Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, peralozac said:

 

Ja sam mislio da se ova sprda, kad ona mrtva ozbiljna... Jebote, njima je mozak skroz polomljen. Rade štagod im se ćefne u svakom ćošku sveta, rokaju nukes, moabs, ekstrasudski likvidiraju koga im se ćefne (i civile pride), tomahavcima zatvaraju™ TV stanice čiji program im se ne dopada, optužuju stanovnike tuđih zemalja za izdaju svoje sopstvene države (?!), njihovi banksteri potope globalnu ekonomiju svako malo, ali pritom ne smeš ni da navijaš na njihovim jebenim izborima.

 

 

 

Link to comment

Warren postavlja nedostizne domete u politickom kurvarluku, izjavila je da ce sacekati da odluci kog kandidata ce da podrzi.

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

Pa ovo što si ti citirao je prosek svih pollpva od pne do sad a ne novi poll od 3.3.

e jebemliga cu da naidjem sve tacno...

 

evo RCP ima Emerson od 4-5, Mizuri +4 Biden. deda samo da se lupa u guzicu ako Mizuri izgubi sa 48-44, ali nije nemoguce. Emerson je dobar uglavnom. ocigledno je nakupio deda dosta od Warren. 

taj od +6 za Bidena u Micigenu je Detroit News gde su tu jos Bloomberg i Warren. relevantan ko moje levo stopalo. 

 

najjaci pool je inace st. pete za Floridu, radjen 4. marta. Deda ima 12, Bloomberg ima 14, Warren ima 5... Biden ima 61. ovo su sulude brojke, ali nije mi nezamislivo da Biden dobije Floridu sa 75-25 ili cak 80-20. zato sam i rekao, treba preziveti ova dva utorka. Florida ce da boli. jako. 

Link to comment
3 hours ago, Pečorin said:

 

 

Naravno. Kao što rekoh, sve ovo dubljenje na glavi koje Berniecrats trenutno izvode kako bi se umilili razočaranim Vorenistima je potpuno beskorisno - na bar pola te šake jada ne bi nikad mogli da računaju.

 

To što tripuju da postoji neki jasno definisan "progressive block" koji je trebalo da se ujedini u naletu revolucionarne strasti, to su baš high high hopes. Sto posto su Warren wine moms zagrejane za tamo neki plight of the working class...

 

Link to comment

Vala baš. Očekujem da će ga na debati pitati da navede tačan datum i grad u kom se nalaze i da će to biti kraj za sleepy Joe-a...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, Indy said:

Mislim o podsmešljivim postovima Rogera i Gandalfa...

 

Ne... mi BernieBros smo kolektivno ludi, a neoliberalne gazde apsolutno nemaju nameru da istroluju i ovu Sandersovu primaries kampanju.

ludi? ne.

 

ništa lično, ne znam te i ne mogu da sudim. ali Berni & co... zagledani u sopstveni pupak. da se izbori dobijaju samozadovoljnim seirenjem nad ovim i onim nepravdama, razbili bi kleti establišment.

 

edit: nešto slično se da reći i za kukanje Vorenkinih obožavatelja ovih dana. ali je bilo manje izraženo pre nego je pukla.

Edited by Gandalf
Link to comment
2 minutes ago, Gandalf said:

ludi? ne.

 

ništa lično, ne znam te i ne mogu da sudim. ali Berni & co... zagledani u sopstveni pupak. da se izbori dobijaju samozadovoljnim seirenjem nad ovim i onim nepravdama, razbili bi kleti establišment.

znaci ti mislis da su izbori skroz fer i da su Bernie & co malo vise vremena posvetili kampanji(khm, jesu), da su umesto kukanja ponudili program(khm, again, jesu... Bernie je najvise pricao o programu na debatama... ostali su uglavnom menjali svoje programe i srali po drugima), da bi onda pobedili?

Ili je istina da su trebali otici do DNC, reci da ce da pricaju o social justice, medicare for all i slicnome, a kada pobede Trumpa da ce sve da se nastavi po starom i da demokrate mogu da krkaju corporate money koliko zele, jer jeli, to je sustina demokratije. a onda ce jos javno da poljube u dupe Nancy Pelosi i Chucka Schumera i DNC ce onda prestati da mu podmece nogu?

jbt, Donna Brazile napisala knjigu sa poglavljem "kako smo se posrali po glasacima i izgurali Hillary", Debbie Schultz morala da da ostavku, i sada odjednom, ma kenjate, sve je u redu, Bernie se bavi teorijama zavere. daj bre

Link to comment
17 minutes ago, freakns said:

znaci ti mislis da su izbori skroz fer i da su Bernie & co malo vise vremena posvetili kampanji...

Kampanja uključuje i stvaranje drugarstava sa svima mogućim, uključujući i ljude sa kojima postoje nekakve razlike. Ali je Sanders možda bio zauzet razmišljanjem o sopstvenoj veličanstvenosti.

 

 

edit:

https://thehill.com/homenews/campaign/486000-clyburn-says-sanders-never-asked-for-his-endorsement

House Majority Whip James Clyburn (D-S.C.), whose endorsement of former Vice President Joe Biden provided a key boost ahead of South Carolina's primary Saturday, says Sen. Bernie Sanders (I-Vt.) never sought such an endorsement from him, despite good relations in the past.

...

"I had a lot of conversations with almost every one of the candidates," he said, referencing the almost two dozen candidates, including Sanders, who accompanied Clyburn to his famous fish fry in Columbia, S.C., last June.

Edited by Gandalf
Link to comment

https://www.dailykos.com/stories/2020/3/4/1924191/--God-don-t-like-ugly-is-what-my-grandma-used-to-say

We know we are still segregated and have failing schools in our communities. So when you show up having lived most of your lives in all white spaces—we smile politely and you miss the side-eye. You offer free college. We are more interested in K-12 and daycare.

 

Dissing, and booing John Lewis—we filed that away, with anger.

 

Endless attacking of Obama—major ugly.

 

Those nasty attacks on the Congressional Black Caucus, from your candidates’ surrogates and supporters get passed on to mom and auntie who don’t do twitter. Labeling the hard decades long fight to get the vote and get some of our folks elected, to then be dubbed “Establishment” and dismissed as “corporate whores”—y’all so-called “progressives” have built up a deep well of dislike.

Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...