Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

72-31-21.jpg

 

Sir kiparski koji se prži ili na roštilj, ima i dve skuplje varijacije za "alevom" i bosiljkom

 

Odličan!  :thumbsup:   u predhodnoj akciji iz radoznalosti kupio i spremio, a juče ponovo

 

ali relativno skup 370 din za 225 grama  :mellow:

 

Link to comment

Taj halumi je bas povoljan, sa farme koza gde sam nabavila par puta 1 kg je 2k. Ali onaj ševr (kao krem sir) sa zacinima i orasastim plodovima, bouzeee cista ljubav.
Mada ovi rade samo fenseraj, nemaju obican koziji, samo kackavalje sa raznim dodacima, belper knole, sevr, halumi i skuplji su, da.

Link to comment
On 12.8.2021. at 16:19, villiem said:

uzeo sam noznu pumpu za kola/biciklo/bazen, za 630 dinara, 30% popust :ss1:

 

 

 

to smo uzeli proshli put :rolf:

 

shta ima sad fino, sutra didemo? :unsure:

 

 

mi uvek odemo samo po sir i kornfleks :isuse:

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

to smo uzeli proshli put :rolf:

 

shta ima sad fino, sutra didemo? :unsure:

 

 

mi uvek odemo samo po sir i kornfleks :isuse:

 

ne znam da li jos ima i dal radi posao, bio je klizni tus(bez baterije, spoji se na postojecu). oko 1.5k, malo sljasti, dobice kamenca kasnije il sta se stvara vec

lako se montira, ne treba lupati plocice:D, za lenjove. velika rucka, najveca. miomare/riomare.. 

 

 

 

 

Link to comment

ja čekam da ponude onu spljoštenu na vrhu brusilicu trakalicu. vomaksova mi je preskupa. nudili su nekom prilikom, valjda će opet. a treba mi baš ta, spljoštena.

Link to comment

indijska smokva. to je u stvari onaj kaktus shto mucheni antonio i djenaro jedu pored puta, secajuci se detinjstva :wub:

 

150 dinara pola kila.

kao neki nar sa blagim ukusom lubenice. kad ni ne znam kako treba da izgleda.

 

 kuskus iz azijske ponude 99 dinara, leblebija 130 u tegli. i oni zachini veliki (indija, meksiko, kina) spali na mislim 130...

 

ko ima nestandardne jastuke 40x60 (kao neki ovde :dry: ), josh uvek imaju korektne jastuchnice 2 komada za 300 dinara.

 

olovke, gel ball pen za neshto mislim 350 kutija (30 komada unutra), ako nisam pogreshila.

 

 

 

mi smo kreteni. odemo po sir i kornfleks, ostavimo 50 evara :dry: :isuse: :ph34r:

 

i to je tako

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...