Jump to content
IGNORED

Chernobyl - HBO (2019)


eumeswil

Recommended Posts

11 hours ago, gone fishing said:

nisu svi oduševljeni serijom :happy:

554398eeddfc594ec3a2a99e7c680781.jpg

 

 

Brukhanova su skinuli 1/1. A kako se Djatlov oporavio apsolutno mi je misterija :huh:

Edited by ducca
Link to comment

Završio sam juče. Kontačno neki vrhunski serijski uradak posle neopisive gomiledine mediokritetskih ostvarenja. Čim odgledam petu, sve ću još jednom...

Link to comment

Gledam seriju, dobra je. Al pas im mater jebo, pa zar i ova tema mora da se opogani? Jebo ih holodomor i ruski i nemacki vojnici. Pas mater! Ogavnu. 

Link to comment

Aha, evo ga i man on the moon.. pa jbt. Pih! Ladno sam ljut jbt, pa moze li jedna, makar jedna stvar da prodje bez toga? Mora li jbt? 

 

U pravu je Namenski, "nanjusio" ih je s kilometar. Pas mater. 

Link to comment
15 hours ago, ducca said:

 

Brukhanova su skinuli 1/1. A kako se Djatlov oporavio apsolutno mi je misterija :huh:

 

Na donjoj slici fale čaše :fantom:

 

Svaka im cast do kojih su detalja isli :hail:

Link to comment
On 15.5.2019. at 7:35, čekmeže said:

Prema wikiju (sva imena u seriji su prava)  1 je 2016. bio živ, a drugi je umro 20 godina posle nesreće od srca. Što ne umanjuje činjenicu da su oni dobrovoljno pošli na taj zadatak misleći da će umreti. S obzirom na to kakvu su katastrofu sprečili, njihovo delo je sam vrh ljudskih dostignuća. 

Imena su Aleksej Ananenko, Valeri Bezpalov i Boris Baranov.

i umesto da svaka drzava u evropi ima skole, ulice etc sa njihovim imenima, 99% populacije nit je culo za njih, niti ce cuti..

al bitno da je ona kurva od onog retarda vitalyija sto je juce prekinula ls, vec sad poznatija nego sto ce ovi ikad biti, serem im se u medije i propagandu™ :fantom:

Link to comment

Da je srece pa da bude tako, ali nije.

Prica o Cernobilu danas, imala bi smisla jedino kao pod #1 prica o nama kao vrsti i modenim tehnologijama, odnosno nasoj (ne)spremnosti da se sa njima uhvatimo u kostac, kao pod #2 sovjetska priva bez ikakvih referenci na Ukrajinu i Rusiju danas i sve sto iz toga propagandno proizilazi, i pod #3, kao prica o herojstvu i zrtvovanju na koje niko nema monopol, a jos manje prava da ga boji ideoloskim ili bilo kakvim drugim natruhama.

Sve drugo, sa sve babama kojense prisecaju Nemaca i Rusa je idimidodjimi...

Jebes ga, vise holivudsog herojstva i herojske patetike nabijeno je u onu bljuvotinu od filma u kojoj americki predsednik seda licno u avion i jebe kevu nekim tamo vanzemaljcima, nego u pricu o cernobilcima...

Link to comment
13 minutes ago, namenski said:

 

Jebes ga, vise holivudsog herojstva i herojske patetike nabijeno je u onu bljuvotinu od filma u kojoj americki predsednik seda licno u avion i jebe kevu nekim tamo vanzemaljcima, nego u pricu o cernobilcima...

Na koliko nivoa je ovo bolesno poređenje. 

Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Na koliko nivoa je ovo bolesno poređenje. 

Mislis da je bolesnijetm od cinjenice da si, kao natprosecno - sudeci po forumskom opusu, naravno - informisana i angazovana osoba, za onu trojicu, ostale da ne pominjem, prvi put cula kada je krenula serija?

I, mani se dijagnoza.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...