Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Dimitrije said:

Zato sto je Indjija isupstila pobedu iskljucivio svojom gluposcu.  Da nisu digli ruke od igre i poceli da se valjaju i simuliraju u poslednjih 15 min, pobedili bi mozda i sa jos koji golom.  Ovako, glupost se placa. 

Aha, "glupost" se plaća sviranjem nepostojećeg penala? To je ok cena, ako sam dobro razumeo?

Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Aha, "glupost" se plaća sviranjem nepostojećeg penala? To je ok cena, ako sam dobro razumeo?

 

Zaboravio si da je Srbija srećna samo kad Zvezda pobeđuje. A ti bi voleo da su Srbi nesrećni, jel da? Da se vrati vreme kada su na Srbe širom sveta smeli da nasrnu zato što Zvezda nije prva?

Link to comment
8 minutes ago, Cash said:

Rekoh vec, daj boze da dodje do Aba lige u fudbalu, jebo ti ovu Kokeza a i ranije Tole super ligu. Prava je misterija da oba kluba daleko doguraju u Evropi uz ovakvu ligu. 

 

Nazalost nece doci do ABA lige, ali na srecu UEFA mozda dozvoli organizovanje neke druge regionalne lige bez Srba, Hrvata i Albanaca u zajedno istoj...

 

Ovo sudjenje je sramota.. i ocigledni ofsajdi i penali i valjanje bez zutih kartona i zadrzavanje lopte oba golmana... mnogo toga ne valja u srpskom fudbalu... od 80ih godina, rekao bih...

Edited by Milosh76
Link to comment
7 minutes ago, Cash said:

Rekoh vec, daj boze da dodje do Aba lige u fudbalu, jebo ti ovu Kokeza a i ranije Tole super ligu. Prava je misterija da oba kluba daleko doguraju u Evropi uz ovakvu ligu. 

 

Ma nema od aba lige u fudbalu ništa. Suviše bi bila neizvesna, a najvatreniji navijači naša dva najveća kluba ne mogu da podnesu neizvesnost. Zamisli odeš u neki Maribor i izgubiš utakmicu. Kome to treba.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Stvarno, bezi. Nisi ni procitao sta je posle prvog penala ovde napisano.

Da ti imas obraza ne bi ni pomenuo sudjenje u domacoj ligi.

 

Zašto ne bih pomenuo suđenje u domaćoj ligi? Da nisam ja možda fudbalski sudija? Da nisam ja nekoga oštetio? Da nisam branio nekoga ko je nekoga oštetio? Tako da burazeru moj obraz je čist. Tako da ja nemam problem sa tom mentalnom gimnastikom. 

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Zato sto je Indjija isupstila pobedu iskljucivio svojom gluposcu.  Da nisu digli ruke od igre i poceli da se valjaju i simuliraju u poslednjih 15 min, pobedili bi mozda i sa jos koji golom.  Ovako, glupost se placa.  Naravno da ce vecina pobedu da protumaci kao Zvezdinu namestaljku ali ti tako govore jos od 1945.

Stoji da je se Indjija seljacila, ali nekako bi mi draze bilo da nam pobede ne dolaze nakon sto sudija osteti protivnika.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Zašto ne bih pomenuo suđenje u domaćoj ligi? Da nisam ja možda fudbalski sudija? Da nisam ja nekoga oštetio? Da nisam branio nekoga ko je nekoga oštetio? Tako da burazeru moj obraz je čist. Tako da ja nemam problem sa tom mentalnom gimnastikom. 

 

Kad si napisao da si sad sve video to je upucivalo da nisi u zivotu video ovakav ili slicna penal, a to prosto nije moguce.

 

1 Obraz nije cist onome ko laze, ne?

 

 

Link to comment

slican penal je sviran na derbiju pre desetak godina....pa je ponisten nakon sto je Juca intervenisao kod sudije. mislim da je to bila ona tekma kad je igrao sa nekim zavojima preko sake

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:
gazio je odbrambeni liniju

 

 

Mislis da je sudija zakljucio da je igrac Indjije startovao u kaznenom jer mu je jedna noga bila na liniji 16m?

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

 

Kad si napisao da si sad sve video to je upucivalo da nisi u zivotu video ovakav ili slicna penal, a to prosto nije moguce.

 

1 Obraz nije cist onome ko laze, ne?

 

 


Važi. Neka tvoji postovi govore o tebi umesto ja da pričam. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...