Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Nekoliko puta sam prisustvovao usmenim raspravama u Agenciji za restituciju na koje je dolazila i Amerikanka koja je radila u američkoj ambasadi. Ljudi koji su podneli zahtev za restituciju su bili Srbi sa američkim pasošima, svaki put su je zvali da prisustvuje i ona uvek se odazivala, iako ništa nije govorila ili na bilo koji drugi način učestvovala u samom postupku.

Link to comment
55 minutes ago, napadaj said:

Nekoliko puta sam prisustvovao usmenim raspravama u Agenciji za restituciju na koje je dolazila i Amerikanka koja je radila u američkoj ambasadi. Ljudi koji su podneli zahtev za restituciju su bili Srbi sa američkim pasošima, svaki put su je zvali da prisustvuje i ona uvek se odazivala, iako ništa nije govorila ili na bilo koji drugi način učestvovala u samom postupku.

Zar nisu kod njih property rights vaznija i od zivota?

Link to comment
 
Ako se dobro secam..
 
Iskesirali su da onaj ne bi tuzio drzavu Srbiju jerbo je njen sluzbenik protivzakonito izdao putnu legitimaciju coveku kome je ista bila oduzeta od strane policije tamo. 
 
Dakle, dali smo milionce jer smo priznali da smo zasrali..ne da bi ga izvadili odande. 
Mislim da se to previđa.
Ta cifra je plaćena jer je neko zasrao iz ambasade. Dakle mi bi bili tuženi i izgubili bi spor i koliko sam čitao cifra bi bila veća od te cifre koju su dali.
E sad zašto posle nije npr. to naplaćeno od bilmeza, to je pitanje.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da se to previđa.
Ta cifra je plaćena jer je neko zasrao iz ambasade. Dakle mi bi bili tuženi i izgubili bi spor i koliko sam čitao cifra bi bila veća od te cifre koju su dali.
E sad zašto posle nije npr. to naplaćeno od bilmeza, to je pitanje.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ima ovde pravnika pa valjda znaju da li bi uopste bilo osnova da se to zakonski naplati od njega..Moje pravno iskustvo zasnovano na gledanju Ali Mekbil i Bostonskih advokata kaze - nema sanse.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, napadaj said:

 

Ne razumem pitanje, tj. povezanost sa onim što sam napisao u prethodnom postu.

Oni moraju da plate porez gde god da se nalaze. U interesu je US da njihovi drzavljani poseduju nekretnine vani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...