Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Za te pare sasvim ok, ne očekuj neku svemirsku dugotrajnost i kvalitet. No nosiceš jaknu kad već budeš i zaboravio koliko si je platio.







... Shiit has hit the fan

Tako nešto mi i treba, neću da planinarim, ide jesen, treba mi nešto za grad dok vozim trotinet [emoji3]

Sent using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, zoki said:

https://www.lidl.rs/p/tvoja-idealna-oprema-do-cilja/muska-softshell-jakna/p35977

Jel bila ova jakna ranije, valja li ako je neko već uzimao?

Sent using Tapatalk
 

Kupio ja jutros, hteo tamniju, ali već u 8:10 ostale samo plavo-crna i siva svetlija u XL veličini.

Još je nisam otpakovao pošto sam na poslu, kako kaže kolega Frank - nek' traje koliko traje za te pare (2000rsd). :happy:

 

 

Inače, jutros (Medak lidl) bila takva navala "paprikara" da su brzo nestala kolica za one što okasniše. Pri izlazu do automobila me dvoje penzosa pratilo i usput se svađali kome će pripasti kolica nakon što ispraznim.

 

 

 

Edited by J-♣
Link to comment
3 hours ago, zoki said:

Našao XL u Vojvođanskoj, nisu socko, skroz ok za te pare i za ono za šta mi treba.. Tamo ima još dosta, u Ivana Ribara skoro ništa..

Sent using Tapatalk
 

 

Ivana Ribara ima problem sa brojem zaposlenih i guzovm pa ne stignu cesto sve da iznesu na vreme,tako da moze da se desi da je nadjes i posle par dana kada dodju do daha i izbace sve u rafove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...