Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

23 hours ago, Miljenko said:

Pravi divizijski duel na Great American Ball Parku. Rana prednost Cardinalsa, pa preokret i zatrpavanje. HBP Castellanosa i nakon sto je poentirao, dva puta su se ispraznile klupe, uz verbalne sukobe doduse. Trenutno je 7-2 za Redse, uz pune baze na 2 auta u cetvrtom.

zato mi i vi imamo proper cripple fight series :D 

Link to comment

Jeste da sam igrao na Twinse, no sudije izgleda ne vole Tigerse previse. Prvo Mize nije dobio strajkaut, na pitch kompletno u zoni, a onda u bottomu treceg ininga, Cabrera dobija treci strajk na cist check swing.

Link to comment

no hitter u Arlingtonu da se racuna duplo... lep su pitchiinig sklopili Padresi. doveli Darvisha, Musgrovea i Snella, plus Melancona da zatvara. mogu oni lako do postseasona. 

Link to comment

Jeste NL jak, no njima je u svakom slucaju neuspeh, ako ne bi usli u doigravanje; makar i kao drugi u diviziji.

Razbudio sam se oko osmog ininga i vidim no-hitter alert. Ukljucih se u prenos u devetom, da ispratim sam kraj. Bejzbol uvek moze doneti neki legendarni momenat, cak i kada se to uopste ne ocekuje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovi Metsi kao da pokusavaju da oteraju deGroma, da ode u neki ozbiljan tim. Pojacali su se kao dovodjenjem Lindora, a protiv za mene nepoznatog startera imaju cak 10 strajkauta, tokom 6 ininga I nula datih runova.

Link to comment
23 hours ago, Miljenko said:

Jeste NL jak, no njima je u svakom slucaju neuspeh, ako ne bi usli u doigravanje; makar i kao drugi u diviziji.

Razbudio sam se oko osmog ininga i vidim no-hitter alert. Ukljucih se u prenos u devetom, da ispratim sam kraj. Bejzbol uvek moze doneti neki legendarni momenat, cak i kada se to uopste ne ocekuje.

ma di jak NL

east ima 4 dobra tima, ali west i central zajedno 3. ako izdvojis Dodgerse, prljavi Cardinalsi i Padresi su OK,  ali od ostalih 7 timova ne znam dal mozes jedan posten tim da napravis. mi, vi, Zona i Colorado cemo se bijemo za naziv najgoreg tima ikada, a ni Brewersi i Giantsi nisu puno bolji. Redsi su odlicno startovali, ali raspasce se one pre nego kasnije. ono, koga oni imaju u rotaciji osim Castilla? tamo bi ti i ja mogli da bacamo :D 

Link to comment

Dovoljan je East sa 4. Jos 2 tamo I ovamo I to je ve 8.:D 

Nemas vise konkurentnih ekipa ni u AL.

 

Da, ovi tvoji nisu toliko losi na papiru. Napad ce sigurno proigrati, dok rotacija jeste upitna. Moji taman formiraju nekog ok picera I odmah ga trejduju. Ne kapiram taj koncept.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jacob deGrom izgleda sam mora sve. Prvo je u bottomu drugog ininga poredjao 3 strajkauta, nakon sto su dva igraca dospela na baze, a sada udario singl na startu treceg.

Nista lepse nego kada zaredjam sa gledanjem MLB meceva. Sinoc prvo Cubs-Braves, pa Phillies-Cardinals, dok sam Padres-Dodgers pogledao samo par ininga (nakon sredjivanja baste, dobro sam i ovoliko izdrzao).

Link to comment
On 11.4.2021. at 20:12, Miljenko said:

I treci RBI za Brubakera.:lolol: Javi se freakns.

Cubsi su toliko losi, da ne mogu da povezem vise od 2 inninga da ih gledam... gledao zato juce Darvisha i Kershowa. brutalan mec i kakva glupost Darvisha da walkuje Kershawa na bases loaded 2 out, a sve ostale inninge opro. i 3-2 pitch jeste bio na ivici, ali to je jebeni piitcher, baci mu fast ball po sred bre, sta se navlacis sunjim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...