Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, assignment said:

Ovo obicno ne cinim, ali ovaj komentar koji sam slucajno nasao na mondo.rs je replika izvesnog "Delije iz Valjeva" na komentar da pogotovo Filip ne moze da igra u Zvezdi:

 

"Brate ja ne mislim,nego ti tvrdim da bi i Filip i Branko Lazic igrali kod svakog trenera.Filip je momak koji zna najvise o kosarci od svih igraca,ali decka bez razloga pojedine budale od navijaca ubijaju psihicki,i stvaraju mu bespotrebni pritisak..."

 

:ajde:

 

Организовао му је тата све.И ботове и коментаторе на спорт клубу да га не пљују,чак се и на оним навијачким форумима добија бан ако споменеш филипа.

 

Изгледа да ће татин дебилко сести и на тренерску клупу.

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Brt, ako Tomic uzme ABA sa Odzom i Risticem na petici i Filipom kao drugim plejom onda je bogotac taktike.

 

Неће тај ни куп узети а камоли аба.

Link to comment

Imam osecaj da porodica Covic polako priprema izlazak iz KK i resili da naplate.  Jel se zna pored nase opsto poznate transparentnosti koliko midzet jr "zaradjuje" tj vadi iz KK na godisnjem nivou?

 

Nikako mi nisu jasni neki potezi rukovodstva posle odlaska RA (koji bi se kad-tad desio ovako ili onako) i kako (ako uopste planiraju) misle da se vrate u EL?

Link to comment
51 minutes ago, assignment said:

Imam osecaj da porodica Covic polako priprema izlazak iz KK i resili da naplate.  Jel se zna pored nase opsto poznate transparentnosti koliko midzet jr "zaradjuje" tj vadi iz KK na godisnjem nivou?

 

Nikako mi nisu jasni neki potezi rukovodstva posle odlaska RA (koji bi se kad-tad desio ovako ili onako) i kako (ako uopste planiraju) misle da se vrate u EL?

 

Navodno Fica igra za 80k, nemam pojma kojiko je to tacno, ta cifra se provlacila po forumima.

 

Sumnjam da Covic planira povlacenje iz kluba jer bi mogao samo da pika sah sa penzionerima u parku i da hrani golubove. Propali politacar, propao mu je i taj privatan biznis, a sa druge strane ovo bavljenje u Zvezdi mu je veoma profitabilno.

Iznajmljuje hale Zvezdi, svim selekcijama i plus finansira svoj privatan klub sa jedno 400k godisnje. Ovo obestecenje za Apica sumnjam da ce uci u Zvezdu.

Taj ce izaci iz Zvezde samo govnjivom motkom.

Edited by Banjo
Link to comment
18 minutes ago, Banjo said:

 

Navodno Fica igra za 80k, nemam pojma kojiko je to tacno, ta cifra se provlacila po forumima.

 

Sumnjam da Covic planira povlacenje iz kluba jer bi mogao samo da pika sah sa penzionerima u parku i da hrani golubove. Propali politacar, propao mu je i taj privatan biznis, a sa druge strane ovo bavljenje u Zvezdi mu je veoma profitabilno.

Iznajmljuje hale Zvezdi, svim selekcijama i plus finansira svoj privatan klub sa jedno 400k godisnje. Ovo obestecenje za Apica sumnjam da ce uci u Zvezdu.

Taj ce izaci iz Zvezde samo govnjivom motkom.

 

Jeste bilo profitabilno dok se posle igranja EL prodavali domaci igraci za ozbiljne novce i punila Arena, i zbog tok modela sam se nadao da Covic barem kapira da sportskim uspehom dize profit. U zadnje dve godine nismo posteno razigrali nista domace, rezultata nije bilo jer se nije imalo tih 200 ili 300.000 za ozbiljnog trenera, ili back-up play-a. 

 

Sa druge strane predugo je Covic u kosarci da ne vidi da smo sve, samo ne ozbiljna ekipa koja smo bila pre "samo 2-3" godine... I sve u svemu, nemam pojma kuda plovi ovaj brod i kako on misli da ga "usere"....

Link to comment

pred pocetak prosle sezone mi se cini da je bila neka prica oko toga da brat svevisnjeg hoce da se vrati u zvezdu. tj da je drzava zavrnula covicu slavinu zbog "neposlusnosti".

ovo je mozda samo nastavak te price, sto bi mozda moglo da objasni neulaganje u tim. realno kosarka nije bas samoodrziv sport koji moze bez ozbiljnih sponzora, odnosno finansijera.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

 

Jeste bilo profitabilno dok se posle igranja EL prodavali domaci igraci za ozbiljne novce i punila Arena, i zbog tok modela sam se nadao da Covic barem kapira da sportskim uspehom dize profit. U zadnje dve godine nismo posteno razigrali nista domace, rezultata nije bilo jer se nije imalo tih 200 ili 300.000 za ozbiljnog trenera, ili back-up play-a. 

 

Sa druge strane predugo je Covic u kosarci da ne vidi da smo sve, samo ne ozbiljna ekipa koja smo bila pre "samo 2-3" godine... I sve u svemu, nemam pojma kuda plovi ovaj brod i kako on misli da ga "usere"....

 

Malo naivno ovo sve zvuci. Covic shvatio da mu ne ide pa ce da se povuce. To je realno koliko i da se Vucic povuce sa vlasti jer nije uspeo da ostvari rezultate koje je planirao.

Link to comment
3 minutes ago, triple_nippled said:

pred pocetak prosle sezone mi se cini da je bila neka prica oko toga da brat svevisnjeg hoce da se vrati u zvezdu. tj da je drzava zavrnula covicu slavinu zbog "neposlusnosti".

ovo je mozda samo nastavak te price, sto bi mozda moglo da objasni neulaganje u tim. realno kosarka nije bas samoodrziv sport koji moze bez ozbiljnih sponzora, odnosno finansijera.

 

 

 

Znamo verovatno svi za tu pricu, ako je tako cenim da bi Covic vec davno javno lajao, da peni kao Dulo kako drzava vise podrzava jednu stranu. A bese na kraju ispalo u stvari 50/50? Zar nisu pre neku nedenju predstavili nekog novog sponzora?

Link to comment
13 minutes ago, triple_nippled said:

pred pocetak prosle sezone mi se cini da je bila neka prica oko toga da brat svevisnjeg hoce da se vrati u zvezdu. tj da je drzava zavrnula covicu slavinu zbog "neposlusnosti".

ovo je mozda samo nastavak te price, sto bi mozda moglo da objasni neulaganje u tim. realno kosarka nije bas samoodrziv sport koji moze bez ozbiljnih sponzora, odnosno finansijera.

 

 

 

Ta prica da ga braca ruse se ispostavila kao obican patka koju je upravo pustio Covic po forumima.

Ne znam da li nam je zavrnuta slavina ali vidim da smo dobili jos jednog drzavnog sponzora, Lutriju Srbije.

90% budzeta, ako ne i veci procenat dobijamo od firmi koje su pod kontrolom brace, tako da ta prica o zavrtanju slavine ne pije vodu

Edited by Banjo
Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

 

Malo naivno ovo sve zvuci. Covic shvatio da mu ne ide pa ce da se povuce. To je realno koliko i da se Vucic povuce sa vlasti jer nije uspeo da ostvari rezultate koje je planirao.

 

Pa jbg, nisam insajder u klubu pa da znam bolje, nabadam.  Kako stoji sa navijacima, imali KK neku skupstinu, opoziciju?

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

Pa jbg, nisam insajder u klubu pa da znam bolje, nabadam.  Kako stoji sa navijacima, imali KK neku skupstinu, opoziciju?

 

Nemam pojma ni ja, bez sale, nisam nikakav insajder :)

za navijace znam da bi podrzali i Hitlera u klubu ako ih isplati na vreme :)  Ne vole da kasni plata, kao i svi :)

Edited by Banjo
Link to comment
25 minutes ago, triple_nippled said:

pred pocetak prosle sezone mi se cini da je bila neka prica oko toga da brat svevisnjeg hoce da se vrati u zvezdu. tj da je drzava zavrnula covicu slavinu zbog "neposlusnosti".

ovo je mozda samo nastavak te price, sto bi mozda moglo da objasni neulaganje u tim. realno kosarka nije bas samoodrziv sport koji moze bez ozbiljnih sponzora, odnosno finansijera.

 

 

das ti ziv i zdrav, slavina je zavrnuta jos 2014, cim je andrej izasao iz kluba.. :coffee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...