Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zanimljiv picerski duel u San Franciscu. Polovina osmog ininga, 1-1 i dalje. Mozda je Webb izveden prerano (92 pica, 10 strajkauta), no Rogers je imao odlican osmi ining, sa 3 K (baca underhand). Lauer nista slabiji, 7 sigurnih ininga. Giantsi pokusavaju da prekinu niz od 4 poraza.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 3 weeks later...

15.

 

Tacno pobegose mojima koji takodje dobro igraju, Harper ubiva, ali bas, bas. Sad nam ostaje da jurcamo Atlantu, imamo seriju sa njima i Marlinsima u gostima na kraju. Usracemo 100%, to je Atlanta mi numemo sa njima nikad da izadjemo na kraj. :D

Link to comment

votto je pokidao u drugom delu sezone,inace su mi redsi ove sezone bili najzanimljivija ekipa za gledanje.

usli smo u poslednju nedelju regularnog dela,zao mi je zbog toga :D

padresi su totalno razocarali uz standardne metse.

Link to comment

Metsi su vec sablonsko razocaranje. Padresi su bili vec sokantno losi, u odnosu na kvalitet, posebno piceri. Yankees se probudise ipak, mada su imali uzasan ofanzivni prvi deo sezone. Seattle I Detroit su mi najprijatnija iznenadjenja, pri cemu su prvopomenuti ostali do kraja u wild card igri. Colorado nema upecatljiv skor, ali su na Coors Fieldu prilicno dobri.

 

Pogledah Tigers-White Sox duel danas. White Soxi sacekase pad kontrole Manninga I iskoristise 3 walks, za lagani preokret.

Edited by Miljenko
Link to comment

17 vezanih pobeda, neverovatna serija. Citam da toga nije bilo u NL jos od Cubsa iz 1935. godine.:wacko:

Wild card borbe ponovo donose izuzetno zanimljivu zavrsnicu. Plus potencijalni Yankees-Red Sox duel (nemam nista protiv Toronta, no sanse su im minimalne).

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Meni je Seattle jedno od najvecih iznenadjenja od kada pratim MLB. Sa ovako smesnim napadom, da budes do kraja u wild card trci.

imao sam srece da ustanem na vreme jutros i vidim kako haniger udara za preokret. od 6 poena 5 su njegovih ruku delo.

sinoc nesto ranije potop jenkija. bice mi. veliko razocaranje ako ne udju u WC.inace su raysi izuzetno nezgodan tim.

waino startuje za cardinalse u WC.

Link to comment

Red Soxi rutinirase Yankeese. Eovaldi odlican tokom startnih 5 ininga. Udaraci Yankeesa odigrali kao I u vecem delu sezone, neubedljivo I ispod renomea ekipe sa eksplozivnim napadom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...