Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Yankees udaraju lose, kao i prosle godine. Da li je pritisak velikih ocekivanja ili nesto drugo, no ne kapiram da ovakav power lineup ne moze rutinski da produkuje 6-8 runs na vecini utakmica.

Link to comment

Mali Duran (24 godine), jeste dopustio 3 poena u iningu, ali kakav repertoar ima. 4-Seamer na 100+, Splitter 97-98. Devers je udario 2-run HR na inside pitch van zone, pa cemo ipak imati zanimljiv mec do kraja.

Pre toga Metsi ocekivano nadojise Arizonu. Cak je i Marte kod njih (mozda i moj omiljeni igrac), plus Scherzer.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko me nervira kada gledam dobre udaracke timove (na papiru), koji ne umeju da udare kada treba, kao sada Boston i Toronto. Plus mi izbijaju pare u kladionici underima. Ne kapiram da ne mogu poentirati sa ovoliko ljudi na bazama.

Link to comment

Uh koliko je dobar Franco iz Tampe.:ziga: Ne samo sto je vec udario 2 HR, vec je malopre imao fenomenalan defanzivni potez. U punom sprintu sa standardne SS pozicije, stize da spreci hit skroz uz LF liniju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Minnesota rutinski protiv Tampe veceras. Ocekivao sam da ce White Soxi lagano uzeti diviziju, mada i dalje imaju sanse, ako se popravi zdravstveni bilten i ekipa pocne konacno da postize poene. 

Par odlicnih napada na papiru i dalje produkuje dosta slabije od ocekivanog; Boston mi prvi pada na pamet (mada im fali J. D. Martinez); Toronto takodje neubedljiv u ofanzivi, no rotacija i bullpen im funkcionisu odlicno.

Yankees trenutno imaju 1-3 zaostatak; Severino nije u elementu danas, novi problemi i u 4. iningu. 

Bacicu pogled na Giantse i Dodgerse posle, a ako izdrzim, Scherzer je nezaobilazan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zanimljiv start sezone (kao i obicno). Udaraci se polako popravljaju, nakon uzasno neefikasnog aprila. Yankees vode diviziju, mada ne igraju previse upecatljivo (bar za ono sto ja ocekujem od njih); Boston je krenuo sa 11-19 i prilicno je kilav u ofanzivi i dalje (ja od njih i dalje ocekujem lagane 10+ utakmice za overe). Minnesota bolja od ocekivanog; White Soxi nestabilni; Cleveland dobar u napadu, dok im je picing slab (nidje veze). Angelsi vode diviziju sa 21-11, ispred Astrosa sa 19-11; stoji da im je rotacija dosta bolja, sinoc je mali Detmers bacio no-hitter. Metsi ocekivano dominantni; Atlanta slaba, posto im piceri jos uvek ne funkcionisu najbolje; Philadelphia dosta slabija od onog sto sam ja ocekivao. Milwaukee ubedljiv; Cardinalsi mogu bolje; moji Piratesi su trenutno treci u diviziji, sto znaci da je cela divizija krs. U NL West su zato svi timovi preko 50% trenutno; Dodgersi 20-8, San Diego 20-11, San Francisco pristojnih 18-12, Arizona sokantnih 17-14.

Edited by Miljenko
Link to comment

Još jedan razlog što je bejzbol gotivan, uvek postoji šansa da se mali timovi izdignu i drknu favorita.

 

Odlična sezona za sada, pogotovo za "moje" Andjele. :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...