Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je od duga bolji momenat njegova plata

 

Quote

Article 4 of the Contract provides that the Respondent shall pay the player EUR 350,000 and EUR 400,000 for the 2016/2017 and 2017/2018 seasons respectively.

 

Link to comment
29 minutes ago, MiddleClass said:

Ne lazu. Rekao je Coki krajem prosle sezone da je bio najplaceniji igrac...

 

Niko nije ni mislio da lažu, ono je iz zvanične dokumentacije.

 

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

Meni je od duga bolji momenat njegova plata

 

 

 

2 hours ago, bradilko said:

ma lazu! ko bi dao bjelici tolke pare?

 

 

lol, kakva dva laprdala.. a nema ni godinu dana, kako je covic rekao da je bjelica bio najplaceniji i kolika mu je plata..

al valja opravdati, rezultatsku nesposobnost partizana jelte  :fantom:

Quote

 

‘AVIONI I KAMIONI’: Čović otkrio ko je najplaćeniji igrač Zvezde…

17. apr 2018. 22:05

 

Veći deo intervjua koji je Nebojša Čović dao za emisiju ‘Pravac’ na Pinku smo preneli, a evo dela vezanog za plate igrača.

 

‘Kritičari’ dugo nagađaju oko toga ko ima najveću platu i kolika su primanja košarkaša Crvene zvezde, a o tome je delimično večeras pričao prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović uz konstataciju da to može da proveri ko god hoće.

 

 

 Bjelica je naš najskuplji igrač, sa 400.000 evra bez premija. A, igrač za koga misle da smo dali kamione i avione ima platu 150.000 evra. Ko ne veruje, neka dođe da vidi, a ako ne dođe neka dođe ko je nadležan. Dalje, plate Ročestija i Lesora? To je nivo od 250.000 dolara. Taj nivo – istakao je Nebojša Čović.

 

 

Edited by Shaq
Link to comment
10 minutes ago, Shaq said:

 

 

lol, kakva dva laprdala.. a nema ni godinu dana, kako je covic rekao da je bjelica bio najplaceniji i kolika mu je plata..

al valja opravdati, rezultatsku nesposobnost partizana jelte  :fantom:

 

 

Ne znam zašto okrećeš temu na Partizan, kada pričamo o domaćinskom poslovanju. Neka je do sada to ovaj objavio na pinku deset puta, to i dalje ne menja činjenicu da je tolika plata nadrealna. 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Ne znam zašto okrećeš temu na Partizan, kada pričamo o domaćinskom poslovanju. Neka je do sada to ovaj objavio na pinku deset puta, to i dalje ne menja činjenicu da je tolika plata nadrealna. 

ko je rekao da 400k za bjelicu nije nadrealno, zato smo ga svi i terali u pm pre godinu dana, kad je ovo bilo i objavljeno..:fantom:

a vas dvojica ste dosli sa pricom ko da je neko sakrivao bjelicinu platu, plus jos sa pokusajem da  patkometriste u fazonu ako je bjelica imao 400k, koliko su tek ostali imali..

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

ko je rekao da 400k za bjelicu nije nadrealno, zato smo ga svi i terali u pm pre godinu dana, kad je ovo bilo i objavljeno..:fantom:

a vas dvojica ste dosli sa pricom ko da je neko sakrivao bjelicinu platu, plus jos sa pokusajem da  patkometriste u fazonu ako je bjelica imao 400k, koliko su tek ostali imali..

 

Ovo ćeš morati da dokažeš, a ako ne uspeš, samobanuj se, ok?

 

Mani se projekcija iz te tvoje zbunjene™ glave. Znam da ti nije lako ali kontroliši se.

 

 

 

Link to comment
44 minutes ago, copkillah said:

 

Ovo ćeš morati da dokažeš, a ako ne uspeš, samobanuj se, ok?

 

Mani se projekcija iz te tvoje zbunjene™ glave. Znam da ti nije lako ali kontroliši se.

 

 

 

stanje uma kad pocne "covic je rekao.."

onda ajmo verovati svima kad se moze verovati covicu

gde ovo da se samobanuje

ovo je dobrovoljac sa rsb foruma

volontira ovde i prosipa coviceve price

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

stanje uma kad pocne "covic je rekao.."

onda ajmo verovati svima kad se moze verovati covicu

gde ovo da se samobanuje

ovo je dobrovoljac sa rsb foruma

volontira ovde i prosipa coviceve price

 

pa evo potvrdila arbitraža u Ženevi to što je Čović rekao, šta je sad problem

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...