Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, FPLS said:

Morace ovde Topic da vadi kestenje iz vatre, vrlo moguce vec posle kupa.

 

Neće menjati tomića, i tako se čeka aba plej of. Ovo su sada sve revijalne utakmice do tada. U ulebu smo ispali, ovde smo sigurno prvi, tako da blejaža do sredine aprila. Forma je jedna stvar, ostaje samo pitanje realnog kvaliteta ovog tima- da li ovo sada više odgovara istini ili ono sa početka sezone.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

opet se izgleda ponavlja prosla sezona. ocigledno da mnogo toga ne stima, a nista se ne radi. ekipa u sve vecem kanalu.

ocigledan pad igre, bezidejnost, ne vidi se timska igra, nema organizovane igre, losi odnosi u ekipi...

osim individualnog kvaliteta reglanda i perperoglua ne vidim nesto pozitivno u ovoj ekipi. osim sto se malo trgnuo simanic.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

Neće menjati tomića, i tako se čeka aba plej of. Ovo su sada sve revijalne utakmice do tada. U ulebu smo ispali, ovde smo sigurno prvi, tako da blejaža do sredine aprila. Forma je jedna stvar, ostaje samo pitanje realnog kvaliteta ovog tima- da li ovo sada više odgovara istini ili ono sa početka sezone.

 

Ovo sada, definitivno, ili zaista mislis da ovaj tim ima bilo kakvu sansu protiv Future?

 

Pocetak sezone, rosteri nisu bili kao sad, mi smo tada u momentu bili korak ispred ostalih, to se kroz sezonu brzo okrenulo...

Link to comment

Па недавно смо их добили исто. Шта сте се раскукали одмах, први лигашки пораз у сезони, морало је негдје и боље да је сад.

Link to comment

Ko ovde nije uzeo pare a kladi se taj neka batali. Znalo se da gubimo.

Nije ni lose da malo potonemo, a i mozda doprinese reakciji u vidu nekog pojacanja.

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Ovo sada, definitivno, ili zaista mislis da ovaj tim ima bilo kakvu sansu protiv Future?

 

Pocetak sezone, rosteri nisu bili kao sad, mi smo tada u momentu bili korak ispred ostalih, to se kroz sezonu brzo okrenulo...

 

Pa videćemo™, možda i mi odreagujemo na tržištu. Npr 1 kuzmić i još 1 dobar kombo bek bi mogli značajno da promene krvnu sliku ekipe, ne znam da li se razmišlja u tom pravcu. 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa videćemo™, možda i mi odreagujemo na tržištu. Npr 1 kuzmić i još 1 dobar kombo bek bi mogli značajno da promene krvnu sliku ekipe, ne znam da li se razmišlja u tom pravcu. 

 

Kraj prelaznog traje jos ohoh za ABA, ali sumnjam. A cak i da se nadogradi tim, treba ovde vise promena nego sama nadogradnja, a to se sigurno nece desiti.

Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:

Ko ovde nije uzeo pare a kladi se taj neka batali. Znalo se da gubimo.

Nije ni lose da malo potonemo, a i mozda doprinese reakciji u vidu nekog pojacanja.

ko sto sam i kazao pojacanja nece biti, moze biti samo otkaza..

a s obzirom da je govnar toliko siguran, da bi se pre dovela zamena za raglanda, nego li za govnara, i treba da ispusimo za sve trofeje ove sezone.

Link to comment
12 minutes ago, assignment said:

 

Kraj prelaznog traje jos ohoh za ABA, ali sumnjam. A cak i da se nadogradi tim, treba ovde vise promena nego sama nadogradnja, a to se sigurno nece desiti.

 

Sa lazićem i dva pojačanja, uz bolju formu raglanda i barona + perperoglu ako zadrži nivo koji ima u važnim utakmicama, to će već biti značajna promena. Naravno, polazim od pretpostavke da će se tim koji će igrati plej of očistiti od ovih rekreativaca koji sada dominiraju. 

Edited by Nikodije
Link to comment

jedina dva pojacanja koja trebaj zvezdi su da ova dvojica amatera koji zauzimaju mesto u timu preko veze to prestanu da cine, a posle moze da se prica o ostalom.

 

da ponovim sentiment od pre par dana - samaranje od strane partizana u polufinalu je jedina potencijalno dobra stvar koja moze da se desi ove sezone zvezdi.

Link to comment

Нашамарали су нас у купу прошле године па се нешто не сјећам да је то поправило ситуацију, штавише уканалили смо се до гуше.

 

Мислим, јасно је да сви желимо да видимо леђа сину Филипу, али не видим да ћемо тај филм гледати без обзира на резултате на терену.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...