Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, Gandalf said:

ja o utisku koji ljudi stiču na osnovu mnogo sitnih i malo manje sitnih detalja.

 

Ovog puta ne.

 

Citat:

 

Quote

to je ono što je Sanders pričao, to je priča koju je guralo njegovo osoblje, to je ono što su gurali ovi i oni spoljni saradnici.

 

kada te podržavaju i guraju Nina Tarner, Ralf Nejder, Kornel Vest, Suzan Sarandon... to je zaključak koji se nameće. 

 

ili je pak "revolucija" bila samo mamac za lakoverne omladince?

 

Ovo je tvoj stav, a ne prenosenje utisaka drugih.

 

Zapravo, sad kapiram, tesko je nekad polemisati sa tobom upravo zato pazljiv citalac procita nesto  kao tvoj stav, a onda ti odgovoris nisam to ja tako to drugi vide.

Link to comment

izasao poll iz Washinigtona...

 

Biden 36, Sanders 35, Warren 10 :frust: 

 

znaci bukvalno mora da pokupi sve od Warren da bi imao ikakve sanse... i onda da pregazi Bidena u debati. mada nisam siguran ni da ce to pomoci. sve se vise cini da je @theanswer bio u pravu i da mozes racunati do sutra, dzaba ti

Link to comment
13 hours ago, Gandalf said:

ja o utisku koji ljudi stiču na osnovu mnogo sitnih i malo manje sitnih detalja.

 

jebo te utisak, manje sandersovih glasača je prešlo za trampa nego što je hilarinih prešlo za obamu 2008. to je FAKT

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

izasao poll iz Washinigtona...

 

Biden 36, Sanders 35, Warren 10 :frust: 

 

znaci bukvalno mora da pokupi sve od Warren da bi imao ikakve sanse... i onda da pregazi Bidena u debati. mada nisam siguran ni da ce to pomoci. sve se vise cini da je @theanswer bio u pravu i da mozes racunati do sutra, dzaba ti

Washington je država gde bi trebalo da Sanders rasturi. Znači ništa od njega.

Link to comment

Jesse ce mu donese koji glas, ali ce i da oduzme koji... Mislim da je to je ipak dobro za Sandersa

 

izasao novi pool za Washington. gledam i ne verujem. 47-44 Biden. izasao i novi za Mizuri, 53-31 Biden. to je vec ocekivano.

 

btw, ovaj novi klip sa Bidenom... Sanders samo treba da ostane u trci. ovaj nece izdrzati do Milwaukeeja, hospitalizovace nesretnika. ja sam sve vise ubedjen da DNC gura Bidena napred da bi u Milwaukeeju rekli, Biden ne moze, iznenada se razboleo, a tii Bernie, jeb se, izgubio si, kandidujemo tog i tog

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

Jesse ce mu donese koji glas, ali ce i da oduzme koji... Mislim da je to je ipak dobro za Sandersa

 

izasao novi pool za Washington. gledam i ne verujem. 47-44 Biden. izasao i novi za Mizuri, 53-31 Biden. to je vec ocekivano.

 

btw, ovaj novi klip sa Bidenom... Sanders samo treba da ostane u trci. ovaj nece izdrzati do Milwaukeeja, hospitalizovace nesretnika. ja sam sve vise ubedjen da DNC gura Bidena napred da bi u Milwaukeeju rekli, Biden ne moze, iznenada se razboleo, a tii Bernie, jeb se, izgubio si, kandidujemo tog i tog

 

Mizuri ti govori sve što treba da znaš, ako već rezultati od utorka nisu dovoljni. Klintonka je dobila Mizuri sa 0,2% 2016. This race is over. 

Link to comment
×
×
  • Create New...