Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, freakns said:

jaz je ogroman a ni DNC ni Sanders ne rade nista da ga premoste

još je rano da se Bajden i Sanders krenu pretvarati da su BFF, videćemo kada se završi.

Link to comment

Ne znam sta ima da se prave bilo sta. Bern je vise puta rekao da ce podrzati Bidena protiv Trumpa, kao sto je podrao i Hillary. Biden, naravno, nista nije rekao, jer mu ne daju da prica previse, pa nije imao kad. Ta ideja da neko ko hoce da reformise politiku stranke rastura jedinstvo glasaca je iskljucivi produkt mozgova koji guraju taj narativ jer je Blue no mather who jedina platforma koju imaju da ponude glasacima. 

Link to comment
12 hours ago, Indy said:

Neka izgubimo, ali :heart: nam je na mestu.

 

Pokojni MP40:

 

Druže Berni tebe Juga voli

napadima Bajdena odoli

 

Uz tebe su navijači strasni

Mačva, Srem i Mičigen časni

 

Posavina, Severna Dakota

Hoće tebe, ne Bajdena skota

 

Sandžak, Istra, Ajdaho, Misuri

U pobedu, Bajden nek se duri

 

Vašington uz tebe je vazda

Neće Bajden biti US gazda!

 

88958540_529795371252552_857168283212290

Link to comment

mislim da treba da se svi fokusirano sada kako da napravimo pare iz ovakve situacije. ova pizdarija oko politike nam samo odvraca paznju od nas samih. zajbavaju se sa nama, mi nismo cak ni pijuni...

 

casu prelilo da onaj kuronja iz jc morgan chase, sto je delimicno kriv za 2008 krizu mozds bude nominovan za treasury! sve mi se zgadilo....idem da se bavim svojom porodicom, prijateljima, novcima i kulturom. fuck this world and shit  :fur:

 

 

...govori tiho i nosi psa sa sobom....

Edited by mustang
Link to comment

ja sam vec pricao da je republikanski establishment ekonomski manje stetan od demokratskog... a i po pitanju krvolocnosti nisam bas siguran ko je u prednosti. recimo, Cheney je navijao za ratove jer je iz toga zgrtao pare. baba je s druge strane tacno uzivala kada 'murika napadne nekoga.

 

ovo naravno ne znaci da treba glasati za republikance, jer su po svemu ostalom ko da su izasli iz srednjeg veka. 

 

tako da, na kraju si ti mustang u pravu :D

Link to comment

The Los Angeles County Board of Supervisors on Tuesday ordered an investigation into complaints about long waits and equipment malfunctions that hampered voting at many poll centers during last week’s primary election.

 

300 miliona dolara  dadose za nove masine jedna od 3 radila normalno

Edited by mustang
Link to comment

Osim Bloomberga, bilo koji drugi kandidat je bio bolji od ovog praznog odela.

 

Ali. nema veze ionako... Nista se nece promeniti, i u tome je i bila poenta.

Link to comment

Move along, nothing to see here.

 

Sanders je zavrsio. U odnosu na prethodne izbore, pojacao buku a rezultata nigde. Ostaje nada da ce za 4 godine neko zajahati isti talas, iskoristitu izgradjenu logistiku I uraditi nesto. Do tada ko ziv ko mrtav.

Link to comment

Mozda ovo i nije tako lose. Ako DNC opet izgubi od Trampa, a verovatno hoce jer mislim da ce Bajden tesko opstati u direktnoj kampanji, onda ce barem spasti maske i neko konacno normalan preuzeti stranku. Nesto kao DS u Srbiji, sva govna napolje, a Romario (AOC) da preuzme sa svojim progresivnim kolegama.

Link to comment

@Fins fleet @dragance

 

Nažalost, bojim se da od tog novog talasa za četiri godine neće biti ništa. U principu ni sada nema jedinstvene poruke, jer woke ekipa koju je Bernie prigrlio ima nameru da gura vodu na svoju vodenicu. Ako tutumračiš o ukidanju granica i pravima non-binary dece na školske WC-ove - a istovremeno signaliziraš da će ti biti OK ako i ne prođe single-payer healthcare - nećeš postići ni jedno ni drugo. 

 

Eno ona debela strvina Michael Moore žalobno objašnjava poraz duvajući u istu trubu kojom je do juče pozivao bernikratske falange na slavodobitni juriš: "Moramo imati u vidu interese naših afro-američkih latino sugrađana koji ne mogu da priušte stomatološke usluge" :isuse: Zašto kažeš rasa a misliš na klasu? Zamenio si crnce latinosima jer su jedni glasali protiv a drugi za Sandersa, i misliš da si bitno izmenio svoju debilnu poentu...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...