Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

metsi preziveli veceras, spasavali su pune baze na 2 auta u 9-om iningu na 7-3 rez.

phila opeglala cardse 2-0

ludilo je bilo u torontu gde su jaysi imali 8-1 u petom iningu i uspeli da izgube 10-9

Link to comment

Smotani Toronto uspeo rutinski da ispadne kod kuce. Cardinalsi i Tampa imaju previse nekonzistentne napade i to im je doslo glave. Kod Metsa sam ocekivao mnogo bolje izdanje startera.

Link to comment

Judge ima golden sombrero, u drugom mecu serije.:laugh: Koliko videh, cetvrti put u playoffu, da se to desi (3 puta u doigravanju 2017.) i sva 4 puta protiv Indiansa (ovaj, hocu reci, kako se vec zovu).:rolleyes:

Link to comment

Kad popase 4 strikeouta u tekmi.

 

Nego bitnije stvari, elem Hoskins zasrao prekjuce jedan grounder, a danas isto ludnica, prvo ova sekvenca od dole u klipu :ziga:, pa sad zasrao rutinski double play gde smo popusili nepotreban run i Nola morao jos da radi, a poznato da nam je bullpen krs... Ovo se igra na best of 5.

 

 

Edited by Grandilof
Link to comment

Uff jedan od drazih momenata je ovaj ining od kako pratim philiese, osecaj kao da je 2008-2011. Kad je udario hoskins isti osecaj kao da je ryan howard lupio hr. Dosta dobro izdanje u play off, sta god uradili prevazišli su moja ocekevanja, pogotovo posle mrsavog septembra.

Link to comment

Cardinalsi i Bravesi, pa ja ne mogu biti srecniji, sto ih ne volem sunce mu :D

 

Kakve tekme, ovamo 18th inning, Cleveland opet okrece, sad cemo da vidimo dal ce Dodgersi ovo da sacuvaju...

Link to comment

1-0 u 18. iningu, ne moze dosadnije od toga.:yawn2: Yankees pokusavaju da me izbace iz playoff kladjenja (Cleveland je uglavnom neupotrebljiv za igru, previse su nepredvidljivi za timske poene, mada imaju par zanimljivih ofanzivaca). Mogli bi Dodgersi da ne zakazu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...