Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, Mos said:

Takodje, verovatno poslednji prozor™ za ovu ekipu Hjustona da uradi nesto.

 

Dok im je Hardena neće nikad ništa osvojiti (ne Houston, već bilo koji tim sa njim u ekipi).

 

Drago mi je što je GS pukao ali ovo sa povredama je stvarno previše tako da mi preovladava emocija sažaljenja, baš užasan kraj sezone. 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Dok im je Hardena neće nikad ništa osvojiti (ne Houston, već bilo koji tim sa njim u ekipi).

 

Drago mi je što je GS pukao ali ovo sa povredama je stvarno previše tako da mi preovladava emocija sažaljenja, baš užasan kraj sezone. 

 

Što Hardena? Mislim, ne volim ni ja lika, ali to što oni igraju sa njim očigledno pali, vrlo blizu su već dve godine zaredom. Mnogo veći problem tu je Kris Pol sa svojim multibilijunaškim ugovorom i činjenicom da igra ko baba i da je povređen 40 utakmica godišnje.

Link to comment
Just now, goofs said:

 

Što Hardena? Mislim, ne volim ni ja lika, ali to što oni igraju sa njim očigledno pali, vrlo blizu su već dve godine zaredom. Mnogo veći problem tu je Kris Pol sa svojim multibilijunaškim ugovorom i činjenicom da igra ko baba i da je povređen 40 utakmica godišnje.

 

Zato što ne može da se uzme titula sa igrom koju oni igraju sa njim, a to je izolacija svaki božji napad i 1on1 do iznemoglosti, prava ekipa i trener će lako to iskontrolisati u play off seriji. Ok, rastu im šanse ako se GS raspadne, tj već jeste očigledno sa obzirom da KD propušta sezonu, ali verujem da takav stil igre ne prija ni saigračima, uostalom, jel se popičkao pred kraj sezone baš sa Polom koji je popizdeo što ovaj drvi svaki napad do besvesti? Negde sam video to na nekom YT klipu, da li je Džejlen Rouz izneo kao neki inside info o toj svađi, tako nešto...

Link to comment
20 minutes ago, Mil@n said:

 

Dok im je Hardena neće nikad ništa osvojiti (ne Houston, već bilo koji tim sa njim u ekipi).

 

Ko je do pre tri meseca mislio da ce Toronto nekad nesto osvojiti. :D Hjuston je i dalje jako opasna ekipa a ovo ce im dati vetar u ledja za jos jedan glory run.

Link to comment
Just now, Mos said:

 

Ko je do pre tri meseca mislio da ce Toronto nekad nesto osvojiti. :D Hjuston je i dalje jako opasna ekipa a ovo ce im dati vetar u ledja za jos jedan glory run.

 

To je razlika Kavai - Harden, ne samo igrački, već kontam i kao uticaj na saigrače, moral u ekipi i sl. 

Link to comment

Ove dve povrede mogu da promene duzinu potpisivanja ugovora ovih top igrača i smanje hocu/necu neckanja. Durant je pratio primer Lebrona sa 1+1 i onda se desilo ovo sranje. Sad ce svi potpisivari na 4-5 godina ko od sale, suvise je veliki rizik.

Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

 

Ko je do pre tri meseca mislio da ce Toronto nekad nesto osvojiti. :D Hjuston je i dalje jako opasna ekipa a ovo ce im dati vetar u ledja za jos jedan glory run.

toronto je od starta sezone bio contender i mnogi su ih ubrajali u favorite. 

 

sto nema veze sa houstonom, naravno da su i oni contender i malo vise srece prosle odine ih je delilo od titule, nema to veze sa stilom koji igraju. niko nije sampionski igrac dok to ne postane na terenu i takve price prate sve velike igrace. 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

toronto je od starta sezone bio contender i mnogi su ih ubrajali u favorite. 

 

Naravno, zezam se malo na temu svih ovih godina i Lebronto ere. Malo ljudi je verovalo da Kawhi moze ovako da se vrati sa titulom. Zezali su ih i za load management pa je opet ispalo da ima smisla cuvati najbolje igraca tokom sezone. 

Link to comment

Šteta što se ovo nije završilo u petoj. Slavili bi kod kuće, a Klej se ne bi povredio, stvarno bi bilo mnogo bolje. Glupava medicinska sestra i njen tajmaut.

Link to comment
5 hours ago, Grandilof said:

Sad i ja videh, uzaaaas. Kako je bre skakao i trckarao onako posle povrede...

igrao je rondo nekoliko utakmica sa iskidanim acl-om. nisu znali

Link to comment
Just now, 189- said:

igrao je rondo nekoliko utakmica sa iskidanim acl-om. nisu znali

 

Ma znam da moze da se desi, igrao je Rivers PO tekmu u NFL-u sa istim, i da ima tu raznoraznih varijanti. Cuo sam za takve slucajeve, ali opet se iznenadim.

Link to comment
4 minutes ago, Host said:

 

Prelaskom tima u San Francisco se sve to menja. Cene ulaznica su drasticno skocile, pa ce publiku ciniti protocna mesavina techijevaca, venture capitalista i ljudi slicnih profila koij vise mastaju o promeni sveta (u njihovu korist) nego o sporednim aktivnostima poput kosarke.

 

Kako se ovo razlikuje od poslednjih 5 godina u oracle-u? 

 

Link to comment
8 minutes ago, Host said:

Najbitniji je, naravno, poslednja sezona u gradu sa najkosarkaskijom publikom u Americi. Ovo nije prvi put da Warriorsi menjaju grad domacinstva. Uostalom, ne zovu se slucajno Golden State, kao simbol sedenja na vise stolica istovremeno. Pre ustolicenja u Oaklandu, vlasnici su planirali da premeste tim nekih 800 kilometara na jug u San Diego, igrali utakmice u obliznjem Daly Cityju i u San Franciscu, da bi konacno odlucili da Oakland i nije losa lokacija za autsajdersku fransizu. Oakland je grad na svega desetak kilometara udaljenosti od SFa, ali sa dramaticno razlicitom strukturom populacije. Dok je procenat crne populacije u SFu prepolovljen od pocetka tech booma, u Oaklandu je taj procenat ostao veliki. Zajedno sa crncima, u Oakland su se doseljavali pauperizovani otpadnici koji nisu mogli da izdrze nagli rast cena u gradu preko puta mosta. Zato je publika bila medju vatrenijim u ligi, a kosarka im je oduvek bila u krvi. 

 

Prelaskom tima u San Francisco se sve to menja. Cene ulaznica su drasticno skocile, pa ce publiku ciniti protocna mesavina techijevaca, venture capitalista i ljudi slicnih profila koij vise mastaju o promeni sveta (u njihovu korist) nego o sporednim aktivnostima poput kosarke.

 

Oklend je poprilicno sjeban, ako sam dobro ispratio i Rejdersi odlaze (ni manje ni vise nego u Las Vegas?!?), ne znam da li im ista ostaje? A stoji sve to sto si ispricao, bar u NFLu su vazili za jednu od najglasnijih publika u ligi.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...