Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

2 minutes ago, Shitgenstein said:

Fantastičan humus, naročito s maslinama. Voće i povrće je generalno jeftinije (naročito "egzotika" tipa avokado).

ako imaju jefitniji mango onda super. Dve godine sam bio s devojkom kojoj sam redovno pravio voćnu salatu od manga, odličnu za klopu i za seks. (pitajte za besplatni recept)

Link to comment

No, mene ne zanima toliko (svakako je korisno) šta je jeftinije nego šta imaju što nema nigde drugde.  (nigde drugde - kako grub i traljav izraz, (nowhere else je bolji))

Link to comment
ako imaju jefitniji mango onda super. Dve godine sam bio s devojkom kojoj sam redovno pravio voćnu salatu od manga, odličnu za klopu i za seks. (pitajte za besplatni recept)
Cek, kako koristis mango za seks?
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Shitgenstein said:

Pitam za recept :D

(.....)

 

naseckaš na kocke  šta imaš, jabuke ili kruške. Onda  naseckaš barem jedan mango ( kupiš onaj koji još nije skroz pocrveneo nego je izmedju crvene i zelene boje, tvrd na dodir) . Onda smrviš pod krpom neku količinu običnoh oraha i izmešaš s voćem. odmah dodaš koliko hoćeš meda i ukrasiš ako imaš kao moja devojka u početku kašičicom slatkog od nečeg jako crvenog, višnje ili jagode ili tako nešto

Super je ukusno ako zajedno jedete iz velike činije što vodi ka još boljem seksu kasnije.

 

lićno više volim one kruške što kazu da "skupljaju usta" koje je teže naći ali bilo koje dodatno voće je dobro, ponekad sam stavljao konzervu ananasa u kockicama, neku najjeftiniju.

Poenta je u mangu jer on ako je OK ima ukus kao šargarepa od pomoranže. Super. 

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, munze said:

Cek, kako koristis mango za seks?

 

Jebem, brate. nema tu ništa neobično kad imaš skoro osam milijardi ljudi na planeti. 

Nema ničeg prostijeg za homo sapiensa od jebanja i jedenja.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Dobavljač bio u Lidlu pre nego što sam stigao da ga obavestim o onome što sam pročitao ovde. No, kupio je svašta, neko jeftino Holsten pivo za mene i svašta još i dimljni svinski but koji ćemo sada jesti 

 

1083285151_dimljenjisvinjskibut.thumb.jpg.28ff1ee9c6ccd18edd6247790027da03.jpg

 

 

252308123_peenjedimbuta.thumb.jpg.6bd0345e9cd14450db698c08bde5dd74.jpg

Link to comment

Samo da znate, sva ta dimljena mesa, začinjena ili več spremljena mesari prave kad provale da im meso koje imaju već predugo stoji, da mu se bliži datum za bacanje. onda ga napune solju i začinima i produže mu život.

Zato su pleskavice koje ja pravim verovatno najbolje u observable universe jer ih mukorpno pravim od svežeg mesa, meljem dva puta na različitu gustinu i treba im više od 24 sata da budu spremne za pečenje.

  • +1 1
Link to comment

Dimljeni svinjski vrat super odličan pogotovo jer je bio na popustu i koštao oko 600 din. kg. umesto regularnih 800+ dinara 

 

izeli pola iz mesta odmaj™

 

OnHOdnVLVlBErycV6FQcBi4Ge01wa030vVvI7WcV

 

 

-fRlrjJg-qwkKyg5IzT1j9ayR_7EFJ0OssyrQ9nS

 

 

Link to comment

Lidl-Gelatelli-Pretty-Peanut-Butter-Eisk

 

 

Sladoled je Jeuse i Marijo presladak. I prepun nekij kakao pralina sa puterom od kikirikija koje obesmišljavaju pojam sladoled.

Jedino što u pozadini ima bogatu mlečnu notu. Ali taj šećer, nije ni čudo kad guglaš pretty peanut butter prvo izađu sajtovi sa kalorijskim tablicama.

 

Ono što je za pohvalu su sorbeti na štapiću, razne kombinacije ukusa, 299 din kutija sa 4 kom, a ima i neki malo jeftiniji malina i mango 6 kom u kutiji.

Edited by halloween
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Vracaju sve, samo ponesi racun.
Sad jedino ne znam da li imaju na stanju da ti odmah zamene.
 

 

 

Jel vrse pregled ili ne pitaju nista? :)

 

Inace nema ih na stanju vise.

Edited by Friend
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...