Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 minutes ago, Frank Pembleton said:

To sa Stolicom?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

ne znam ko je stolica tj kako se zove voditelj ali muzicki izbor i gosti su ok. 

Link to comment
da, da, on zvuci malo ravno ali nebitno, super sto su ubacili ovakav sadrzaj u program
Pa njemu je ovo povratak u dane 3K takvo nešto je i tamo radio...



.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa njemu je ovo povratak u dane 3K takvo nešto je i tamo radio...



.... Shiit has hit the fan!
 

 

aha, pa i izgleda da kao da je malo zardjao ili npr dosao iz novina i sl medija pa uci tv ili barem ovu formu. 

Link to comment

Bio on kul lik u ono vreme na 3K,dodatno ubrzanje,novododišnje prženje,nekakve top liste rok/metal orijentacije ...

Baš sam se iznenadio kada sam ga nahvatao da prenosi džudo na sk 

  • +1 2
Link to comment
Quote

Emisija Rade Đurić “Da sam ja neko” od 15. marta na Nova S

Da-sam-ja-neko-2-725x408.jpg

 

Poznato TV lice Radu Đurić gledaoci će od 15. marta na Novoj S imati priliku da gledaju u autorskoj emisiji “Da sam ja neko”.

 

Tokom četiri epizode nedeljno, koje će po formi i po sadržaju biti različite, gledaoci će imati priliku da upoznaju divne pojedince, u drugačijim ulogama, koji će pričati o sebi ali i na određene svakodnevne večne teme.

 

“Priče neće biti ‘na prvu loptu’. Želeli smo da ljude podstaknemo da razmišljaju, da se pitaju. Svi smo mi neko. Ne samo da u to verujem, to i znam. Samo smo to zaboravili. Čini mi se da smo se pomalo udaljili, mislim na gledaoce kojima sam najiskrenije bila na usluzi sve ove godine. Svi zajedno smo malo posustali, umorili se i dosta podelili. Iako se trudimo, barem na rečima, da nam taj život, jedan jedini bude u centru pažnje, izgleda kao da samo prolazi pored nas. Zato sam rešila da, zajedno sa sjajnom ekipom odličnih profesionalaca izađem iz studija i potražim odgovore na pitanja koja nisam dugo postavljala, ni sebi, ni drugima. Ljudi hoće da govore, ali pre svega žele da ih neko čuje. Možda nisam neko ‘neko’, ali umem da slušam”, navodi Rada.

 

Da-sam-ja-neko-KV-1024x683.jpg

 

Ističe da je nova emisija prirodan nastavak onoga kako vidi i život i profesiju.

 

“Kada tako dugo radite ovaj posao, imate i privilegiju da upoznate divne ljude koji su inspiracija i sebi i drugima. Da sam ja neko… niko ne bi bio niko”, dodaje ona i poručuje da je ova emisija namenjena svakome ko je nekom neko.

 

Rada takođe poziva i sve gledaoce da im pišu i predlažu priče o ljudima koji su bili, jesu ili će biti neko. O nekom svom prijatelju, poznaniku, rođaku…. čiju priču smatraju inspirativnom a koju vredi ispričati.

 

“Da sam ja neko” će se emitovati od ponedeljka do četvrtka od 20.35 časova na televiziji Nova S.

 

Link to comment

drugo izdanje nove super liste je jos bolje, svidja mi se retro vajb, muzika je odlicna i cini se da je - hvala na tome - urednik zatvoreniji za trap sranja od svetlane djolovic i radio aparatove top liste

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...