Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts



Razlog je sukob sa Durentom i svađa u svlačionici sa ostatkom tima zbog odluke da sam završi napad na kraju regularnog dela...

Teammates argued with Green over his choice in the final moments to keep the ball instead of passing to Durant for a try at a game-winning shot, sources said. Meanwhile, Green was forceful in defending himself, which helped to escalate the volume in the room, sources said.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

GS suspendovao Grina za večeras. Navodno su ga napali što nije dodao loptu a on napao Durenta oko free agency-a :D Bogotac. U isto vreme pazi sad Durentova mama izjavljuje TMZ da Kevin voli Lebrona i Medžika. Da li će Lejkersi od sledeće sezone biti tim protiv koga je najlakše navijati ikad?

Link to comment

Jokic postuje Hardena i umesto da ga ugura u kos sutira fade away.

 

edit: preuzeo ga je i naredna 2 napada i 0 poena. Prvo je proiasio relativno jednostavan sut, onda je krenuo da ga ugurava, pa su ga udvojili i ovaj se smotao i uvalio kosku saigracu, 2 pasa kasnije TO.

Edited by Fins fleet
Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Jokic postuje Hardena i umesto da ga ugura u kos sutira fade away.

 

edit: preuzeo ga je i naredna 2 napada i 0 poena. Prvo je proiasio relativno jednostavan sut, onda je krenuo da ga ugurava, pa su ga udvojili i ovaj se smotao i uvalio kosku saigracu, 2 pasa kasnije TO.

pa nije bas tako lako protiv hardena na postu

Link to comment

bas ih ubise

 

nego finiks nije iskoristio opciju da produzi bendera i za sledecu sezonu

njima treba plej po svaku cenu

ne znam da li postoji mogucnost za trejd bender-teo 

nije da klipersima nesto treba bender, ali im ocigledno ne treba ni teo, a ovaj ima skoro 2m manju platu

 

pred sezonu se pisalo dosta o tome da teodosis zavrsi u finiksu

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

bas ih ubise

 

nego finiks nije iskoristio opciju da produzi bendera i za sledecu sezonu

njima treba plej po svaku cenu

ne znam da li postoji mogucnost za trejd bender-teo 

nije da klipersima nesto treba bender, ali im ocigledno ne treba ni teo, a ovaj ima skoro 2m manju platu

 

pred sezonu se pisalo dosta o tome da teodosis zavrsi u finiksu

 

Ma baš im treba mrtvi Teo:dry:

Mislim da će pre da pojure Roziera...

Link to comment

meni je tu bitnije kako ce proci teo nego finiks :D

ali na stranu i to, rozier ima vrednost (ne malu) i sigurno ga boston nece dati tek tako (jesu oni uopste prelomili da ga trejduju, znam da se pominjalo, ali ne vidim da je to bas neophodno)

tea sa druge strane mogu dobiti bez da se odricu ovo talenta sto imaju

Link to comment

e jbg sad

mozda nije najidealnije resenje, ali u odnosu na ovo sto imaju bi im on bio veliki napredak

plus ima ugovor do kraja sezone, nije da bi se zarobili sa njim narednih 5 godina u slucaju da se pokaze kao promasaj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...