Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

11 minutes ago, Dimitrije said:

Opa bato!  Znam da Gobeljic, Pavkov i Vukanovic po scenariju treba da budu negativci.  Danas su izgleda lose odigrali svoje uloge.

 

Pa ako je standard fucking Čukarički i titula u Ling long superligi onda OK. Većini navijača nije... 

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

i meni tako deluje. doduse miloje uvek daje neke sumanute izjave ovoj klinki... 

Nije dzentlmen kao Grofa Bozovica da joj pridrzi kaput i kisobran, niti kao onaj, kako se zvase, trener Vranja.

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

 

rekao je da ce mu ovo izgleda biti najdraza utakmica i najdraza pobeda, mahnuo i otisao od kamere. 

 

realno je delovalo kao oprostaj... 

 

Mi cemo tesko dovesti trenera koji ce napraviti vece uspehe sa Zvezdom od Milojevica, pogotovo ga nece dovesti ova uprava, ali je mozda i vreme da se rastajemo i da i Zvezda i Milojevic pocnu negde ispocetka. Nama treba ozbiljna rekonstrukcija koja nece ugroziti titulu ali ce biti usmerena ka formiranju tima i igre za letnje kvalifikacije. Realno vec godinu dana ne igramo nista a utisak je da su kljucni razlozi za to manjak motivacije, preveliki broj igraca koji konkurisu za pozicije u timu, losa transfer politika i ocigledna fizicka i kondiciona inferiornost nasih igraca u odnosu na zahteve modernog fudbala. Nama problemi nisu na klupi vec gore u kancelarijama i te probleme nece resiti smena trenera, ono sto ce ta smena uciniti je da Milojevic iz Zvezde ode kao apsolutni pobednik a ne zrtveni jarac. Jasno je sta moramo da uradimo da bismo unapredili klub, takodje je jasno da to necemo uraditi jer niti ima koga ko bi to uradio, niti postoji zelja da se to uradi.

 

Ono sto je ova utakmica pokazala je da kad su igraci motivisani i zainteresovani za utakmicu onda sve moze. Recimo, moze i da se formira osovina na sredini terena od igraca poput Vulica i Ivanica koji bi, uz neki radikalno drugaciji pristup na treningu i u teretani, mogli da budu odlican dvojac u manevru, uz dva snazna, brza i odgovorna krilna igraca. No, o tome cemo razmisljati kad vidimo sta nam je Terzic odredio za klupu. Igraci su tu poslednja stavka, mi i sada imamo tim koji je dovoljno dobar da igra mnogo bolje od onoga sto je pokazivao u poslednje vreme.

Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

 

Pa ako je standard fucking Čukarički i titula u Ling long superligi onda OK. Većini navijača nije... 

 

Pavkov i Vukanovic su i danas bili prilicno losi u igri, plus Pavkov nije potrcao na dve lopte ukupno. Ako je to sto su dali golove dovoljno onda dobijaju prelaznu ocenu, po mom misljenju Vulic i Ben su danas bili najbolji, uz njih su dosta dobro odigrali Gobeljic i Milunovic. S druge strane, Cukaricki i nasa liga jesu standard, daleko smo mi jos uvek od toga da se merimo u odnosu na bilo sta ozbiljnije od toga.

 

Imamo gomilu problema s ovim sastavom, treba sacekati da vidimo sta ce se desavati tokom zimske pauze pa onda da gledamo sta cemo dalje. Za pocetak se jednostavno mora rasteretiti sastav od viska igraca, to je preduslov za bilo sta. 30 igraca koji ravnopravno konkurisu za sastav tima je lose za igru, lose za atmosferu, lose za odnose u timu, lose za planiranje. Ako ne rascistimo roster sad u zimskoj pauzi nista necemo uraditi.

Link to comment

Bitno je da se dobro radi, nije toliko važno vreme

 

Miloe je napravio rezultat prvog leta čim je došao. Nekom drugom ne bi bilo dovoljno svo vreme za uigravanje

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Mi cemo tesko dovesti trenera koji ce napraviti vece uspehe sa Zvezdom od Milojevica, pogotovo ga nece dovesti ova uprava, ali je mozda i vreme da se rastajemo i da i Zvezda i Milojevic pocnu negde ispocetka. Nama treba ozbiljna rekonstrukcija koja nece ugroziti titulu ali ce biti usmerena ka formiranju tima i igre za letnje kvalifikacije. Realno vec godinu dana ne igramo nista a utisak je da su kljucni razlozi za to manjak motivacije, preveliki broj igraca koji konkurisu za pozicije u timu, losa transfer politika i ocigledna fizicka i kondiciona inferiornost nasih igraca u odnosu na zahteve modernog fudbala. Nama problemi nisu na klupi vec gore u kancelarijama i te probleme nece resiti smena trenera, ono sto ce ta smena uciniti je da Milojevic iz Zvezde ode kao apsolutni pobednik a ne zrtveni jarac. Jasno je sta moramo da uradimo da bismo unapredili klub, takodje je jasno da to necemo uraditi jer niti ima koga ko bi to uradio, niti postoji zelja da se to uradi.

 

Ono sto je ova utakmica pokazala je da kad su igraci motivisani i zainteresovani za utakmicu onda sve moze. Recimo, moze i da se formira osovina na sredini terena od igraca poput Vulica i Ivanica koji bi, uz neki radikalno drugaciji pristup na treningu i u teretani, mogli da budu odlican dvojac u manevru, uz dva snazna, brza i odgovorna krilna igraca. No, o tome cemo razmisljati kad vidimo sta nam je Terzic odredio za klupu. Igraci su tu poslednja stavka, mi i sada imamo tim koji je dovoljno dobar da igra mnogo bolje od onoga sto je pokazivao u poslednje vreme.

Какве летње квалификације? Од блата ћемо да га правимо.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...