Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

35 minutes ago, Real sa Nišave said:

Flora je za dva koplja ispred nas. U Sloveniji su skautirali sve naše prijateljske. U Niš došli tri dana pred utakmicu. Organizaciono i infrastrukturno ne mozemo ni da im prismrdimo.

Organizaciono  skauting smo mogli i mi  da smo imali analitičara da to uradi

Infrastrukturno svi su ispred nas.

E da Jirka i Meleg imaju klauzulu da ne mogu da igraju protiv matičnog kluba. . .Sad zamisli da je tu i Vulić ili da su nam dali 5-6 igrača koje mi razigravamo  a kad dodje duel sa njima prc igranje. . .

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Organizaciono  skauting smo mogli i mi  da smo imali analitičara da to uradi

Infrastrukturno svi su ispred nas.

E da Jirka i Meleg imaju klauzulu da ne mogu da igraju protiv matičnog kluba. . .Sad zamisli da je tu i Vulić ili da su nam dali 5-6 igrača koje mi razigravamo  a kad dodje duel sa njima prc igranje. . .

Skroz očekivano, mada i nije neki problem. Čak štaviše to nam je prednost. Caki da upadne umesto Melega, Knežević ili Batrović umesto Jirke🤔

Link to comment
8 minutes ago, cvetanovic17 said:

Skroz očekivano, mada i nije neki problem. Čak štaviše to nam je prednost. Caki da upadne umesto Melega, Knežević ili Batrović umesto Jirke🤔

Caki treba da bude uvek ispred Melega a Knežević ispred Batrovića.

A na golu Petrovića da gledamo 

Link to comment
7 hours ago, Gradina said:

Caki treba da bude uvek ispred Melega a Knežević ispred Batrovića.

A na golu Petrovića da gledamo 

Ne znam u kakvoj su formi F. Knežević i Batrović tek trebamo da vidimo ali golman Petrović i Caki sigurno treba da budu u postavi

Link to comment
7 hours ago, Gradina said:

Caki treba da bude uvek ispred Melega a Knežević ispred Batrovića.

A na golu Petrovića da gledamo 

Knežević i Batrović ne igraju istu poziciju. Knežević igra desno krilo, a Batrović samo ofanzivnog veznog ili ako baš mora onda može levo krilo.

Link to comment
55 minutes ago, Covekizstruke said:

Knežević i Batrović ne igraju istu poziciju. Knežević igra desno krilo, a Batrović samo ofanzivnog veznog ili ako baš mora onda može levo krilo.

Pa  zato sam i rekao Knezević umesto Jirke. Videli smo sa Florom da je Batrović samo smetao Cakiju

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Pa  zato sam i rekao Knezević umesto Jirke. Videli smo sa Florom da je Batrović samo smetao Cakiju

Nadam se da je odustao Simo od te glupe postave sa 2-3 ofanzivna vezna gde se ne zna ko šta da radi i gde smetaju jadni drugima

Link to comment
21 minutes ago, Covekizstruke said:

Nadam se da je odustao Simo od te glupe postave sa 2-3 ofanzivna vezna gde se ne zna ko šta da radi i gde smetaju jadni drugima

Nadamo se. . .

Nadamo se i Petroviću na golu . . .

Link to comment

Ko da ni on ne zna sta da igra, sta da postavi na terenu. Ajmo izac... Ne znam sta da kazem ali ne valja. Mozda jos trazi tim, isprobava igrace, i ostali timovi ne igraju nista posebno za sad. Mozda igraci gledaju da se umuvaju negde u inostranstvo pa im se i ne igra. Nemam pojma. 

Link to comment

Rekao je danas da će biti identičan sastav kao protiv Proletera, Caki će sigurno igrati jedino još da odluči sutra koga da stavi umesto Nome pošto je povređen.. Haskić se oporavio i biće u protokolu za utakmicu

Link to comment

 Večeras nam sudi  svira Jovan Šegrt....pobeđujemo sigurno :violin:

Spoiler

 

Godinu dana posle bure u Novom Sadu: FSS vratio Jovana Šegrta

Utorak 26 februar 2019 / Izvor: mozzartsport, žurnal
Hlađenje na superligaškim terenima trajalo devet meseci
 
Godinu dana posle bure u Novom Sadu: FSS vratio Jovana Šegrta
 
 

Posle devet meseci vraća se Jovan Šegrt na superligaške terene. Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije odlučio je da pomiluje 34-godišnjeg sudiju i omogući mu da ponovo vodi mečeve elitnog ranga.

 

Šegrt je u centar pažnje ovdašnje javnosti dospeo 7. marta prošle godine kad je na utakmici Vojvodina – Crvena zvezda svirao jedanaesterac u koristi gostujućeg sastava posle duela Mesarovića i Radonjića. Snimci su pokazali da je oštetio Novosađane, pri istom stavu bila je i Sudijska komisija koja ga je „hladila“ sve do poslednje runde plej-ofa, kad je 17. maja vodio duel Zemuna i Mačve, mada je jasno da je pao zbog učinka na „Karađorđu“.


Ne znam šta igračima da kažem. U svlačionici su svi redom plakali zbog onog što su doživeli od sudije Šegrta. Kako da ih utešim? Kako da ih zaštitim od sudijske samovolje? Ništa inače ne pomaže, ovo je sve režirao i završio Jovan Šegrt“, besneo je pre godinu dana, posle duela sa Zvezdom, Saša Drakulić, sportski direktor Voše.

 

 

Edited by Constantin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...