Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, Ivo Petović said:

Tim je bio sasvim dobar u početku, ali je bio potreban IQ veći od 50 da bi se pogodilo šta će se dogoditi sa forsiranjem debelog gnoma i sramnim kompromisima. Sve zasluženo za govno beskičmenjačko bez integriteta, kao i za kompleksaša koji vuče konce. Ovo je najsramnija sezona u istoriji KK Zvezda, posle midžeta iz Železnika, od kluba ni dugmići neće ostati.

Jbga sad je Filip Covic za sve kriv pa i za to sto smo izgubili od Limoza iako smo na 5 minuta do kraja kad je on izasao iz igre imali prednost 66-60 i sto smo do kraja dali 5 poena.  Ili jos preciznije za poslednjih 4 minuta smo dali jedan kos i za to sigurno ne moze biti kriv Covic. Mislim slazem se da Filipu nije mestu u KKCZ ali da budemo realni mene vise brine to sto trenutno nemamo krstenog centra i sto se Regland i Baron nisu pokazali kad je bilo najpotrebnije u EC. 

Link to comment

filip je kriv zato sto ekipa nikad nece biti profesionalni kosarkaski klub nego privatna prcija. tu prestaje svaka potreba za analizom ostatka ekipe - svi su oni placeni da filipu omoguce u bavljenje kosarkom i prave mu drustvo u tome, a ne da osvajaju nesto, naravno da ce tako i da igraju. i nije samo filip, i keselj sigurno ne dobija minute na osnovu kvaliteta ili potrebe ekipe. ovaj klub je jedno veliko smece u ovom trenutku i na terenu to ne moze da se sakrije.

Link to comment
1 hour ago, BarryWhite said:

ali da budemo realni mene vise brine to sto trenutno nemamo krstenog centra

 

Zbog ovakvih navijaca je Alen Omic otisao. :fantom:

Link to comment

Koja steta tek sada, da smo dobili a imali smo jebenih 7 razlike 100 sekundi do kraja sad bi igrali sa Unikahom za prolaz a siguran sam da bi se psihologija okrenula na nasu stranu i da bi ih dobili. 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

filip je kriv zato sto ekipa nikad nece biti profesionalni kosarkaski klub nego privatna prcija. tu prestaje svaka potreba za analizom ostatka ekipe - svi su oni placeni da filipu omoguce u bavljenje kosarkom i prave mu drustvo u tome, a ne da osvajaju nesto, naravno da ce tako i da igraju. i nije samo filip, i keselj sigurno ne dobija minute na osnovu kvaliteta ili potrebe ekipe. ovaj klub je jedno veliko smece u ovom trenutku i na terenu to ne moze da se sakrije.

 

Амин.

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

filip je kriv zato sto ekipa nikad nece biti profesionalni kosarkaski klub nego privatna prcija. tu prestaje svaka potreba za analizom ostatka ekipe - svi su oni placeni da filipu omoguce u bavljenje kosarkom i prave mu drustvo u tome, a ne da osvajaju nesto, naravno da ce tako i da igraju. i nije samo filip, i keselj sigurno ne dobija minute na osnovu kvaliteta ili potrebe ekipe. ovaj klub je jedno veliko smece u ovom trenutku i na terenu to ne moze da se sakrije.

 

+1

Link to comment
16 hours ago, FPLS said:

Valensija, naravno, dobila Unikahu...

znas sto bi dobila, da je unikahi trebalo :coffee:

 

lm, jos pre 4 meseca sam dotancina pisao kakav ce uticaj imati radioaktivno govno na ostatak tima, mimo toga sto je sam po sebi hodajuca crna rupa..

 

a od njega samo su mi gori ovi koji i nakon vidjenog u ova 4 meseca uzmu da komentarisu, pa el filip kriv sto smo ispustili 10 razlike za minut.. :doublefacepalm:

jok ja sam kriv.. 

ima u fiziki nesto sto se zove efekat leptira, samo sto ovo nije bio leptir nego nilski konj. 

i za kraj, nije ovaj tim sastavljen da bude u funkiciji kluba i navijaca, vec je sastavljen da bude u funkciji retardiranog nilskog konja, i tu pocinje i zavrsava se svaka prica na temu ocekivanja sportskih rezultata, i komentarisnje bilo kakvog segmenta nase igre i igraca pojedinacno.

:coffee:

Link to comment
19 hours ago, Joe D said:

filip je kriv zato sto ekipa nikad nece biti profesionalni kosarkaski klub nego privatna prcija. tu prestaje svaka potreba za analizom ostatka ekipe - svi su oni placeni da filipu omoguce u bavljenje kosarkom i prave mu drustvo u tome, a ne da osvajaju nesto, naravno da ce tako i da igraju. i nije samo filip, i keselj sigurno ne dobija minute na osnovu kvaliteta ili potrebe ekipe. ovaj klub je jedno veliko smece u ovom trenutku i na terenu to ne moze da se sakrije.

bravo

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...