Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kako mali gradovi resavaju probleme u saobracaju...

 

Eric Adams touts ‘historic’ $904 million, 5-year traffic safety plan

The city will spend more than $900 million over the next five years on expanding bike lanes and other safety measures to help New Yorkers “reclaim” their streets from dangerous drivers, Mayor Eric Adams announced Saturday amid soaring traffic deaths across the Big Apple.

 

Za to vreme u Beogradu...

 

viber_image_2022-04-24_20-47-46-583.thumb.jpg.79a25d776d64d2f2050754fbd9ba7d3d.jpg

Link to comment

Ja uhvatim presek stanja jednom godisnje i stvarno je sve gore i gore. Tu gde sam bio nije bilo vise mesta ni na trotoaru za parking, pa sam jednom prolazio pored dva parkirana kombija koji su zauzeli traku u jednom smeru jer nisu imali gde. I onda sta cu prolazim pored njih i cujem iza mene kako kola moraju mene sad da cekaju da prodjem. A nazad ne mogu, na trotoar ne mogu. I onda kad smo prosli staje covek kao razume on sve, ali ima svakakvih ludaka, moram da pazim. Ne bi on, ali ima ih. Takvi sto uvek nadju opravadanje za svako stanje i kako sve mora da se prihvati i trpi, jer eto jbg realnost, su mi najgori. A takve kao da uzgajamo u Srbiji.

  • +1 2
Link to comment

Kad smo na parkirajucoj temi, dajte savet gde mogu legalno da ostavim auto na sat-dva-tri, u okolini trga? Da li jos ima/radi ona garaza na Obilicevom vencu?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Imas tu garazu na Obilicevom, imas garazu kod gradske skupstine, imas onu u Narodnog fronta i imas manji parking pored zgrade Politike. Sve su ti na max 10min setnje od konja.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

kakva je garaža u TC Rajićeva, jel bude mesta?

kod gradske skupštine je najbolje, ali treba sreće da se uđe iz prve, bez čekanja u redu da neko izađe

 

bude mesta na nižim nivoima ali je najskuplja

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, jms_uk said:

Kad smo na parkirajucoj temi, dajte savet gde mogu legalno da ostavim auto na sat-dva-tri, u okolini trga? Da li jos ima/radi ona garaza na Obilicevom vencu?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

11 hours ago, levi said:

kakva je garaža u TC Rajićeva, jel bude mesta?

kod gradske skupštine je najbolje, ali treba sreće da se uđe iz prve, bez čekanja u redu da neko izađe

 

Ako je praznik ili vikend i lepo vreme, u Rajićevoj često ne bude mesta uopšte, pa moraš da čekaš po pola sata na parking. Jednom sam se vrteo pola sata, platio parking i izašao. Najvažnije je kad dolaziš. Najjeftinije ti je da uletiš negde po ulicama u zoni i platiš dnevnu kartu (bila je 360 ako platiš u 7-8 dana), a od garaža, Obilićev je bolji od Rajićeve. Samo obrati pažnju, posle rekonstrukcije se ulazi sa donje strane, popenješ se desetak spratova, parkiraš i izađeš sa gornje strane.

 

Link to comment

Mala digresija - parking na Kalemegdanu, iznad Zoo vrta treba spaliti i zatrti zemlju tako da nikome nikada vise ne padne na pamet da tu gradil bilo sta. Kakav rusvaj se napravi u Tadeusa Koscuska zbog njega, Brankov most u spicu je malo dete za to. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Zeleni sto said:

 

Ako je praznik ili vikend i lepo vreme, u Rajićevoj često ne bude mesta uopšte, pa moraš da čekaš po pola sata na parking. Jednom sam se vrteo pola sata, platio parking i izašao. Najvažnije je kad dolaziš. Najjeftinije ti je da uletiš negde po ulicama u zoni i platiš dnevnu kartu (bila je 360 ako platiš u 7-8 dana), a od garaža, Obilićev je bolji od Rajićeve. Samo obrati pažnju, posle rekonstrukcije se ulazi sa donje strane, popenješ se desetak spratova, parkiraš i izađeš sa gornje strane.

 

935 je dnevna ali je jako tesko naci mesto u zoni. Primetio sam da ume  nekad  da bude mesta prepodne u prizrenskoj, kod hotela Balkan

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...