Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

German je upravo priveo kraju perfect game, prva jos od 2012. (kada smo imali 3). Imao je 9 strajkauta, u 11-0 pobedi Yankeesa.

Jeste protivnik bio Oakland, no treba ostaviti rivala bez coveka na bazama.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Na Redsima uvek padne neka gomila poena, makar bilo 1-0 do 8. ininga.:lolol:

Od Bravesa nisam ni ocekivao nista manje, no Cincinnati mi je senzacija (do sada).

Da, Arizona je takodje sokantno dobra. Imati 3 pobede vise od Dodgersa, nakon 84 utakmice, nije bas jednostavno.

Padresi mi pak idu na nerve; tim koji bi trebao da razbija ofanzivno, ima ovako nestabilnu ofanzivnu produkciju.

 

Cini mi se da bullpeni nikada nisu bili gori. Ponekad deluje da nema sigurne prednosti.:rolleyes:

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

I veceras zestoki preokreti. Cubsi brzo dodjose do 6-0, no to im ipak nije bilo dovoljno za pobedu.

Astrosi su imali 10-2 u cetvrtom iningu, da bi Rangersi u 9. imali neuspesan pokusaj zatvaranja (na 11-10).:lolol:

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Ako nesto mrzim, to su ove nazovi top ekipe, koje ne umeju da udaraju. Poput Astrosa recimo. Protiv jednog od kilavijih picerskih korpusa dadose samo 4 poena (ne kapiram da mlb tim ne moze da realizuje bar run, sa punim bazama, bez auta). Ni mec u Tampi nije odusevio. 26 strajkauta je stvarno previse, za dva veoma dobra napada. Bilo je i ocekivanih ofanzivnih produkcija; Cincinnati, Minnesota, Yankees, pa i duel na Chase Fieldu.

Link to comment

Bilo je i boljih sezona. Korektno da kazem. Pomalo cudno, bullpeni nikad gori, no opet ume da ne bude dovoljno (naucili su se bukmejkeri, da na eksplozivne timove, poput Atlante, Redsa, Rangersa, stave visoke granice, pa ko voli neka izvoli).

 

Kada je o gledanju rec, MLB mi je stvarno stvar za uzivanje. Kada krenem da saltam izmedju 3-4 utakmice, milina.

 

Tacno se vide piceri, kojima tajmer ne odgovara. Verovatno je to glavni razlog cestih implozija bullpena u tekucoj sezoni. Secam se meca gde je bilo skoro 30 walks ukupno.

Link to comment

ni meni sat za picere ne odgovara :D

namesti kacket, napravi dva tri poteza, ponovo kacket, pa ne moze da se dogovori sa C i sve to trajeee :D

to su bila vremena

Link to comment
  • 4 weeks later...

Metsi su beznadezan slucaj. Na stranu sto ja i nakon toliko godina pracenja, ne razumem taj koncept pustanja top igraca, za nesto sto moze biti bum, a mozda i ne.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Lorenzen bacio no-hitter, u prvom nastupu za Filu. 4 walks je ok, no 15 flyouts je prilicno neverovatna brojka. Ocekivao bi covek, da ce bar jedna lopta slucajno izaci.:rolleyes:

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...