Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

“Trout did a terrible job, man,” Pham said Tuesday, via The Athletic. “Trout’s the worst commissioner in fantasy sports. Because he allowed a lot of this s**t go on and he could’ve solved it all … Nobody wanted to be commissioner. I didn’t want to be the f***ing commissioner. I’ve got other s**t to do. He didn’t want to do it, we put it on him.

“It was kind of our fault too, because we made him commissioner.”

 

TEAM PHAM

  • Haha 2
Link to comment

Moji Piratesi vecito zakazu u napadu kada ih gledam. Pocistis Dodgerse u gostima, a onda te rutinira Detroit.:rolleyes:

Blue Jaysi se lagano vratise od 0-3 prvog ininga. Konacno udaraju kako i ocekujem.

Tek malopre videh novi playoff format; kao preslikan iz NFL sektora. Mislim da je ok da top 2 tima budu slobodna u prvoj rundi.

Najzesci format sam video u KBO (Juzna Koreja). Igraju 4. i 5. Pobednik ide na treceg, odatle na drugog iz regularnog dela, dok prvoplasirani ceka da ostali rese izmedju sebe i odigra jednu jedinu seriju.

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

o's trenutno vrlo zanimljivi za gledanje. nije mi jasno kako angelsi uspevaju da svake godine budu jadni, imaju ohtanija i trauta ali nesto debelo ne stima kod njih

hotlanta u ludoj seriji, ocekujem da ove nedelje preteknu metse na 1.mestu. probudjeni su i phillesi,zanimljiva divizija za gledanje

Link to comment

Angelsi uzese i Syndergaarda i ipak corak. Treba im bolji lineup oko ove dvojice. Pogledaj Dodgerse, Yankeese, Red Soxe, koji nemaju slabu ofanzivnu poziciju u postavi. Sa dva ovakva top udaraca, oni postizu premalo poena, sto povlaci da je ostatak slab.

Atlantu sam pljuvao u startu (iz kladionicarskih razloga), no sada ne samo da pobedjuju, vec daju i dosta poena, prava uzivancija za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 4 weeks later...

montas i trivino iz a's u nyy

mancini u astrosima

metsi gadjaju C pominje se contreras iz cubsa i jd martineza kao i verduga iz bostona

brewresi, na moje veliko iznenadjenje, su trejdovali hadera u padrese za rogersa (closer), lhp gasser a koji je prospect, of ruiza i rp lameta

bilo je jos par trejda, ono sto se ceka je gde ce soto? 

  • +1 1
Link to comment

bila je luda noc u mlb,puno trejdova je palo.

na kraju dana i jedna tuzna vest, ikona igre, covek koji je prenosio la d vin skali je preminuo.

secam se neke 06/07 kad sam pocinjao da pratim baseball uz pomoc ljudi sa ovog i jednog drugog foruma, glas tog coveka je bio otkrovenje. ustajao sam u 4:10 da gledam lad pa onda na faks... 

Link to comment

Da. I ja sam redovno gledao Dodgerse zbog njega.

 

Vecina trejdova mi je logicna, no ovaj Brewersa za Hadera, nikako ne kapiram. Imas mozda i najboljeg igraca na svojoj poziciji, jos i mladjeg od 30 godina i ipak eksperimentises.

Na stranu sto meni taj koncept pustanja top igraca, u sportu u kome nema salary cap i nakon toliko godina pracenja ne ide u glavu.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...