra i Simiceva minutaza.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Ja govorim o principu a ne o ovom ili onom treneru i sta taj trener prica. Koliko je sam Milojevic verovao da su mu ta dvojica za prvih 11 o tome najbolje govori to gde trenutno Causic igra i Simiceva minutaza.

Po principu ti jesi u pravu ali daleko smo MI ovde da bi važio taj princip. 

Većina trenera ovde dobija ceduljice ko će igrati i šta onda reći o njima koji pristaju na to.

Milojeviću je to možda i dosadilo ali sam je sebe ukanalio. On sa ovim rezultatima koje je postigao ništa nije doprineo sebi već naprotiv. Zarad rezultata (i novca) on je postao trener koji nema ni jednu ponudu a zahvaljujući njegovoj defanzivnoj orijentaciji gde mu krila igraju duple bekove nije ni proizveo igrača koji ima ponudu.

Zato je i vreme da ide, naravno uz počasti.

Link to comment
1 minute ago, Draganče 79 said:

Po principu ti jesi u pravu ali daleko smo MI ovde da bi važio taj princip. 

Većina trenera ovde dobija ceduljice ko će igrati i šta onda reći o njima koji pristaju na to.

Milojeviću je to možda i dosadilo ali sam je sebe ukanalio. On sa ovim rezultatima koje je postigao ništa nije doprineo sebi već naprotiv. Zarad rezultata (i novca) on je postao trener koji nema ni jednu ponudu a zahvaljujući njegovoj defanzivnoj orijentaciji gde mu krila igraju duple bekove nije ni proizveo igrača koji ima ponudu.

Zato je i vreme da ide, naravno uz počasti.

 

S takvim stavom nikada neces imati nijedan princip. Ne ti licno, nego drustvo u celini. Znamo svi kako stvari stoje ali koja je svrha stalno to konstatovati i ne baviti se nicim drugim?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...