Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

pisao sam skoro, kada su igrali u sakramentu gledao sam utakmicu i sakramento je dolazio iz denvera iz b2b utakmice i memfis je bolje otvorio vodio desetak razlike na poluvremenu ali se nekako sticao utisak da sakramento samo ako malo da gas da će dobiti i to se i desilo.. mada mislim da mark nije igrao završnicu, da je dobio bio neki udarac.. mislim da sakramento može da nametne tempo memfisu, bar su uspevali solidno u toj utakmici iako je bio relativno mali broj poena više zbog nekih drugih faktora..

 

memfis me zaista ne impresionira, slušao sam loua danas i on se slaže, kaže da je šelvin mek odskočio ove sezone i ako konli i gasol ne dignu nivo igre a pitanje je mogu li, da im sledi pad na mesto gde im pripada.. ali svaka čast kako su odigrali do sad sa ovim rosterom  

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se setim batlera... koledža, ne igrača... dva finala ncaa sa stivensom, hejvordov šut kako izlazi iz koša sa tri četvrtine terena.. ludilo

 

kao što kad neko kaže kemba ja se setim ovoga... tad sam gledao dosta više ncaa nego nba

 

 

Edited by theanswer
Link to comment
29 minutes ago, theanswer said:

 

memfis me zaista ne impresionira, slušao sam loua danas i on se slaže, kaže da je šelvin mek odskočio ove sezone i ako konli i gasol ne dignu nivo igre a pitanje je mogu li, da im sledi pad na mesto gde im pripada.. ali svaka čast kako su odigrali do sad sa ovim rosterom  

 

nisam slusao loua, ali je prilicno neukusno kako se na tzv. nba tiviteru svrsava na svaki jebeni pikenrol koji odigraju konli i debeli gasol, cak se bilo prelilo i na ovaj forum, dobro je sto vise ne moram da gledam gasolovu njusku po avatarima. a normalno da ne impresioniraju kad im 2 glavna igraca ne mogu da dobace do 40% iz igre a podrska im je ekipa genijalnih matematicara tipa slou mo. samo im tepic fali.

Link to comment

gasolov decline is real. to se moglo primetiti i pre ove sezone. konli nikad nije ni bio igrač vredan najvećeg nba ugovora ali je to memfisu bio jedini izbor u tom trenutku i dovoljno je dobar da bude jedan od najboljih igrača u plejof timu.. ali i jedan i drugi su skloni povredama, pogotovo gasol

 

citirao je lou danas jednu statistiku koja kaže da juta dozvoljava najbolje šuteve za odbranu, da je samo problem što protivnici pogađaju dosta veći procenat tih šuteva nego što je prosek. dok memfis obrnuto dozvoljava najgore šuteve za odbranu ali da ih protivnici jednostavno promašuju u većem procentu nego inače

Edited by theanswer
Link to comment

I ja sam nekako bio upisao unapred ovu pobedu Kingsima, posebno gledajuci im prvi mec iz Sacramenta... ali sam gledao i kako je Memfis u zadnjoj tekmi dobio Milvokija na strani, tako da bice cupavo...videcemo. Aj da ih pretrcimo :D

Link to comment

Ziv bio:)

 

Nego je l samo ja imam utisak da ukradose Sac jedan poen, ono bila trojka Hilda za 28-25 a napisali 24... u svakom slucaju kako je krenulo sa 2:15, odlicno je !

Link to comment

ja odgledao drugo poluvreme kingse i memfis

jurili ih sve vreme, uglavnom oko 10 razlike i nisu ih stigli

pred kraj prisli na 3 razlike, ali to je bilo to, gasol ih odradio, sakramento spetljano

 

ostaje nejasno zasto drzi vilijamsa u zavrsnici

on je klasican onaj "divljak", verovatno je medju vodecima u ligi po broju suteva za vreme provedeno na parketu (ne znam statistiku, po utisku pisem) i ima on serije kad ga krene i veceras je ubacio neke trojke, ali jednostavno nije materijal za zavrsnicu

uopste, nisu igrali ni hild, ni bogdanovic poslednjih nekoliko minuta, kapiram da im treba makar jedan od njih dvojice

 

i opet sam propustio videti bogdanovica i bjelicu zajedno na parketu :D  nije da je nesto bitno, ali cisto bih voleo videti kako to izgleda i prosli put sam propustio taj deo utakmice

 

jbg, i dalje mi sakramento deluje da ima veci plafon (ovosezonski) od memfisa

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

gasolov decline is real. to se moglo primetiti i pre ove sezone. konli nikad nije ni bio igrač vredan najvećeg nba ugovora ali je to memfisu bio jedini izbor u tom trenutku i dovoljno je dobar da bude jedan od najboljih igrača u plejof timu.. ali i jedan i drugi su skloni povredama, pogotovo gasol

 

citirao je lou danas jednu statistiku koja kaže da juta dozvoljava najbolje šuteve za odbranu, da je samo problem što protivnici pogađaju dosta veći procenat tih šuteva nego što je prosek. dok memfis obrnuto dozvoljava najgore šuteve za odbranu ali da ih protivnici jednostavno promašuju u većem procentu nego inače

nisam se nagledao ni jednih ni drugih, ali da li ovo moze imati veze sa tim koliko je protivnik fizicki iscrpljen?

veceras je npr sakramento dosta masio bacanja, a ni za tri ih nesto nije islo, a drugo poluvreme je otvoreno sa gomilom faulova, sviralo se tu svasta, ali bilo je i dosta "jakih" duela

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...