Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Dosta picerskih duela ovih dana. Najzesce je kada gledas deGroma i znas sta ce ovaj da baci, no to retko pomogne.:happy: Sinoc na Coors Fieldu cini mi se 14 strajkauta, u skracenoj varijanti meca, no napad ga je ipak pokrio na kraju, ako je vec odbrana gresila.

Link to comment

Moji Piratesi sasvim korektni do sada, 7-9. Moran i Reynolds odlicni, te Hayes ne fali previse jos uvek (najavljen povratak tek pocetkom maja). Dobijena serija protiv Brewersa u gostima, te 2-2 sa Padresima, je sigurno daleko preko mog ocekivanja. Cardinalsi i Redsi ce nas cistiti, tu nema zbora, no uz solidnu rotaciju, moglo bi nesto biti od ove ekipe, za 2-3 sezone. 

Link to comment

Ne vredi sto znas sta ce baciti, kada nema trika da udaris.:D

Moji ce ocekivano nadrljati protiv Twinsa, no ovo je fin ucinak do sada. Padresi dobise dve vezane kod Dodgersa. Cardinalsi jedva zatvorise 5-1. Da, pogledah I  Astros-Angels zavrsnicu, gde 4-2 nije bilo dovoljno gostima za pobedu.

Tvoji trokirase u Denveru, mada ce veceras iza Nole verovatno poravnati.

Link to comment

Lep picerski duel na Dodgers-Reds mecu. Kershaw 7 ininga bez dopustenog runa, 8 Ks i walk. Gray je imao odlicnu kontrolu zone, uz cak 11 strajkauta, ali i 3 walks. U drugom iningu se iscupao sa samo jednim primljenim poenom, da bi Turner udario HR u trecem. Treinen se izvukao iz problema u osmom, sa dva strajkauta perfektnim sliderom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko su Metsi kilavi udaracki, iz sezone u sezonu (ma koliko ih ESPN obicno hvalio). To je posebno istaknuto kada deGrom baca. Imas elitnog picera, koji primi jedan run I ti izgubis utakmicu. Ako sam dobro procitao, ovo je bio 42. mec na kome je on startovao I dopustio 0 ili 1 poen, a da su Metsi izgubili.

Link to comment

Piceri dominiraju veceras. Prvo su Gray i Keuchel, imali picerski duel na Reds-White Sox (1-0 za Cincinnati u 10. iningu). Sada Means dominira protiv Marinersa, 7 ininga bez primljenog poena i 9 strajkauta. Kikuchi dosta dobar, 7 ininga, 3 dopustena poena i 7 Ks.

Link to comment

Perfect game alert i dalje stoji. Means rutinski prosao kroz osmi ining (dobro imao je jedan 3-2 count, no tu je usledio savrsen changeup, down i out, za novi zamah u prazno).

Link to comment

Ipak nije perfect game, vec no-hitter, no svejedno savrseno izdanje. Bio je strajkaut na wild pitchu u trecem iningu, gde je Haggerty krocio, a zatim uhvacen u pokusaju kradje.

Link to comment

Kilce iz Los Angelesa, mi dva dana izbijaju pare.:rolleyes:

Bar sam odgledao no-hitter sinoc. Koliko Angelsi ne umeju protiv Tampe. Cim su imali dobar nastup startera, napad nije dao skoro nista.

Link to comment

Sinoc su imali dobijenu utakmicu. Mozda bi zatvorili iz desetog pokusaja.:lolol:

Mislim na Dodgerse. Angelsi su beznadezan slucaj, no sigurno zabavni za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...