Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Bas dobre i skroz neizvesne serije u najavi. Drago mi je sto su Cardinalsi izvisili. Tampa konacno ima I napad I cini mi se da imaju realnu sansu za trofej. San Francisco ima jaci napad, nego u onim sezonama kada su uzimali titule; rotacija im je ubitacna. Ako prodju Dodgerse, mogli bi I oni do kraja. Finale Tampa-San Francisco bi bilo po meri, uz Dodgerse ponajbolji timovi iz regularnog dela.  

I dalje mi nije jasno kako su se Cardinalsi onako povampirili. Napad neubedljiv, rotacija solidna I onda velika serija. Ni tokom serije im efikasnost nije bila sjajna. Ocekivao sam da ce sa Arenadom I Goldijem, svaki drugi mec ici u 10+ poena. 

Link to comment

Krece 6. ining na Houston-White Sox. Cini se da ce Astrosi lagano resiti prvi mec serije. McCullers Jr dominira; sjajan curveball, mada mi se cini da mu je slider jos bolji. Dva brza auta i u sestom.

Link to comment

Steta za Tampu sto je ispala, no cini mi se da njima stvarno treba neki vrhunski startni picer. Stavi Scherzera kod njih recimo I eto resenja, dok se ceka da napad proradi.

Bonus je sto je meni ova bullpen varijanta vodjenja meca, uvek sumnjiva rabota. Kao katastrofa koju cekas da se desi. Od 5-6 picera, tesko je da bar jedan ne zakaze, sto sa ogranicenjem da mora suceliti bar 3 udaraca, moze dovesti do velikih problema.

Link to comment

Sta tek reci za Atlanta-Milwaukee seriju, gde nisu prebacili 3 poena po mecu do sada.:D

Odlican playoff. Ima efikasnih meceva, walk-off zavrsetaka, puno duela gde jedan poen resava.

Meyers se povredio u pokusaju sprecavanja HR na zidu (malo je falilo). Jedva ga nagovorise da je u interesu tima da izadje (cini mi se da nije mogao da baci loptu dovoljno jako, nakon udarca).

 

Siroma Scherzer. Dodje u ultra jak tim i kao i cesto u Washingtonu, napad ne postigne nista.

 

Link to comment

correa udara double na base loaded 2-1 za astrose.

buehler starter veceras za lad, posle 3 dana odmora. to je nezgodno,videcemo kako ce da reaguje. secam se si si sabatije kako je kidao za brewerse posle 3 dana odmora.

Link to comment

Meh MadBum na 2day rest :)

A vidi Dusty-ja opet se pravi pametan, izveo McCullersa posle 4IP, najmanje pitcheva u seozni, ne verujem sta gledam...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...