Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

indijska smokva. to je u stvari onaj kaktus shto mucheni antonio i djenaro jedu pored puta, secajuci se detinjstva :wub:
 
150 dinara pola kila.
kao neki nar sa blagim ukusom lubenice. kad ni ne znam kako treba da izgleda.
 
 kuskus iz azijske ponude 99 dinara, leblebija 130 u tegli. i oni zachini veliki (indija, meksiko, kina) spali na mislim 130...
 
ko ima nestandardne jastuke 40x60 (kao neki ovde :dry: ), josh uvek imaju korektne jastuchnice 2 komada za 300 dinara.
 
olovke, gel ball pen za neshto mislim 350 kutija (30 komada unutra), ako nisam pogreshila.
 
 
 
mi smo kreteni. odemo po sir i kornfleks, ostavimo 50 evara :dry: :isuse: [emoji185]
 
i to je tako[emoji769]
Ovo cudo?



Pa jel ima bodlje?
Link to comment
On 17.8.2021. at 17:43, johan nagel said:

Је л’ јео ико оне Ангус ћевапе ваља ли то чему?

ubedljivo bolje od bilo cega mlevenog rostiljskog u Lindi

jeste cena malo jaca ali je, bar meni, na nivou najboljih kafanskih...

Link to comment

ovo je super zacin 

iz svake te neke nedelje bacim oko na zacine ali su ugl krs sastava i skroba i secera i ulja pa uzmem po neki koji ima cist sastav...i ovaj je odlican

uzela sam mleveni lemon grass iz azijske nedelje koji je takodje odlican,harisa je malo slanija,grcke zacine nisam uzimala zbog krs sastava..

ali njihovim zacinima iz redovne ponude nisam odusevljena

 

 

oixs1l4xx4tedwroddwk.jpg

Link to comment

šta ima u lindi najljuće (a da nije kasirka)?

ono nešto da bude pravljeno od egzotičnih papričica, sto milijarde skovila...

želim da se isplačem i ispraznim sinuse :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
ovo je super zacin 
iz svake te neke nedelje bacim oko na zacine ali su ugl krs sastava i skroba i secera i ulja pa uzmem po neki koji ima cist sastav...i ovaj je odlican
uzela sam mleveni lemon grass iz azijske nedelje koji je takodje odlican,harisa je malo slanija,grcke zacine nisam uzimala zbog krs sastava..
ali njihovim zacinima iz redovne ponude nisam odusevljena

oixs1l4xx4tedwroddwk.jpg


Nisu losi iz azijske ponude, ovi standardni su bzvz. Nego pretprosle zime uzela sam neku mesavinu tipa garam masala (nisam sigurna da je ona bila, jer sam uzela 3 razlicite, u staklenim bocicama), ucrvljala se posle mesec dana, lepo se bubice videle kako lete po onom slobodnom prostoru, tako da sam bacila sve tri, iako je rok bio valjan jos recimo godinu dana sigurno.

Za @gospa buba od cetvrtka, tj sutra



e40d789538dd431e791b5b1e2c05ed4e.jpg


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...